Şimdi Ara

DARK SOULS (PS3 ANA KONU) - SORU - CEVAP - YARDIMLASMA - BÖLÜMÜ (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.315
Cevap
10
Favori
163.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ikinci çana bu iki tane köpeği olan çift kılıçlı boss var öldürdünmü onu bilmiyorum ama onu öldürünce bi anahtar düşecek. O anahtarla boss kapısından çıkınca sola dön aşağı inince bi kapı var onu açıp Dephts bölümüne gideceksin. O bölümün bossunu
    (karnında dişleri olan devasa bir kertenkele)
    kesince ondan da Blighttownun anahtarı düşecek. Blighttown'da aşağı doğru ilerleyip zemine kadar in diplerde bi mağarada oranın bossunu kestikten sonra ikinci çanı çalacaksın ve Sen's Fortress kalesinin kapısı (yanında şişman zırlı bi adam uyuyor hani..) açılacak.

Ayrıca Drake Sword u upgrade etme dragon scaleleri boşuna harcamış olursun oyunda çok zor bulunan bi taş. Onun yerine Undeadburg da bonfireye yakın bi merchant var nihihihihi diye gülüyor(sırf gülüşüne uyuz olduğum için öldürmüştüm ilk oynadığımda ). Onu öldürdüğün zaman Uchigatana diye güzel bir kılıç düşüyor. Onu önce +10 a upgrade et daha sonra oyunun ilerleyen kısımlarında Lightining e dönüştürebileceksin ozaman da +5 e upgrade edeceksin. Oyunun sonuna kadar götürür bu kılıç seni. Ayrıca Blighttownda zemine inmeden önce eğer iyi araştırırsan oyundaki en güzel kalkanlardan birini bulacaksın Eagle Eye. Hem lightining e karşı çok iyi defans verir hem de ağırlık/stability oranı çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tHaLha -- 10 Aralık 2011; 5:13:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SeptembeR1968

Arkadaslar ...
    Ejderha boss ları oldurmek ve canı calmak ıcın yardım almaya karar verdım.Ancak daha once hıc takım yapmamıstım.
    Once ınsan formuna gectım.
    sonra catıya cıkan kapının yanına gelerek
    1 humanıty daha bozdurdum portal acabılmek ıcın.
    Crack red eye orb tasını yere attım..
    Ancak bana yardıma gelecek bırılerını beklerken
    butun kapılar beyaz oldu ve butun bolum yaratıkları saldırmadan cıktılar,ne oluyor dıye gezınırken 2 ade adam gelıp anlamadan kestı benı gıttıler.
    Ben bu ısı anlamadım.Bana acıklayabılecek bırısı varmıdır?

Elımdekı dıger taslar

White sign Soapstone ne ıse yarar?

Black seperation Crystal ne ıse yarar?

Hocam şunu deneyin;

Humanityniz varsa insan formuna geçin ve ejadarha bosuna gelmeden yerde bi yazı göreceksiniz o yazıya dokunduğunuzda bir şovalye yanınıza gelecek size yardım için.

O şovalye ejderhanın dikkatini çekerken siz arkadan saldırın ama 2. ejderha gelmeden hemen kesmeniz gerekiyor 2.de gelince 1. olmadığı için aynı taktik..

Eğer bu şekildede olmuyorsa debt giden tünelde yolda bir kadın var parmaklıkların arkasında ondan bir tane beyaz elle benzeyen itemi al 3-4 tane (ismini unuttum itemin) sonra rondo'nun hayaletlerini öldüre öldüre bir klisenin tepesinde bir amca var o ücretsiz bir

curse'yi bozuyor ona gidin. Seçim sizn kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow44

quote:

Arkadaslar ...
    Ejderha boss ları oldurmek ve canı calmak ıcın yardım almaya karar verdım.Ancak daha once hıc takım yapmamıstım.
    Once ınsan formuna gectım.
    sonra catıya cıkan kapının yanına gelerek
    1 humanıty daha bozdurdum portal acabılmek ıcın.
    Crack red eye orb tasını yere attım..
    Ancak bana yardıma gelecek bırılerını beklerken
    butun kapılar beyaz oldu ve butun bolum yaratıkları saldırmadan cıktılar,ne oluyor dıye gezınırken 2 ade adam gelıp anlamadan kestı benı gıttıler.
    Ben bu ısı anlamadım.Bana acıklayabılecek bırısı varmıdır?

