Şimdi Ara

Darty 17 Ocak Salı web mağaza indirimleri Asus K53SV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
9.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En Son 99 tl ye iomega almıştım sorunsuzdu...
    şimdide media player i düşünüyordum ama yorumlardan sonra tırstım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

benimde infrared ısıtıcı ve elektronik tartım hala gönderilmedi. Darty'ye koca bir

Hocam göndermesinler boşver.. kırık gönderiyorlar zaten hep.. aldıgım gibi iade ediyorum tutanak yok diye kabul etmiyorlar, koskoca pakedi işyerinde nasıl açayım o yoğunlukta, kargoya kırılır yazın bari... ama bence utanmıyorlar paramparça cihaz göndermeye, sonra da ne bilelim sizin kırmadığınızı diyorlar.. şaka gibi..DH'deki arkadaşlar ilgilenmeye çalışıyorlar ama bu şirket bu kafayla giderse işi çok zor..

bunları okudukça iyi ki benim ısıtıcı gelmedi diyorum... ama ne bileyim sizin kırmadığınızı derler beklerim... demeseler şaşardım zaten :) bi arkadaş vardı benim darty hakkında olumsuz yazmama uyuz oluyodu, bu konuda benden başka uyuz olacağı kişiler de görebilir, aman darty ile olan alışverişinizi yazarken dikkat edin

• ps3 fiyatını gördüm. almk isteyen arkadaşlar varsa ben de daha iyisi var.
    vodafone malı
    ps3 320 gb. 3.55 versiyon+ call of duty oyunu.
    ilgilenen arkadaşlara duyurulur son 2 adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDVANBAL

arkadaşlar burdaki PS3'ün hangi sürüm olduğunu bilen varmı ? dary eski sürümleri dağıtmaz inşallah

eklenen fotoya bakılırsa fat kasa

resimde 80gb ps3 ilanda 160gb disk yazmışlar artık bahtınıza ne gelirse
  • ps3 kesinlikle sıcak değil

hele sattıkları ürün 160 gb olan firma kıyaslamak için 320 gb linki koyuyorsa buz gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

Herkes Şikayetçi Vay Be :)
    En Son 99 tl ye iomega almıştım sorunsuzdu...
    şimdide media player i düşünüyordum ama yorumlardan sonra tırstım :D

hocam media playeri haftasonu indirimiyle vatandan'da alabilirsin yüzde 25 indirim ile o fiyatlara düşüyor ben bir üst modelini aldım hmp5000 189 liradan 154 liraya kadar düşmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

Stoklara inanmayin.avantajli bir sey olursa gondermezler.islerine gelmedi mi iptal ederler.aciklama beklersin hakgetire!!!sonne pm den yazar sonra sen soru sorunca yok.uzak durun darty den.gidin eminonunden alin daha iyi.

darty ile bir alisverisim oldu, ideos x5, o da normal gelisti... bu da benim tecrubem... bitaz indirimli urun isine girince talep siser, promosyonun dogasi, vaktiyle masanin oteki tarafinda bulunmus satici olanlar anlar bunu... ama ben darty nin yerinde olsam sikinti yasayan ve bunu bildiren herkese bir sekilde ulasir ve gonlunu alirdim... musteri veli nimettir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde bende grupanya çek avantajıyla wdtv live almıştım.
    aynı şekilde iptal ettiler, ücret iadesi için kırk takla ve grupanya çekinin elimde patlamasıyla sonuçlandı.
    darty
    olayımız bitmiştir.
  • Datry!den alışveriş yapanın ya parası çok bol geliyordur ya da sinirlerini aldırmıştır. Normal bir insan evladını yoldan çıkartır darty. Adamı katil etmez belki ama hayal gücünü genişletir..
  • DARTY'i iyi niyetli gösterip laf söyletmeyen arkadaşlar vardı, biz buradan bangır bangır dikkatli alışveriş yapın diye uyarırken..
    Neredeler acaba şu an merak ediyorum yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

Stoklara inanmayin.avantajli bir sey olursa gondermezler.islerine gelmedi mi iptal ederler.aciklama beklersin hakgetire!!!sonne pm den yazar sonra sen soru sorunca yok.uzak durun darty den.gidin eminonunden alin daha iyi.

darty ile bir alisverisim oldu, ideos x5, o da normal gelisti... bu da benim tecrubem... bitaz indirimli urun isine girince talep siser, promosyonun dogasi, vaktiyle masanin oteki tarafinda bulunmus satici olanlar anlar bunu... ama ben darty nin yerinde olsam sikinti yasayan ve bunu bildiren herkese bir sekilde ulasir ve gonlunu alirdim... musteri veli nimettir...

ne talebi arkadasım
    kampanın adı stokları eritme mesela!!
    1 tane bile urun gondermemisler!!!benim aldıgım urunden bahsediyorum
    yuzlerde insan var boyle
    1-2 urun gondermeleri bi sey ifade etmez..

