Şimdi Ara

DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

quote:

quote:

quote:

oyunun coopu nasıl biri aydınlatabilirmi

Summon denen bir olay var. Yere yazı yazıyorsun. (Belirli yerler) Yere sabun taşıyla yazılıyor bu yazı. (White Sign Soapstone) Bu yazıyı sen yazarsan başkasının oyununa phantom olarak girersin. Sadece o adama yardım etmiş olursun. Oradaki bossu öldürdünüz diyelim, sen o boss kaç soul veriyorsa yarısını alırsın. Senin dünyanda o boss hala geçilmemiş olarak kalır.
    Başkasını kendi dünyana summon etmek istiyosan, yani yerdeki yazıları görebilmek istiyorsan insan formunda olmak gerekiyor. Bunun için de bonfire'a gelip humanity kullanarak Reverse Hollowing demen gerekiyor. Humanity bu yüzden oyundaki en önemli item.
    Karışık gelmiş olabilir; ama co-op çok zevkli. Yanına en fazla 3 kişi summon edebiliyorsun.
    *Not: Summon ettiğin kişiyle aranda en fazla 10 lvl + %15 lvl fark olabilir. Yoksa summon fail olur.

pek bir şey anlamadım ama şunu sorsam arkadaşım ve ben bu oyunualsak birlikte bitiremezmiyiz yani

Gears of War'daki gibi her yere beraber bodoslama dalamazsınız. Sadece boss kesmek için beraber oynayabilirsiniz. Tek kişi oynayacaksın ve fog gate denilen sislik kapının önüne akdar kendin geleceksin. Sonra yere summon bırakırsın, arkadaşına yardım edersin. Arkadaşın yere summon bırakır o sana yardım eder ve iki kişi oyunu bitirmiş olursunuz. Son olarak şunu söyleyeyim; sabrın yoksa bu oyunu alma. Gelmiş geçmiş en zor oyun çünkü. Konsolu falan kırabilirsin belli olmaz.

coop kolay olmazmı ben güzel bir şeye benzettim savaş sistemini anladığım kadarıyla şöyle belli bi bölüme geliyorsun sonra birliktemi oynuyoruz ? yani ben ona girersem benim karakterimle oynamayacakmıyım yada level atlmayacakmıyım

Sadece BOSS Fight'larda beraber savaşabilirsiniz. Sen ona girersen, senin kendi karakterinle oynayacaksın tabii ki de. O sana girerse, o da kendi karakteriyle oynayacak. Aranızda en fazla 10 LVL fark olabilir yoksa onun dünyasına giremezsin, o da senin dünyana giremez. Arada birkaç eleman invade için dalabiliyor sizin dünyanıza, onlara da dikkat edin. Kırmızı oluyor etrafı. Düşmanla bir olup sizi kesmeye falan çalışabilir. Sakın arkanızı dönmeyin, yoksa ...

• Oyun, tarafımdan 30.05.2012, 18:46'da bitirilmiştir. Vatana millete hayırlı olsun.
  • Oyuna gelecek olan "Artorias of the Abyss" isimli DLC'nin trailer'ı. Bu ek içerik 1200 MS Point'e, Xbox LIVE üzerinden satın alınabilecek. Oyuna yeni mekanlar ve Boss'lar eklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Dent -- 2 Haziran 2012; 19:42:22 >
  • Dark Soulsu online oynamak için herhangi bir kod gereklimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldhuntr

Dark Soulsu online oynamak için herhangi bir kod gereklimi?

Hayır, gerekli değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Coldhuntr

Dark Soulsu online oynamak için herhangi bir kod gereklimi?

Hayır, gerekli değil.

Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
  • Oyunu oynayanlara nacizane tavsiyem çok sağlam itemları kaçırmamak için mutlaka internetten oyun rehberlerini inceleyin.
  • Oyunun Xbox 360 versiyonu D&R'da 49 TL olarak satılıyor. Orijinal olarak almak isteyenler kacirmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tavsiye daha. Spoiler olabilir o yüzden
    Sen's Fotress dan sonra bazı item sandıklarını açmaya çalıştığınızda sizi yemeye çalışıyor haberiniz olsun
  • beni de eklerseniz sevinirim: korkuadam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu geçen sene oynayıp daha başında bırakmıştım bu ne saçmalık diye..Sonra oynanış videolarını izleyip her gece geri döndüm.. 2 ay öncede 2 hafta içinde bitirdim..Her bir silahın her bir bölgenin adını hatırlıyorum ki oyun oynarken bile aklımda tutamam.. Oyunda 4 5 silah kullandım özellikle quelaags furyswordu aldıktan sonra oyun ciddi kolaylaştı ama ileride o da yetmiyor o yüzden bir lightning zweihander +5 öneririm.. Tek vuruşuta 700 bile götürebiliyor.. Ama braz iri bir kılıç olduğu için güçlü savurduğunuzda toparlaması zor..
  • Bu oyunu öven kisiler vardı denemek lazım ya

• Bu oyunu öven kisiler vardı denemek lazım ya

• 80 saat gecirmisim oyunda hic buraya gelip okumadim hata etmisiz.

