Şimdi Ara

##Darkorbit Baslangıc Rehberi&D.O.D.O grubu## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
44.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bi türlü satamadım şu madenleri. . .nerede satabilirim . . biri yardımcı olursa hemen, sevinirim . .
  • Oyunda uridium aldım ve bakın neler yaptım :)..

Kullanıcı ismi : DIGITAL_DREAM//TURK
    ŞP:850 Bin
    TP:165 Milyon
    Seviye:16
    Gemi:Vega
    Diroit:7 iris 1 flax

1 Flax dışında gemi full :)..Alpha ve Beta kapılarını yaptım.Bi alfa daha yapıcam :)..
  • up
  • Oyun çok güzelde oyun admin ve yöneticileri su katılmamış...oyun hile dolu para versende senden daha çok veren resmen satın almış mod admin ne vara ortada adam kesiyorlar rahat rahat yani flash tabanlı bu oyunun hilesini bulursan yükselmek çok kolay
  • Merhaba arkadaşlar

Bölebir grup actığınız için teşekkürler Dh darkorbit oyuncuları olarak bir arada bulunmamız ve oyun içerisinde birbirimize yardımcı olmak için gerçekten güzel bende 2006 yılından beri darkorbit oynuyorum yani eskilerinden sayılırım darkorbitin tr1 server'ındayım :) gemim sıralamada bütün şirketlerde oynadım kurucu arkadaşımızında dediği gibi oyunda bug dolu ama genede baglandığınız zaman oyunu bırakamıyorsunuz yeni ekran geldi alışamayız dedik oyunu bırakmaya kalktık genede bırakamadık bu oyuna başlayacak arkadaşlar eski bir oyuncu olarak tavsiyem başlamadan önce 2-3 kere düşünmesi cünkü gerçekten bagımlılık yapıyor Eger yardım isterseniz hangi serverda olursanız olun TR1 TR2 TR3 TR4 Global Avrupa Global Amerika Fark etmez elimden geldiği kadar yardımcı olurum sizlere maksat elitlenmeniz.

Bir önceki mesajda oyunda bugların dolu olduğunu sölüyor ve adminlerin hiçbirşey yapmadığını sölüyor.

Evet oyun buglar mevcut ama bunu herkes bilmiyor zaten herkes öğrendiği zaman bir şekilde kapatılıyor..

buglar özellikle sıralamadıki ve adminlerle arası iyi olan oyuncuların ellerine gitmektedir şuan tr1'de Elfatiha selami bey bu buglarla sıralamaya cıkmış bulunmakta. kendisi her nekadar bunu inkar etsede doğru budur..

Bu oyuna her ay 1000 - 1500 lira harcayan kişiler var adminler oyundan zevk almaları ve daha fazla para harcamaları için onlara bu bugları sölemektedir kızan yada yanıldığımı söleyenlere kanıtlarını gösterebilirim :)

yani anlayacagınız oyun cok güzel ama haksızlıklar cok..

TeamSpeak programının ne olduğunu sormuşsunuz soran arkadaşlar için biraz tanımlamaya çalışayım..

Teamspeak takım konuşması yani klan ve diger oyuncuların aynı anda konuşmasını saglayan bir programdır.
    bu programı kullanmak için server kiralamanız gerekir kullanıcı sayısına görede fiyat aralıgı vardır bunun için internete bakabilirsiniz Teamspeak bu tür oyunlara ayrı bir zevk vermektedir ve sosyal cevreyi arttırmaktadır.
    darkorbit sayesinde türkiyenin ve dünyanın dörtbir yanında arkadaş cevrem genişledi hatta evlerine gidip kaldığım insanlar oldu..

Nasılbir program olduğunu görmek isteyanler için resimleri [Resimler Alıntıdır Benimle alakası yok :)]

http://img511.imageshack.us/img511/3786/89831505.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/7553/27921044.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/1041/37388511.jpg

http://img641.imageshack.us/img641/7453/51482440.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/8710/14702532.jpg

http://img705.imageshack.us/img705/9673/71269573.jpg

Bölelikle Kurulumunuda öğrenmiş oldunuz (:

Neyse ben oyuna geri döneyim bukadar laklak yeter Pvpde karşıma cıkmayın sakın :P (:

• Öncelikle gerçekten çok güzel bir rehber olmuş ellerine sağlık

3 sorum olacak oyunla ilgili:

1-) Ne zamandır oynamıyordum oyunu 30k uridium olmuş, bu urilerle Venegeance alayım mı?