• quote:

quote:

benimde infrared ısıtıcı ve elektronik tartım hala gönderilmedi. Darty'ye koca bir

Hocam göndermesinler boşver.. kırık gönderiyorlar zaten hep.. aldıgım gibi iade ediyorum tutanak yok diye kabul etmiyorlar, koskoca pakedi işyerinde nasıl açayım o yoğunlukta, kargoya kırılır yazın bari... ama bence utanmıyorlar paramparça cihaz göndermeye, sonra da ne bilelim sizin kırmadığınızı diyorlar.. şaka gibi..DH'deki arkadaşlar ilgilenmeye çalışıyorlar ama bu şirket bu kafayla giderse işi çok zor..

müşteriyi memnun etmeye çalışacaklarına yalancı yerine koyuyorlar,
    bunu çoğu sözde güvenilir internetten satış firması yapıyor.

Türkiye'de bu internetten satış olayına el atılması gerekiyor,
    istediğim ürünü gönderirim, istemezsem göndermem,
    kırıksa sizden bilirim, azcık kullanılmış olabilir, ne var bunda...

nelerle karşılaşıyoruz.
    birileri kendi emekli maaşlarını tartışmayı bırakıp bunlara kafa yormalı diyecem ama nerdeeee...

sonuçta bu işe kanun, ceza meza gelmedikçe bunlar ürün de yollamaz, teşhir de kırık da yollar, suçu da müşteriye atar,
    kimse de birşey diyemez arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 17 Ocak 2012; 9:23:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

nelerle karşılaşıyoruz.
    birileri kendi emekli maaşlarını tartışmayı bırakıp bunlara kafa yormalı diyecem ama nerdeeee...

sonuçta bu işe kanun, ceza meza gelmedikçe bunlar ürün de yollamaz, teşhir de kırık da yollar, suçu da müşteriye atar,

Kesinlikle katılıyorum.

• @ CoMiSeR

Küçük yazsan da biz okuyabiliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

nelerle karşılaşıyoruz.

Arkadaşlar tüketici hakları kanununun en büyük eksikliklerinden biri bu husus dikkatinizi çekmek istedim:

Eğer netten aldığınız ürün kırık, bozuk, çalışmıyor, vs ise,

Üstüne hatta bunu kargoyla alırken göremiyorsanız (bozuk, çalışmıyor gibi- örneğin bir elektronik eşya aldım, ama doğal olarak fişini takıp denemem kargo gelince),

İşte bu durumlarda firmalar hemen KULLANICI HATASI diyorlar.. ve maalesef tüketici heyetleri de bu hususta bilirkişi raporu istyiorlar ve bilirikişiler de birbirlerini tutuyor.. O hususta dava açmıştım ama bilirkişi raporu bozuk telefona kullanıcı hatası dedi.. neyseki hepsiburada kabul etti nedendir bilinmez, iade almayı kabul etti..

Dartynin de maalesef bu şekilde davrandığını düşünüyorum.. kendisinin veya hadi iyi niyetli olalım kargocunun hatasını müşteriye yüklüyor.. hepsiburadanın BİLE düşündüğünün düşünemiyor, kendi kaybediyor.. kendisi bilir..

• Bende şarjlı el süpürgesi ve aynı anda baskül , 2 gün sonra elimde oldu.Buradakileri okuduktan sonra bende şaşırdım.İptal edilen sipariş hakkında yorum yapamıyorum çünkü internetden alışverişin kuralları nedir tam hakim değilim.Alıcının ve satıcının bu şekilde değişiklikler yapabilmesine imkan var mı acaba?
  • bende gecenkı kampanyadan bıseyler almıstım sorunsuz geldı ama sımdı okuyorum buyuk bır sey almam halde darty den...

ıkıncı bu kampanyaya baktımda hıc bır sey goremedım yanı gereksız bır kampanya dıyebılırz...
  • Arkadaşklar dartyden ürün aldım dün sabah email geldi "ürününüz gönderildi" diye... Darty sitesinden giriyorum sipariş takibine hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Bu nasıl iştir anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delisin_58

Arkadaşklar dartyden ürün aldım dün sabah email geldi "ürününüz gönderildi" diye... Darty sitesinden giriyorum sipariş takibine hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Bu nasıl iştir anlamadım...

Hocam sistem şuan çok kötü.. ürününüz gönderildi diye mail geldiyse ürün aynı gün kargoya veriliyor.. ama sitede ürün site teslim edildikten sonra bile hazırlanıyor vb. yazabiliyor..
    sanırım 1-2 ay içerisinde komple sistem değişecek bu nedenle mevcutta düzeltme yapmadılar bir dütlü..

Bu arada media player 99 TL görünüyor bende sorun yok..http://www.darty.com.tr/e_commerce/fiche.cfm?produit_id=59987&cat_id=30
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

DARTY'i iyi niyetli gösterip laf söyletmeyen arkadaşlar vardı, biz buradan bangır bangır dikkatli alışveriş yapın diye uyarırken..
    Neredeler acaba şu an merak ediyorum yahu?

Ben buradayım ama senin ruh halinden ciddi çekincelerim var.. Beyliği kapıp peşime düşmeyeceksen sen ve senin gibi birkaç müdavim kışkırtıcılara gereken cevapları veririm..
    Ama önce gidin haklarınızı okuyun.. Senin olayını çok iyi biliyorum ve sonuna kadar haksızsın..
    Sen üstüne düşeni yapma sonra gel afra tafra.. üstelik senin olayının çözümlendiğinide biliyorum (telefon olayı)

Bu şekilde haklarını bilmeden hareket edip, firmaların iyi niyetini kullanıp bir de üzerine her konuda laf atıp insanları yanıltmak bence ciddi ahlaksızlık örneği.. Yazık..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.