Şimdi Ara

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0 [TAMAMLANDI] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
31
Favori
44.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,

Yamamız güncellenmiş ve son değişiklikler notlara ve ilk mesaja eklenmiştir. Yamanın yeni sürümünü kullanarak var olan kayıt dosyalarınızda oyununuzu oynamaya sorunsuzca devam edebilirsiniz. Ayrıca yama kurulumuna dair videoyu da ilk mesajda veya sitemizde bulabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...
  • Merhaba arkadaşlar,

Yamamız güncellenmiş ve son değişiklikler notlara ve ilk mesaja eklenmiştir. Yamanın yeni sürümünü kullanarak var olan kayıt dosyalarınızda oyununuzu oynamaya sorunsuzca devam edebilirsiniz. Ayrıca yama kurulumuna dair videoyu da ilk mesajda veya sitemizde bulabilirsiniz.

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Kolay gelsin dört gözle bekliyorum şimdiden baya ilerlemişsiniz sayenizde bu oyuna başlayabiliceğim artık teşekkürler..
  • Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Kolay gelsin severek takip ediyoruz :)
  • Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Kolay gelsin emeğinize sağlık
  • Merhaba arkadaşlar,

Teknik bir sorundan ötürü yamanın yeni sürümü yarın (27-07-2020) yayınlanacaktır. Bu gecikme için özür dileriz.

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Hocam Elinize Sağlık, Uzun Zamandır Oynuyorum 100. Saati Geride Bıraktım Ve DLC'lere Hiç Girişmedim.. Yakın Zamanda'da The Butcher Circus Çıktı Ve Açıkcası Onuda Oynamak İçin Yama Beklemeye Karar Verdim.

Acaba Yamayı Çevirdikten Sonra Dlc'lere Geçiş Yapacak mısınız ? Yoksa Dlc'ler Sonraki Tarihlerdemi Çevrilmeye Başlanacak ? :)

Kolay Gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcangurleyen -- 28 Temmuz 2020; 16:41:48 >
  • ogulcangurleyen kullanıcısına yanıt
    Merhaba ogulcangürleyen,

Yamayı beğenmene sevindik. Ana oyunun çevirisi biter bitmez DLClere başlanacaktır. En kısa sürede de DLCleri bitirmeye çalışacağız.

İyi oyunlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Oyuna Build#25594 Adında Yeni Bir Güncelleme Geldi Ve Dil Dosyalarına Müdahele Ediyor Yada Resetliyor Sanırım Tam Emin Değilim, Fakat Oyun İngilizce Olduysa Yamayı Tekrar Oyunun Kurulu Olduğu Dosyaya Atarsanız Türkçe Olur Bilginiz Olsun...
  • Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Eline Sağlık Hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çeviri Canavarı

Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
    Hocam Ben Son Haliyle Oynadım, Fakat Bir Fark Göremedim Diyaloglarda.. Sanırım Yeni Dosyaları Eklemeyi Unutmuşsunuz G-Drive'dan Son Değiştirilme Tarihine Baktığımda Söyle Bir Şey Görmüş Bulundum da.

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0  [TAMAMLANDI]

Dosyadaki Güncelleme Geçmişi:

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0  [TAMAMLANDI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcangurleyen -- 3 Ağustos 2020; 10:27:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangurleyen

Hocam Ben Son Haliyle Oynadım, Fakat Bir Fark Göremedim Diyaloglarda.. Sanırım Yeni Dosyaları Eklemeyi Unutmuşsunuz G-Drive'dan Son Değiştirilme Tarihine Baktığımda Söyle Bir Şey Görmüş Bulundum da.

Dosyadaki Güncelleme Geçmişi:

Alıntıları Göster
    Merhaba ogulcangürleyen,

Öncelikle uyardığın için çok teşekkürler. Sanıyorum ki dün Drive'da bir hata oldu ve bu hata gözümüzden kaçtı. Bunun için herkesten özür dileriz. Bugün dosyayı bir daha güncelledik. Yine aynı şekilde yamayı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeviri Canavarı -- 3 Ağustos 2020; 11:34:37 >

• Merhaba arkadaşlar,

İyi Oyunlar Dileriz...
  • Merhaba arkadaşlar,

Bazı sebeplerden ötürü bu hafta yamanın yeni sürümü yayınlanmayacaktır fakat gelecek hafta büyük bir güncelleme yapılacaktır. Bu gecikme için özür dileriz.

İyi oyunlar dileriz...
  • Yeni oyun çevirisi düşünmüyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 17 Ağustos 2020; 14:43:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.