Şimdi Ara

Dark Souls vs The Witcher (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dark souls içinden geçer witcher in..ha witcher kötümü kesinlikle değil ancsk tamamen casual oyunculara hitap ediyor.Dark souls ise simülasyon gibi birşey acayip bir bağımlılık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisini de oynamış biri olarak Dark Souls. Witcher aşırı basit. DS ve DSIII oyna, III bitirildikten sonra başkalarıyla pvp atılabilir.
  • Dark Soul 1 ve Witcher serisini bitirmiş biri olarak diyorum ikisini de dene ve bitir konu derinliği açısından witcher zorluk açısından dark soul diyorum.
  • Witcher'ıda severim. Dark Souls'uda severim. Kıyaslamak çok zor. İki oyunda oynanmalı.

BMW mi? Mercedes mi? kıyaslaması olmuş bana kalırsa.
  • İkisi karşılaştırılamaz bence ama Dark Souls herkese göre bir oyun değil. Sabırsız biriysen hiç bulaşma. İlk kez oynuyorsan alışma süreci uzun oluyor. Witcher ise hem güzel bir şekilde hikaye anlatırken hem de kaliteli müzikler ve karakterlerle daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.
  • cevaplarınız için teşekkür ederim. bu ay başı the witcher ile başladım. dövüş mekanikleri ve bazı hatalar yüzünden oyundan soğudum ve dark soulsa başladım. başlarda zorlandım ama alıştım. 40 saati devirdim. en sevdiğim oyun oldu.
  • Benden hala bu soruyu düşünen arkadaşlara tavsiyem.Hayatınızda oynamak istediğiniz içinizde kalan tüm oyunları oynamadan şu FROMSOFTWARE olayına bulaşmayın.Arkadaş oyun oynayamıyorum,Souls&Borne dan başkası kesmiyor,daha yeni God Of War bitirdim tamam yılın oyunu kadar iyi ama olmadı yani.Witcher 3 50. saatimde bıkkınlıktan bıraktım.Şuan SEKIRO SHADOWS DIE TWICE için kudurmaktayım.

Edit:FROMSOFTWARE a bulaşmayın.
  • kişiden kişiye göre bu durum değişir bence. dark soulsu bitirdikten sonra hiçbir oyun beni kesmez artık diyordum. meraktan tekrar the witcher 1e başladım. başlarda dövüş sistemi ve grafiklerden soğuyup bırakacaktım ama hikayesi beni oyuna bağladı ve 2 haftada yaklaşık 50 saat oynayıp bitirdim. aslında bu konuyu hiç açmamalıydım. çünkü ikiside muhteşemdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer combat ve glitch ağırlıklı kanser bir japon oyunu istiyorsan Dark souls.

Hikaye,atmosfer istiyorsan witcher [2den başla]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilmentore kullanıcısına yanıt
    Tabiki

Ama sen Demon Souls-Dark Souls 1-2-3-Bloodborne bitirdiğin zaman bu kıyası tekrar yapalım :).Benim hitabım direk FROMSOFTWARE yani bu oyunların hepsine.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.