Şimdi Ara

BlackEdges android oyunum google store'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Android için hazıradığım "SimgeVu" isimli oyunum Google Play Store'da yayınlanmakta. Bu benim tamamladığım ilk oyun. Ekrana dokunup topu zıplatarak siyah nesnelere çarpmamaya çalıştığımız oyunda en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

Oyunu deneyip geri bildirim yapabilirseniz çok sevinirim.
    Bir kaç ekran görüntüsü ekledim.
    Umarım beğenirsiniz. Beğenirseniz başka kişiler ile paylaşmanızı rica ederim.

Google Play Link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.companyname.simge&hl=tr

https://www.youtube.com/watch?v=2Kok0yLt91k&feature=youtu.be

Teşekkürler.

BlackEdges android oyunum google store'daBlackEdges android oyunum google store'daBlackEdges android oyunum google store'daBlackEdges android oyunum google store'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan açıkgöz -- 16 Haziran 2017; 5:5:1 >

• Oyunum bu forumdan hiç destek görmedi. Tabi çok basit bir oyun belki oyun bile değil. Ama indirip yorumlarınızı, eksik gördüğünüz kısımları, şöyle olsa daha iyi olurdu şeklinde değerlendirmelerinizi yazmanız beni çok memnun eder. İndirme sayısında maalesef kötü durumda. Beğenirseniz de paylaşmanızı ve oylamanızı rica ederim.

Oyunu adı başlıktakinden farklı: SimgeVu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan açıkgöz -- 9 Haziran 2017; 21:47:4 >
  • Hocam emege saygı gostermeliyiz.

Guzel oyun.

Bazıları kodlama falan ogreniyor ama GPlay de cok dandik oyunlar var. Bence guzel ve mantıklı bir oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yorumlara yeni baktım. Tebrik eder ve basarılarının devamını dilerim. 5 yıldız almıs.

***** PERFECT

• Böyle basit başlayanlar desteklenmeyince ne yazık ki gelişmek zorlaşıyor. Desteğin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan açıkgöz

Böyle basit başlayanlar desteklenmeyince ne yazık ki gelişmek zorlaşıyor. Desteğin için teşekkürler.

Bisey degil

Hocam sizinki iyi bi oyun GPlay de saçma sapan oyunlar var.

1.000.000 oyun varsa 1.000 den fazlası gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun hocam, inşallah başarılı olursunuz,.

• Oyun videosu eklendi.
    Konu güncel arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I want to play a game

hayırlı olsun hocam, inşallah başarılı olursunuz,.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.