2-) Gemi patladığı zaman her tamir ücreti 500 uridium mu? Gemi goli olsa bile mi?

3-) Gemi patladığı zaman droidler yok oluyor mu ? Onlarda tamir ettiriliyor mu? Tamir ettiriliyorsa kaça?

• Arkadaşlar flood için çok çok özür dilerim ama mesajımı editleyemiyorum, bu yüzden 2.ci bir mesaj atıyorum

İlk mesajıma ekleme:

30k uriyle Venegeance alayım mı? falan yazmıştım bir ekleme gemim big boy
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaqqaL

Öncelikle gerçekten çok güzel bir rehber olmuş ellerine sağlık

3 sorum olacak oyunla ilgili:

1-) Ne zamandır oynamıyordum oyunu 30k uridium olmuş, bu urilerle Venegeance alayım mı?

2-) Gemi patladığı zaman her tamir ücreti 500 uridium mu? Gemi goli olsa bile mi?

3-) Gemi patladığı zaman droidler yok oluyor mu ? Onlarda tamir ettiriliyor mu? Tamir ettiriliyorsa kaça?

Merhaba BaqqaL;

Uridyumun 30bin olması sebebi oyunda bazen ucretsiz uridyum dagıtıyorlar ona denk gelmiş olabilirsin :)

Verilen uridyumla Vegance Alacaksın ama içi boş olunca vegance hiç bir anlam ifade etmiyor benim tavsiyem sana kendini geliştirene kadar bigboy kalman çünkü bigboyun Darbe puanı Veganceye göre daha fazla.. onunla daha fazla yaratık kesebilirsin 30bin krediyle Kendine 2 tane elit lazer alarak vuruşunu arttırman daha mantıklı olacaktır..

Gelelim 2.soruna Tüm gemilerin tamir ücreti standart yani 500 uridyum gemin goli olsa dahii :)

3. sorunda sorduğun sorunun cevabı isee :)) tabiki gemin patlayınca droitlerin patlamıyor sadece hasar puanı alıyor droitlerin hasan puanları vardır her patlayışında hasar puanın artar ve hasar puanın %80 %90 olunca patlar tabi droitlerin Flax yani kredili ise tamir ettirmeni tavsiye etmem :D kredi kasıp tekrar alırsın onları :) ama uridyumlu yani iris ise kesinlikle %70 olunca tamir ettirmeni tavsiye ederim yoksa yazık olur irislerine :D alması gerçekten cok zor :)

Benden bu akşamlık bu kadar başka sorusu olan arkadaş varsa seve seve yardımcı olmaya çalışırım :D

iyi geceler.

• Oyunla ilgili bir sorum var

MMO olarak oynuyorum 1-1, 1-2 haritalarında hiç bir sorun yok ancak 1-3 haritasına geçince kendi şirketimden olan adamlar bana dalıyor bunun sebebi nedir?
  • kardesh gusel paylasim da bide yeni baslayanlar icin tavsiyelerde bulunsaniz daha gusel olcak ... mesela silahlari nasil guclendircez ??? ilk hangi silahi almaliyiz ?? euro kazaniyoz ne ise yariyo nasil kullancaz ???
  • bende bir zamanlar oynamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Oyunla ilgili bir sorum var

MMO olarak oynuyorum 1-1, 1-2 haritalarında hiç bir sorun yok ancak 1-3 haritasına geçince kendi şirketimden olan adamlar bana dalıyor bunun sebebi nedir?

