DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
***Darth Vader Maskesi Arıyorum***Yardım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Diğer Hobiler >> ***Darth Vader Maskesi Arıyorum***Yardım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      468 Mesaj
      31 Mart 2013 18:30:34
      ARKADAŞLAR KONUYU YANLIŞ YERE AÇMIŞ OLABİLİRİM!KUSRA BAKMAYINIZ!DARTH VADER MASKESİNİ ANKARA'DA NEREDE BULABİLİRİM İNTERNETTENDE OLSA FARKETMEZ !!!
      http://www.google.com.t...&ved=0CCsQ9QEwAA&dur=312

LİNKTE OLAN MASKE İNJECTİON OLAN TÜRDEN BUNUN GİBİ BULABİLİRSENİZ TEŞEKKÜR EDERİM FAKAR DİĞER TÜRLERİDE OLABİLİR!YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER!

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      31 Mart 2013 18:50:31
      Bir Allah'ın Kulu Yok mu ?

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      01 Nisan 2013 13:10:01
      Lütfen cevap verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      215 Mesaj
      02 Nisan 2013 09:03:31
      kask mı maske mi? sadece yüzü kapatmak için oyuncakçılarda mevcut modeller var.

Meselâ, uyku, âlem-i yakaza ile âlem-i misal arasında bir köprüdür. Risale-i Nur Külliyatı'ndan
      Sedona 700 Touring/Sedona 410/Merida Scultura 300/Btwin Triban 500/Tern Link C8
    • Yüzbaşı
      468 Mesaj
      02 Nisan 2013 09:44:22

quote:

Orijinalden alıntı: BiLq3

kask mı maske mi? sadece yüzü kapatmak için oyuncakçılarda mevcut modeller var.

Kask Olcak Birader.Kafayı Tam Kapatan Türden Yani.Biliyomusun nerde satıldığını veyahut internet linkini

• Teğmen
      215 Mesaj
      02 Nisan 2013 18:17:49
      kafayı tam kapatan kaskların fiyatları çok yüksek oluyor. 3bin tl civarı. jedbang diye bi sitede bu tip şeyler satılır. bi bak istersen

Meselâ, uyku, âlem-i yakaza ile âlem-i misal arasında bir köprüdür. Risale-i Nur Külliyatı'ndan
    • Yüzbaşı
      468 Mesaj
      03 Nisan 2013 07:12:07

quote:

kafayı tam kapatan kaskların fiyatları çok yüksek oluyor. 3bin tl civarı. jedbang diye bi sitede bu tip şeyler satılır. bi bak istersen

Ben Ebayda $62 buldum

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      03 Nisan 2013 07:16:12
      Hatta Linkide Şu

http://item.mobileweb.e...v=SEARCH&nid=40500031150

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      03 Nisan 2013 07:20:34
      Dostum Linktekinş Almayı Düşünüyorum.Yalnız Ebaydan basıl alıcam ve ebayda güvenilirmi onu araştırdım güvenilir diyolar ama ben hala tedirginim adam türkiyeyede kargo gönderiyomuş zaten kaçırmayayım dedim napsam kararsızım

• Teğmen
      215 Mesaj
      03 Nisan 2013 09:56:18
      Ben iyi replika istiyorsunuz sandm. Bu siradan bir maket ama ihtiyacinizi karsilayacak sanirim. Ebay ile ilgili konular konu disinda bir baslik altinda uzun uzun tartisilmis. Oraya bakmanizi tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      03 Nisan 2013 10:16:55

quote:

Ben iyi replika istiyorsunuz sandm. Bu siradan bir maket ama ihtiyacinizi karsilayacak sanirim. Ebay ile ilgili konular konu disinda bir baslik altinda uzun uzun tartisilmis. Oraya bakmanizi tavsiye ederim.

SAĞOL DOSTUM.İYİSİ OLSUN İSTERİZ.FAKAT 3 MİLYARDA BİRAZ FAZLA DEĞİL Mİ

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.