Elımdekı dıger taslar

White sign Soapstone ne ıse yarar?

Black seperation Crystal ne ıse yarar?

Hocam şunu deneyin;

Humanityniz varsa insan formuna geçin ve ejadarha bosuna gelmeden yerde bi yazı göreceksiniz o yazıya dokunduğunuzda bir şovalye yanınıza gelecek size yardım için.

O şovalye ejderhanın dikkatini çekerken siz arkadan saldırın ama 2. ejderha gelmeden hemen kesmeniz gerekiyor 2.de gelince 1. olmadığı için aynı taktik..

Eğer bu şekildede olmuyorsa debt giden tünelde yolda bir kadın var parmaklıkların arkasında ondan bir tane beyaz elle benzeyen itemi al 3-4 tane (ismini unuttum itemin) sonra rondo'nun hayaletlerini öldüre öldüre bir klisenin tepesinde bir amca var o ücretsiz bir

curse'yi bozuyor ona gidin. Seçim sizn kolay gelsin

Hepsını hallettım kardesım cok tesekkurler:)

• Arkadaslar son sorunum su:)

depth dekı anahtar surecegım canavarı oldurmek ıcın yardım almaya karar verdım...
    human forma gectım ve boss kapısında yazıya tıklayarak bır sovalye aldım..
    1. sorum ben sadece bu sovalyeyımı alabılıyorum...3 kısı savasabıldıgımızı bılıyorum ama nasıl yapacagımı bılmıyorum...
    Bolum bossu kusuyor ve bende kırmızı bır ısaretler cıkıyor,bununda ne oldugunu anlamadım..
    Sımdden yardımıza tesekkurler...
  • quote:

Arkadaslar son sorunum su:)

depth dekı anahtar surecegım canavarı oldurmek ıcın yardım almaya karar verdım...
    1. sorum ben sadece bu sovalyeyımı alabılıyorum...3 kısı savasabıldıgımızı bılıyorum ama nasıl yapacagımı bılmıyorum...
    Bolum bossu kusuyor ve bende kırmızı bır ısaretler cıkıyor,bununda ne oldugunu anlamadım..

Hocam o bossu yardım almadan da kesebilirsin. Belkide oyunun en kolay geçilen bosslarından biridir. Aşağıda verdiğim videoyu izlerseniz aynı taktikle zorlanmadan geçebilirsiniz. Kuyruğunu kesmeyi unutmayın

İkinci sorunuza gelecek olursam, eğer kimseyi bulamazsanız şovalyeyi yardıma çağırabilmeniz için konulmuş onlar. Eğer boss'un mekanına girmeden önce yerde aynı yazıdan görürseniz başka oyuncuları da yardıma çağırabilirsiniz. Fakat burada önemli olan leveliniz ve yardım etmek için yazı bırakmış olan oyuncularla aynı serverde olmanızdır. Yardım için summonlayacağınız kişinin bir rivayete göre sizin levelinizin %10 üstünde veya altında olması, (örnek: 50 levelseniz 45 - 55 level aralığı oyuncular ile co-op oynayabilirsiniz) diğer bir rivayete göre de sizin levelinizin 10 level üstünde veya altında olan oyuncuları dünyanıza summonlayabiliyorsunuz. (örnek: 50 levelseniz 40 - 60 level aralığı oyuncular ile co-op oynayabilirsiniz) Bu konuda kesin bir bilgi varmı ben de bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tHaLha -- 11 Aralık 2011; 7:31:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tHaLha

quote:

Arkadaslar son sorunum su:)

Hocam o bossu yardım almadan da kesebilirsin. Belkide oyunun en kolay geçilen bosslarından biridir. Aşağıda verdiğim videoyu izlerseniz aynı taktikle zorlanmadan geçebilirsiniz. Kuyruğunu kesmeyi unutmayın

