Şimdi Ara

DARK SOULS REMASTERED [PS4 ANA KONU] [TÜRKÇE REHBER] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
480
Cevap
21
Favori
37.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya karakterlere dair bilgiler, videolar ekledim, ilerleyen saatlerde resimlerini de koyacağım. Ayrıca videoları link olarak koydum, limiti aşmışız.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:19:26 >
  • Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim hocam, o kısmı sileyim en iyisi ben son oyunla geçersizleştiğini bilmiyordum.
  • çok faydalı ve aydınlatıcı bilgiler,teşekkürler rehber için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya daha ekleyeceğim şeyler var, karakterler sandığımdan çok daha uzun sürdü, bir yazayım dedim 15 sayfa tuttu. DLC karakterlerini gün içerisinde ekleyeceğim sonrasında günah sistemi, covenantlar,... diye eklemeye devam edeceğim.
  • Uzun zamandır gördüğüm en iyi rehberlerden birisi. Eline sağlık hocam. Seriyi hiç bilmeyenler için çok sağlam bir başlangıç olucaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mukemmel bir is cikarmissin. devami gelsin lutfen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda bulunan tüm yüzükler konuya eklendi. Etkileri, açıklamaları, bulunduğu yerler ve bulduğu yerleri gösteren videolar eklendi. Açıklamalar için bilgisayardaki oyuna Türkçe yama kurdum sonrasında hepsinin açıklama resmini alıp ekstradan tabloya ekledim. Buradan @Napoleonfd'ye oyunu çevirdiği için tekrar teşekkür ediyorum, beni büyük bir zahmetten kurtardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 20 Haziran 2018; 0:28:8 >
  • Havel , Cloranthy , Covetous Gold ve Silver bunlarla EASY SOULS oluyor oyun
  • Platin kasan varmı aranızda

Ben kasayım diyorum ama eski şevk yok gibi. Bloodborne, dark souls 3 ve dark souls 2 de platin kazandım. Bunda da %44 deyim bilemedim.

• Elinize, emeğinize sağlık hocam.

• Bosslar, nerede bulundukları, zorunlu olup olmadıkları, öldürüldüklerinde ne verdikleri, boss savaşına çağrılabilen karakterler, video rehberler, kısaca hikayeleri konuya eklendi.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Dostum çok güzel bir konu haline getirmişsin burayı. Eline koluna emeğine sağlık.

• Forumda son zamanlarda gördüğüm en detaylı konulardan, konuyu açan, yazan kişiyi tebrik ediyorum. Bu tarz çalışmaları genelde yabancılarda görüp 'nasıl yapmış adamlar' diye özeniyordum bizde böyle bir oyun kültürü olmadığından dolayı. Forumda iyice bilgi vermeye değil sürekli sevilen oyunlara 'abi çok iyi' demeye dönüşmüşken böyle bir konu görmek beni mutlu etti. Dark Souls'u yıllar önce oynamış, her şeyini izlemiş, okumuş biri olarak bile zevkle bilgileri okudum. Açıkça söyleyebilirim ki daha önce hiç oynamadıysanız bu konu dışında başka bir kaynağa bakmanıza hiç gerek yok.
  • Xbox 360'da beleş verilmişti zamanında. Bir iki video karıştırıp over powered bir karakter yapmıştım. Her şey çok güzel gidiyordu ki böyle tuzakların olduğu bir yeri geçemeyip bırakmıştım. Capra Demon'u bile hilesiz tekte almıştım üstelik. Ben ki 2, 3 ve Bb'den platin almış biri bu oyunun zorluğundan daha bir korkuyorum. Sanırım serinin en zoru bu oyun. Ucuzlasın, rehberle birlikte tekrar bir şans verelim bari. Elinize sağlık. Çok canım çekti.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Anor Londo'dayım her an hayata küsebilirim. Hiç bir Souls oyunu bu kadar stres yaptırmadı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 20 Haziran 2018; 22:12:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık. Ciddi bir emek var. Forumda rehber ve dark souls diyince melkor ustayı bilirdik ama sizin hazırladığınız rehber en az onunki kadar iyi. Teşekkür

• Rehberi beğenmenize ve rehberin işinize yaramasına sevindim arkadaşlar.

Konuya covenantlar, illüzyon duvarlar, bonfire ve bonfire'da yapılanlar hakkında bilgi, humanity hakkında bilgi, NG+ hakkında bilgi, DLC alanına nasıl ulaşılacağına dair bilgi ve karakter niteliklerini (stats) ekledim. Konunun olgunlaştığını düşündüğümden başlığa Türkçe Rehber yazdım fakat hala ekleyeceğim birkaç şey daha var, sizinde aklınızda bir şeyler varsa belirtin onu da ekleyelim. Ayrıca konu uzun olduğundan birçok hata olabilir, belirtirseniz düzeltirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 20 Haziran 2018; 22:14:44 >
  • Loukas kullanıcısına yanıt
    İki ve üçüncü oyunu platinledik bunu yapmazsak seriye ihanet etmiş gibi oluruz 119 lira iken indirim bekledik oyun 209 oldu. İnşallah en kısa sürede adam akıllı bir indirim gelirde oynayıp platin alırız.

• The_Muallim kullanıcısına yanıt
    Bu oyun 2 ve 3'den daha keyifli nasıl platinlediğinizin farkına bile varmazsınız. Bu oyundaki dünya tasarımı başka bir oyunda yok, alanları birbirlerine inanılmaz bir şekilde bağlamışlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.