Şimdi Ara

Darksiders II Deathinitive Edition Türkçe Yerelleştirme Çalışması Başladı [U-Crew]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. Darksiders II Deathinitive Edition sürümünün Türkçe Yama çalışması U-Crew tarafından başladı. Şuanda Türkçe Karakterleri gömme sorunu var. Umarım o sorunda çözülür. Resimler geldikçe konuyu güncelleyeceğim.

• Bir up çekiyorum proje iptal mı oldu? U crew sitesinde bulamadım. Normal sürümü bende yok oyun öyle yamasız kaldı mı acaba...
  • Yayınlanalı çok oldu diye hatırlıyorum. Ucrew sitesine bi bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • U-crew yamayı ücretsiz verdi. Sonra yamada sorun olunca ücretsiz yamalara destek vermediği için yamayı geri çekti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun büyük bişey miydi acaba? (oyunun açılmaması vs) yaması olsa çok iyi olacak 1 var , 3 var ortadaki yok kaldıki en iyi karakteri (death) canlandırdığımız oyun dosyaları bulup atıp çalıştırılabilecek bişeyse aramayı düşünüyorum. En kötü u-crewe mail atarım para vs verilir...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Yamamın kurulumunda sorun vardı. Yardımcı olmalarını istedim ücretsiz yamalara destek vermiyoruz dediler. Aynı sorunla başkaları da yardım istemiş. Sonrada yamayı kaldırmışlar. Yamayı zip li dosya olarak verirmisiniz dedim olmaz dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    MonacoDoom @ 10 Mart 2020 03:22:04

beyler bende vardı sizin için upload ettim, yalnız çalışıyor mu (update falan geldi ise) bilmiyorum bu yüzden oyununuzu bozarsa gelip bana sövmeyinhttps://easyupload.io/1mrp67

Arkadaşımızın yaması çalışıyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

beyler bende vardı sizin için upload ettim, yalnız çalışıyor mu (update falan geldi ise) bilmiyorum bu yüzden oyununuzu bozarsa gelip bana sövmeyinhttps://easyupload.io/1mrp67

Hiçbir yerde bulunamayan yamayı paylaştığınız için teşekkürler 🙏
  • Pointflow P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ama esas teşekkürü MonacoDoom hak ediyor.

Yamayı MonacoDoom arkaşımız başka sayfada paylaşmıştı. Bende bu sayfada paylaştım.
  • quote:

Sağol hocam sayende dolaylı yoldan olsa da bulduk, çok makbule geçti. MonacoDoom arkadaşın mesajıda bulup artısını verdim. Forumu bu yüzden seviyorum.

Oyun bozulursa doğrulatırız vs eski sürümlere geçeriz ayarlardan vs bir şekilde halledilir önemli olan dosyaları bulmak Tomb raider 2. oyun full sürüm yayınlanana kadar beta versiyonu ile yamalı oynayabilmiştik

• sake_16 kullanıcısına yanıt
    ben bu siteye neden giremiyorum bloklanmış felan yazıyor
  • u-crew tarafı yoğun istek üzerine yamayı tekrar sistemlerine eklemişler.
  • Yama silinmiş sanırım u-crew üye oldum üyelik kabul olmuyor beklemedeyim. varmı yamaya ulaşan
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    U-crew yayınlamışsa sistemindeyamayı bize paylaşmak düşmez sanıyorum. U-crew hoş görüyorsa ücretsiz dağıtılan yamaların ayrıca uploadını vs eğer bende upload edip paylaşırım. Bilmiyorum konuları takip ediyorlar mıdır vs...
  • Bu U-Crew denen ekip gerçekten çok arıza bir ekip. Dinleri imanları para olmuş.
  • quote:

Usta link kirilmiş bidaha paylaşma ihtimalin var mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.