İlk sorumu sorayim :) silahima lightning veya fire ekleyemiyorum? Yanlislikla bize yardimci olan elemanlari kestim:) bi iki tanesini? Bunlardan mi oluyordu ? Şu an new londodayim vanayı actım asagiya indim asagidaki elemanlarla ugrasiyorum.

Yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: LoveHentai

80 saat gecirmisim oyunda hic buraya gelip okumadim hata etmisiz.

İlk sorumu sorayim :) silahima lightning veya fire ekleyemiyorum? Yanlislikla bize yardimci olan elemanlari kestim:) bi iki tanesini? Bunlardan mi oluyordu ? Şu an new londodayim vanayı actım asagiya indim asagidaki elemanlarla ugrasiyorum.

Blacksmithleri oldurmussen absolve olacaksın. Ona da bayagi bir soul lazım. Sen en iyisi bu oyunu öyle böyle bir sekilde bitir ng+'da halledersin o isleri. Kesinlikle blacksmithleri öldürme. Absolve yeri gargoyleleri öldürdüğün yerde ilk canda.

• quote:

quote:

Blacksmithleri oldurmussen absolve olacaksın. Ona da bayagi bir soul lazım. Sen en iyisi bu oyunu öyle böyle bir sekilde bitir ng+'da halledersin o isleri. Kesinlikle blacksmithleri öldürme. Absolve yeri gargoyleleri öldürdüğün yerde ilk canda.

Bi tane blacksmith öldü onuda düşman oldurdu bana vurmaya calisirken. İlk blacksmith duruyor orda yapabilirmiyim? Çan ın ordaki elemandan soul ile 40bin falandi galiba o sekildemi aliyoruz? Nasi bitiricem valla bilemiyorum gucum yetmiyo new londodaki elemanlara. Artik bi sekilde halledicez bakalim

• quote:

quote:

quote:

Bi tane blacksmith öldü onuda düşman oldurdu bana vurmaya calisirken. İlk blacksmith duruyor orda yapabilirmiyim? Çan ın ordaki elemandan soul ile 40bin falandi galiba o sekildemi aliyoruz? Nasi bitiricem valla bilemiyorum gucum yetmiyo new londodaki elemanlara. Artik bi sekilde halledicez bakalim

İlk blacksmith andrei; straight,raw,divine türünde upgrade yapar. Lightning icin anor londodaki giant blacksmith'e gidebilirsin. Fire,chaos icin vamos var catacombs'da. Magic icin ise nlr'de blacksmith var. NLR'deki hayaletlere vurabilmen icin transient curse kullanman lazım. Bur de orada bonfire yok. Gıcık yerlerden biridir blighttown kadar olmasa da :) 4 Kings icin ise mutlaka online yardım al. Abyss ring'i de sif the great wolf'tan almissindir diye tahmin ediyorum darkroot garden'da. Crest of artorias'i 20K souls'a andreiden alabilirsin. Oyunu 2 aydır falan oynamıyorum hala aklımda kalmis iste böyle bir oyun bu arkadas :) efsane.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk blacksmith andrei; straight,raw,divine türünde upgrade yapar. Lightning icin anor londodaki giant blacksmith'e gidebilirsin. Fire,chaos icin vamos var catacombs'da. Magic icin ise nlr'de blacksmith var. NLR'deki hayaletlere vurabilmen icin transient curse kullanman lazım. Bur de orada bonfire yok. Gıcık yerlerden biridir blighttown kadar olmasa da :) 4 Kings icin ise mutlaka online yardım al. Abyss ring'i de sif the great wolf'tan almissindir diye tahmin ediyorum darkroot garden'da. Crest of artorias'i 20K souls'a andreiden alabilirsin. Oyunu 2 aydır falan oynamıyorum hala aklımda kalmis iste böyle bir oyun bu arkadas :) efsane.

Valla bravo hocam muthis kalmis aklinda. Online yardim maalesef 2.xboxim 3k yuzunden mefta oldu:) direk ilacli makine ile devam ediyorum. Su an ismini hatirlamiyorum ama catabombs un ordaki blacksmithi oldurdu elemanlar. O yuzden orda yapamiyoruz. Ayni zamanda gargoylenin ordaki elemanada sinirden saldirmistim o elemanda yok :)) wolf u oldurdum dogru tahmin :) yuzugu aldim yani.
    Oyun efsane ki ne efsane yavas yavas bitirmekte istemiyorum acikcasi bu oyunsuzlukta yavas oynuyoruz, gerci bu gidisle zor bitiririz ama :)

• Madem böyle bir konu var ben de bir şey sorayım henüz oyunun başındayım ama kılıcımın damage i çok düştü. Tamir edilmesi gerekiyor. Nasıl tamir ediliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Durulba

Madem böyle bir konu var ben de bir şey sorayım henüz oyunun başındayım ama kılıcımın damage i çok düştü. Tamir edilmesi gerekiyor. Nasıl tamir ediliyor?

Soul kullanarak Blacksmithlerde repair yapabilirsin. Bonfire'da da repair yapabilmek istiyorsan Repair Box'ı satın alman lazım. İsmi böyleydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.