İkinci sorunuza gelecek olursam, eğer kimseyi bulamazsanız şovalyeyi yardıma çağırabilmeniz için konulmuş onlar. Eğer boss'un mekanına girmeden önce yerde aynı yazıdan görürseniz başka oyuncuları da yardıma çağırabilirsiniz. Fakat burada önemli olan leveliniz ve yardım etmek için yazı bırakmış olan oyuncularla aynı serverde olmanızdır. Yardım için summonlayacağınız kişinin bir rivayete göre sizin levelinizin %10 üstünde veya altında olması, (örnek: 50 levelseniz 45 - 55 level aralığı oyuncular ile co-op oynayabilirsiniz) diğer bir rivayete göre de sizin levelinizin 10 level üstünde veya altında olan oyuncuları dünyanıza summonlayabiliyorsunuz. (örnek: 50 levelseniz 40 - 60 level aralığı oyuncular ile co-op oynayabilirsiniz) Bu konuda kesin bir bilgi varmı ben de bilmiyorum.

Thalha kardesım bılgıler ıcın saolasın,demek bızım yardım ıstedıgımız anda bızım formatımıza uygun eleman yokmus serverda:)
    Video ıcın bır lıng cıkmamıs,copy lersen lınkı ordan bakarım..Tesekkurler...

• oyundaki kilitli kapıların tüm anahtarlarının belirtildiği bi rehber varmı ???
  • bligthtowndan bi yol bulup oyunun ilk bulunduğumuz bonfire noktasına kestirmeden geldim lakin bonfire çalışmıyor şöyle bi yazı çıkıyor karşıma

Fire Keeper is absent. Cannot ligth bonfire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

@ kryy22 eyvALLAH cok tesekkurederim. hemen keseyim zaten bir ise yaramiyordu :)

ne veriyor o satıcı verdiği ne işe yarıyor güzel bişeyse bende gidip ağzını burnunu dağıtayım onun

Kardesim o NPC yi kestigin zaman guzel hizli 100 luk bir kilic veriyormus .

Uchigatana veriyor. Tek başına işlevi yok, fire ya da lightning basarsanız, ki tavsiyem lightning; oyunun sonuna kadar götürür, feci ölümcül bir silah oluyor. Hele iki ele alıp, ağır saldırı yaptığınızda rakibi çökertiyor.

bu işleme nerden yapıcağız peki

• quote:

bligthtowndan bi yol bulup oyunun ilk bulunduğumuz bonfire noktasına kestirmeden geldim lakin bonfire çalışmıyor şöyle bi yazı çıkıyor karşıma

Fire Keeper is absent. Cannot ligth bonfire.

Yukarıda oldsnake06 da aynı soruyu sormuş thalha cevaplamış hocam.
  • Darkroot Basinde gölde 3 5 başlı bi yılan var yanına bile yaklaşamıyorum daha bide göle girsem hareketim yavaşlıyacak bu yaratığı halletmenin bi yolu varmı.
  • evet benim uzun uğraş sonunda hidrayı basitçe öldürmenin youlunu buldum. Şöyle:
    göle girmeden bulunduğun yerin sağında bi r küçük oyuk var. Oyukta tazyikli su size zarar veremiyor yani kör nokta ..
    Oradan düz gidersen göle girmeden sağa doğru çıkıntının ucuna gidip beklersen hidra başları göl kenarında senin hızlıca gelip vurmanı bekliyor kıyıya vurmuş balık gibi gerisi sana kalmış
  • hdyrayi geberttim teşekkür ederim bi yüzük verdi Dusk Crown Ring hp'yi 585'e düşürüyor ne işe yarıyor bu
  • quote:

hdyrayi geberttim teşekkür ederim bi yüzük verdi Dusk Crown Ring hp'yi 585'e düşürüyor ne işe yarıyor bu

O yüzük büyücüler için ekstra büyü veriyor.
  • Bu gaplıng dragon benı cıldırtacak.Humanıtylerımın canına okudu.2 tane sovalye sommonlamama reagmen yıne gecemedım:(
  • Hocam, boss ile dövüştüğün platformun üst katlarında bir büyücü var. Sana yukarıdan büyü atıyor. Onu öldürdün mü?
    Eğer onu öldürmediysen boss'u geçmen biraz zor. Çünkü bu büyücü boss'a büyü yapıyor ve boss'un vuruşları çok fena yükseliyor. Belki bu yüzden geçememiş olabilirsin.

