Şimdi Ara

Dark Web’de İllegal Satış Yapan Bir Kişi, Fotoğraftaki Parmak İzinden Yakalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetin karanlık yüzünde, DarkNet’te yasadışı satış yapan bir kişi, satış için kullandığı fotoğrafların üzerindeki parmak izleri nedeniyle polis tarafından yakalandı.

Kaynak Linki : https://hypasos.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex_n0isy -- 23 Eylül 2020; 8:21:31 >

• HÜÜÜÜĞ amber 43 adındaki kırtasiyem kapandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O nasıl bir link tiklamadım.
    Dark webte takılan çoğu insan kendini görünmez sanıyor.
    Bizim ülkede de Vpn kullanan kendini hayalet, hacker falan sanıyor en çok ona gülüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

O nasıl bir link tiklamadım.
    Dark webte takılan çoğu insan kendini görünmez sanıyor.
    Bizim ülkede de Vpn kullanan kendini hayalet, hacker falan sanıyor en çok ona gülüyorum

fiziksel islem olmadan korunmak mumkun degil.

tor + linux tabanli sistem bile kullansan korunamiyorsun. sifrelemeyi kiramasalar bile baska yollarla inceliyorlar seni 

• Aha vepene açtım artık heçkırım diyen çoğu kişinin daha linux tails veya en basitinden toru bile bilmiyor olması garip biri der tora deep web yazdım çıkmadı diğeri color 5 + ping yazıp ben ayyıldız timdenim der

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

Çok haklısınız, bide bunların lamer versiyonu var, sitelere ddos atıp bir şey olduğunu sanıyorlar sanki sitelerin ddos koruması yokmuş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Aha vepene açtım artık heçkırım diyen çoğu kişinin daha linux tails veya en basitinden toru bile bilmiyor olması garip biri der tora deep web yazdım çıkmadı diğeri color 5 + ping yazıp ben ayyıldız timdenim der

Whonix kullanıyorum yiyosa bulsunlar  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.