Şimdi Ara

Darksiders III (2018) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
5
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darksiders III (2018) [ANA KONU]

THQ Nordic ve Gunfire Games, IGN aracılığıyla video eşliğinde Darksiders III'ü resmi olarak duyurdu.

Keşif ve çevre bulmacalarını içerecek açık uçlu dünya hack and slash aksiyon macera oyunu Darksiders III'te yeni ana karakterimiz Fury olacak.

Oyun yaklaşık 5 yıl önce çıkış yapan Darksiders 2 ile aynı zaman diliminde geçecek ve hikaye de Yedi Ölümcül Günahın eşsiz fiziksel versiyonlarını yok etmeye çalışacak Fury üzerinden ilerleyecek.

Gunfire Games yapımcı ekibi içerisinde eski Vigil Games çalışanlarını içeriyor. Bu kişiler ise Darksiders ile Darksiders 2'de görev alan oyun yönetmeni, yönetici yapımcı, teknik direktör, baş çevre tasarımcısı ve daha fazlası.

THQ Nordic AB ortak kurucusu ve grup CEO'su Lars Wingefors "Sayısız söylentiden sonra THQ Nordic ekibi sonunda Darksiders III için olan planlarını onaylamaktan çok heyecanlı." dedi.

Darksiders III 27 Kasım 2018'de PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

STEAM MAĞAZA SAYFASI
    https://store.steampowered.com/app/606280/Darksiders_III/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
    İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, ya da daha iyisi
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon R7 260X
    DirectX: DirectX 11
    Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

OYUNDAN RESİMLER

Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]Darksiders III (2018) [ANA KONU]

İLK FRAGMANI

OYNANIŞ VİDEOSU

GAMESCOM OYNANIŞ VİDEOSU

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ilk iki oyunu çok güzeldi bunuda sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Sonunda duyuruldu
  • güzel haber umarım fazla bekletmezler bizi.bu tür oyunlara açız :)
  • 2. Oyunu kötü idi ben sevmedim umarım bu iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minimum sistem gereksinimleri açıklandı.

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
    İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, ya da daha iyisi
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon R7 260X
    DirectX: DirectX 11
    Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • 12 Dakikalık Oynanış Videosu
  • Pre-alpha olmasına rağmen çok iyi duruyor,sabırsızlıkla bekliyorum.
  • İşte bu harika bir haber. Seri zaten efsaneydi. Özellikle ilk oyunu beni benden almıştı. War ile Ruin i çok sevmiştim. 2. oyunda açık dünya & rpg ögeleri biraz daha fazlaydı. Ayrı güzellikleri vardı. Onu yarım bıraktım, bir ara devam etsem iyi olacak.

Umarım sağlam çıkış yapar, 4.sü de gelir & mahşerin 4 atlısı konusu tamamlanır.
  • bu seride 4ten fazla oyun gormek istiyorum ben. tam gücunde gercek formunda olan bi war ya da death ile oynamak super olurdu

• Perseuser kullanıcısına yanıt
    Hiç bu açıdan bakmamıştım. Oldukça güzel bir fikir. Bence de süper olurdu. Özellikle War ile tam gücünde oynamayı çok isterdim.

Darksiders başlangıcındaki gibi kaos formu hiç bitmeyen, istediğimiz kadar kullanabildiğimiz, ek olarak abbyssal armor idi galiba onun 10 parçası da tamamlanmış hâliyle başlasak fena olurdu. Tabi en son demirciye yaptırdığımız kılıç da olacak. 2. oyundaki arenada bu şekilde gerçek formundaki War ile savaşmayı hayal ediyorum da ne harika olurdu.
  • Uzun süredir bekliyordum. Umarım Titan Quest'te olduğu gibi saveler ile eski seçimler ve karakterlerin son hallerini aktarabiliriz.
  • withindarkness kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunda bambaşka bi karakteri kontrol edeceğiz yani öyle bi imkan olmayacak, zaten konsept olarak o tarz bir seri değil ki Darksiders serisi.
  • O kadar uzun zamandır beklediğim oyun bu muydu diye soruyorum kendime? Umarım oyun geliştirme aşamasında olduğu için öyle gelmiştir ama dövüşler müthiş yavaşlamış. Darksiders'ı Darksiders yapan o hızlı dövüşleriydi zaten. Aksiyondan aksiyona atlayabiliyorduk hızlı şekilde. Ana karakter bana nedense itici geldi. War ve Death'in yanından bile geçemez. Umarım yanılırım ne diyim...
  • Darksiders 3: Fighting a Lava Brute - IGN First

• Yeni videoyu birkaç kez izledim.
    IGN in önceki videosunda (darksiders 3 ün ilk trailer videosu) combat ı hiç beğenmemiştim. Bir durağanlık vardı, eski akıcılık ve hızlı hack'n slash olayından eser yoktu. Yeni videoda bariz şekilde ilerleme söz konusu. Gerek akıcılık gerek combat mekanikleri vs gayet iyi görünüyor. Demek ki geliştirme süreci iyi işliyor sevindim bu duruma.
  • Microsoft Store Darksiders III'ün çıkış tarihini 26 Kasım 2018 olarak listeledi.

Microsoft Store ayrıca Darksiders III için Standard, Deluxe ve Blades & Whip olmak üzere üç sürüm listeledi. İçerikleri şu şekilde:

Standard Edition

Oyunun kopyası
    Ön sipariş bonusu: Armor Skin

Deluxe Edition

Oyunun kopyası
    Oyunun çıkışından sonra yayınlanacak iki ücretli indirilebilir içerik
    Ön sipariş bonusu: 24 saat erken erişim
    Ön sipariş bonusu: %10 indirim

Blades & Whip Edition

Oyunun kopyası
    Darksiders: Warmastered Edition'ın kopyası (26 Kasım'da oynanabilir)
    Darksiders II: Deathinitive Edition'ın kopyası (26 Kasım'da oynanabilir)
    Oyunun çıkışından sonra yayınlanacak iki ücretli indirilebilir içerik
    Ön sipariş bonusu: 24 saat erken erişim
    Ön sipariş bonusu: %10 indirim

Yayıncı THQ Nordic Darksiders III'ün 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını açıklaması dışında net çıkış tarihini henüz resmi olarak duyurmadı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Darksiders_III_Cikis_Tarihi_Microsoft_Storeda_26_Kasim_Olarak_Listelendi-91447.htm

• Oyunun fiyatı belli oldu. Geçmis olsun arkadaşlar. Pc için fiyat 270 TL !

• İlk oyundaki mis gibi İncil temasını mahvettiler ikinci oyunda. Bu da farklı değil gibi gözüküyo.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.