Merhabalar ;

Cevabı biraz geç yazıyorum kusura bakma

1-1 ve 1-2 haritasında aynı şirket üyeleri birbirlerini vuramaz bu oyuna yeni başlayan oyuncuları koruma sistemidir fakat gemin (-) Şerefliyse yani rütbenin yanında (+) işareti varsa ben pek tasvif etmesemde seni kesmeleri normaldir cünkü seni kesince (+) seref ve (+) tecrube puanı alıyor (-) şereften kurtulmak için görevler bölümünden (-) şeref görevlerini alabilirsin ama tecrube puanın az ise ve şeref puanın cok düşük ise yeni gemi açman daha iyi olacaktır..

quote:

Orijinalden alıntı: McGeadey

kardesh gusel paylasim da bide yeni baslayanlar icin tavsiyelerde bulunsaniz daha gusel olcak ... mesela silahlari nasil guclendircez ??? ilk hangi silahi almaliyiz ?? euro kazaniyoz ne ise yariyo nasil kullancaz ???

Oyun tamamen Uridyum üzerine kurulu benim tavsiyem uridyum kasıp ilk olarak lf3 ve elit kalkan alman tabi güzel bi klana girersen onlar sana kredi ile alabilirler kalkan ve lazerleri.

• Ekle benide

Türkiye EIC serveri
    gemi goliath
    seviye 16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 4 Ocak 2011; 21:50:07 >
  • birşey soracam suan bende 210k uri ve 10m para var goliath mı alsam yoksa vega mı alsam ? tr4 serverim
  • 2 adamım var biri

Gemi:Goli
    Full elite hız ve kalkan,irisleri full,lf-3leri ve ekstraları full yani full bi gemim var :)(İrisleride full)Enforcer,bastion,şeref ve tecrübe tasarımları var :) Argeleri full bi gemi var :) Leveli 18...Bide 5 yeni tasarımın hepsi var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris7777 -- 9 Şubat 2011; 0:48:11 >
  • Arkadaşlar bende darkorbit tukunuyum...

Nickname: *BuGsXBuNnY*
    Server: Türkiye1
    Gemi: Wengeance starfıghter(Revenge vede Avenger tasarımlarının ikiside var fakat genellikle Revenge kullanıyorum)
    Lewel: 13 lewelim 38.284.172 tecrübe puanım var yani 2-3 gün sonra 14 lewel olacağım inş.
    Şirket: VRU
    Rütbe: Uzman Yüzbaşı
    Geminin içindekiler: 6 flax 1 iris, 2 lf3, 6 lf2, 10 adet 2.000 uridiumluk elit itici, 10 adet 5.000 kalkan değeri sağlayan kalkan jeneratörü, 6`lı slot arttırıcı, tamir robotu 3, roket turbosu, tamri robotu auto cpu, roket auto cpu, ambar genişletici, silah deposu genişletici 2, radar cpu

Sanırım bu kadar yeter

• tkp yarın baslıgı okuyucam
  • Arkadaslar nasıl ulus degıstırebılırım tr4 de vrular guclude ben eic yım
  • herkez sa arkdaşlar ben bu siteye yeni uye oldum yazışmalara baktım arkdaşımızın biri elindekileri yazmış bende ona cevap yazıyordum elimdekileri yazdım tam gönderecektim ne aksilikse bilgisayar dondu ama ben şöyle bir anlatıyım 7 tane 10 slot 6 tane 4 slot gemim vega 2 tasarım var 4 tane hedef belirleme cpu 5 tane atlama cpu daha çok eşyam var değerleri çok yüksek ama yazmaktan bıktım artık sadece bunları yazıyorum 6 tane flas droid 5 lf3 6 lf2 3 tane akıllı bomba cpu arkdaşlar daha düne kadar çok az şeyim vardı 1 m bile etmiyordu ama artık kaç m ettiğini bile hesarlıyamıyorum arkdaşlar bunları yaparken vega almak için herşeyimi satmıştım sadece 3 lü roket atarım vardı 250 ediyordu onu sattım ve milyonlar kazandım hekeze iyi oyunlar işallah sizde kazanırsıız bu arada benim adım : maxmrz2 genelde 3-7 de oynuyorum

• kardeş aynen benim rütbem teğmendi acemi çavuş oldum ama artık rütbem arttı şimdi yüzbaşıyım gemim vega 2 tasarım var goli alırsam solace yetenek tasarımı kullanacam lvl im 13 şirket vru
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.