Şimdi Ara

Darksiders - Wrath Of War -ANAKONU- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
20.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayağı iyi puanlar almış ha.. Grafikler aslında pek iyi değil ona rağmen pek puan kırılmamış güzel.. Ama bana biraz fazla puan vermişler gibime geldi açıkçası..
  • Gayet güzel bir oyun almayı düşünenler pişman olmazlar. 80-90 arası puanları hak ediyor.
  • Tiamat isimli bir boss vardı feci zorladı, son bölüm canavarını düşünemiyorum..
  • soulfly1

Bencede oyun fazla aşırı puan almış gibi sanki 10 puancık kadar , hani 90 değilde 80 alır diye düşünüyorum daha oynamadım gerçi bu hafta alıcm
  • Benim oyuna puanım 80 olur senin de dediğin gibi..
  • dmc ye çok benziyor oyun, hatta aynı gibi...
  • Bana DMC'den ziyade God of War'u anımsattı.. DMC'yi anımsatan şeyler de var yok değil ama GoW'a daha bi benziyor.
  • Preorder ettim oyunu. Ama adam gibi bi inceleme bulamadım. Oynayan arkadaşlar bi tam görüşlerini, Oyunu diğer oyunlarla falan kıyaslayıp yazarlarsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Bana DMC'den ziyade God of War'u anımsattı.. DMC'yi anımsatan şeyler de var yok değil ama GoW'a daha bi benziyor.

3 oyunun birleşimi olmuş.Gow,Dmc ve Prototype
  • Diğer oyunlardan kastın GoW ise onla kıyas edilemez bile ama GoW tarzı bir oyun seviyorsan bence kesinlikle al tavsiye ederim. Dün gecenin körüne kadar aralıksız oynadım, uyandıktan sonra hemen yine açtım bu saate kadar oynadım gayet eğlenceli bir oyun sıkmadı henüz. Daha yeni kapattım oyunu o da dışarı çıkmam gerektiği için. Videolar zaten yeterince oyun hakkında sana fikir verecektir.
  • arkadaslar oyunda harıta hızla acılıyor..oyun kısamı yoksa harıta komple acıldıktan sonra gerı donusler olup aynı yerlerdemı dolanıp oynucaz...??
  • Oyunun pek kısa olduğunu düşünmüyorum.. Oynama sürem 6-7 saate ulaştı ve bir o kadar daha oynanış sürem var büyük ihtimalle.. Oyun içerisinde çoğu zaman geri dönüşler olduğu için komple harita açıldıktan sonra da böyle şeyler mümkün olabilir..
  • birazda witcher var sanki
  • Oynadim az evvel oyunu ,grafik kotu bir kere.

Diger yorumlara ek olarak banada transformers dan da calmislar gibi geldi biraz

Bu oyun en fazla 70 puan alir..
  • Sanırım bütün oyun camiasından bir tutam şey alıp oyuna eklediler. Herkes farklı bir oyuna benzetiyor. Ben de oyunu fazlasıyla GoW'a benzetiyorum ama Dante's Inferno'yu benzettiğim kadar da değil. Ayıp olmasın oyuna. Ve evet oyunun grafikleri kötü. GoW2'nin grafikleri bile daha iyi neredeyse..
  • Bu oyun siteleri de çok heyecanlı siteler yok 9.9 yok 9.5 Yavaş ulen buna 9.5 veriyosun bundan iyisine ne vericem 24,7 mi tövbe tövbe
  • dedim sana haci ben oyunun gozunden anlarim ne mal oldugunu
    ismi bile cakma yani anla iste
  • Abicim oyuna o kadar da haksızlık etmeyin yahu. Tamam gelin bizim eve oynayın, oynamadınız diye bu kıskançlık niye..
  • Çok güzel yapımlar gelmeye başladı son zamanlarda,bence tartışmanın anlamı yok,alalım oynayalım derimO onun çakması bu bunun kopyası derken farkında değilsiniz alternatif kalmıyorHer oyun önceki haleflerinden etkilenir eğer öncesinde büyük isimler varsa ki bu çok normal.Yeterki güzel oynanabilirlik,güzel grafikler ve senaryo dengesini tuttursun.Oynarken çoğu kişinin önceki oyun gelmez aklına

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.