Boss'a gelecek olursak; burada en önemli nokta hızlı olman. Üzerinde fazla ağır zırh olmasın. Silah ve kalkan haricinde tamamen soyunabilirsin hatta. Boss'un kuyruğundan sakın. Ağzıyla yere vurduğunda bir müddet öyle bekliyor. O arada boss'a yandan vurabilirsin. Kafasına da vurabilirsin ama çok dikkatli olman lazım. Onun dışında yere kusuyor bazen. O kusmuklardan kaç. Başka bir olayı yok bu boss'un.

Boss'a gelmeden bir satıcı var. Silahlara lightning hasar ekleyen bir item satıyor. Dragon tarzı yaratıklar lightning hasara karşı çok zayıf. Bu itemden 2-3 tane alıp boss'ta kullanabilirsin. Çok yararını görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aldueren

Hocam, boss ile dövüştüğün platformun üst katlarında bir büyücü var. Sana yukarıdan büyü atıyor. Onu öldürdün mü?
    Eğer onu öldürmediysen boss'u geçmen biraz zor. Çünkü bu büyücü boss'a büyü yapıyor ve boss'un vuruşları çok fena yükseliyor. Belki bu yüzden geçememiş olabilirsin.

Boss'a gelecek olursak; burada en önemli nokta hızlı olman. Üzerinde fazla ağır zırh olmasın. Silah ve kalkan haricinde tamamen soyunabilirsin hatta. Boss'un kuyruğundan sakın. Ağzıyla yere vurduğunda bir müddet öyle bekliyor. O arada boss'a yandan vurabilirsin. Kafasına da vurabilirsin ama çok dikkatli olman lazım. Onun dışında yere kusuyor bazen. O kusmuklardan kaç. Başka bir olayı yok bu boss'un.

Boss'a gelmeden bir satıcı var. Silahlara lightning hasar ekleyen bir item satıyor. Dragon tarzı yaratıklar lightning hasara karşı çok zayıf. Bu itemden 2-3 tane alıp boss'ta kullanabilirsin. Çok yararını görürsün.

Aldueren usta tesekkurler...
    O buyucuyu onceden oldurmustum,kapıda sommnladımda 2 sovalyeyı ama sanırım ben agır kaldıgımdan olmuyor,tekrar deneyecegım...

• quote:

quote:

Hocam, boss ile dövüştüğün platformun üst katlarında bir büyücü var. Sana yukarıdan büyü atıyor. Onu öldürdün mü?

O buyucuyu onceden oldurmustum,kapıda sommnladımda 2 sovalyeyı ama sanırım ben agır kaldıgımdan olmuyor,tekrar deneyecegım...

Hocam ben yanıma iki kişi summonlayıp sisin arkasında beklemiştim bossun yanına girmedim summonladığım iki kişi öldürmüştü bossu istersen öyle yapmayı dene o sırada bir hata mı oluştu her zaman oluyor mu bilemiyorum ama hatta üst kata çıkıp bossa ok attığımı hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: clemenza123

quote:

quote:

Hocam ben yanıma iki kişi summonlayıp sisin arkasında beklemiştim bossun yanına girmedim summonladığım iki kişi öldürmüştü bossu istersen öyle yapmayı dene o sırada bir hata mı oluştu her zaman oluyor mu bilemiyorum ama hatta üst kata çıkıp bossa ok attığımı hatırlıyorum.

Dostum sanırım hata olusmus...cunku oyunun sana verdıgı sovalyeler sen gırmeden gırmıyorlar..Bır turlu yanıma ınsan alamadım yardıma.Hep player kıllerlar geldı oldurup durdular:)

• @september

abi bu bossda bukadar uğraştıysan bundan sonraki boss olan quelag da napıcaksın bilmiyorum.kafada saç bırakmaz heralde.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.