Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam siz modu kullandınız mı? Çok müthiş screenshotlar çıkmış bu moddan ama oynanışı ne derece zorlaştırır acaba? Karanlik yerlerde mesela manusla kapışırken kullanmak imkansız galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bir öneride bulunayım iyice soul biriktirdikten sonra surayada bakayım sonra bonfire a dönerim diye düşünme kesin ölürsün çok yaşadım 120 k soul artorias yüzünden gitti
  • Beyler indirdim sevmedim oyunu pek daha doğrusu ne grafik ayarı var ne bir şey kasıyor tuş ayarı ayrı bir dert sildim direk uğraşmadım deli gibi kasıyordu konsol portu resmen. Başka bu tarz öneriniz var mı neredeyse hiç rpg oyunu oynamadım diyebilirim. Ve witcher 1 i oynamadan 2 ye atlanır mı direk ?
  • Dsfix ve 60 fps fixini yaptin mi haci eger yapmadiysan oynayamazsin oyunu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 3spooky5me

Dsfix ve 60 fps fixini yaptin mi haci eger yapmadiysan oynayamazsin oyunu zaten

Bende de aynı sıkıntı var yaptım ama kasıyor fena halde oyun. Grafik ayarlarını kapattığım halde yine de sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 23 Temmuz 2015; 3:22:18 >
  • Laptop da falab mi oynuyorsun bide oyun her ne kadar iyi grafikleri olmasada biraz dusukse sistemim kastirir eski pcmde kasmaktan oynayamamistim

• SORCERER KARAKTERİM VAR KALKAN TUTMUYOR. SOL ELİNE KALKAN TUTTURMAK İSTİYORUM OLMUYOR. VİDEOLARINI İZLEDİОİM İLERİ LEVEL SORCERER LERDE SOL ELDE KARAKT
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3spooky5me

Laptop da falab mi oynuyorsun bide oyun her ne kadar iyi grafikleri olmasada biraz dusukse sistemim kastirir eski pcmde kasmaktan oynayamamistim

HD7850 AMD X4 3.1GHZ 4GB ram var hertürlü oynanması lazım.
  • ilginç oyun pcye çok kötü port edildiğinden olabilir bu durum dsfix ini dosyasından ayarları kısmayı dene
  • Oyunu daha önce gfwl zamanlarında oynamıştım. O zamanlar dsmfix09 ve DSfix2.4 gibi yamalar ile oyunu düzgün oynamak mümkün oluyordu. Oyun Steam'e tam entegre olunca yeniden oynamak istedim ama eski yamaların düzgün çalışmadığını görüyorum. Oyunu 1080p 60 fps ve tam ekran oynamak için ne yapmam gerekir?

Yamalar sonrası karşılaştığım sorun:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 31 Temmuz 2015; 8:33:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gesso

Oyunu daha önce gfwl zamanlarında oynamıştım. O zamanlar dsmfix09 ve DSfix2.4 gibi yamalar ile oyunu düzgün oynamak mümkün oluyordu. Oyun Steam'e tam entegre olunca yeniden oynamak istedim ama eski yamaların düzgün çalışmadığını görüyorum. Oyunu 1080p 60 fps ve tam ekran oynamak için ne yapmam gerekir?

Yamalar sonrası karşılaştığım sorun:

Antialiasing kapatınca tam ekran oluyordu galiba.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Zebercet. Sorun düzeldi.
  • Dark Souls dahil 9 oyun şuan Humble Bundle'da sadece 10 dolar.
    Arşivinde bulundurmak isteyenler için büyük bir fırsat.
    Son 2,5 gün

https://www.humblebundle.com/
  • beyler oyunu bi ara satın aldım ama inanılmaz kötü port edilmiş internetteki her programı her yolu denedi ama yinede fps kilidi kalkmadı o mouse okuda gitmedi hiç geri verdim oyunu siz nasıl hallettinizde oynadınız konsol joystiğiylemi oynadınız hep
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    İmleç olayını bilmiyorum ama fps kilidi bana sıkıntı oluşturmadı. Hafif bir gecikme oluyor ama alışıyorsun. Bana da DSII garip gelmişti ilk oyunu oynadıktan sonra.

• Selam
    Kendime xbox 360 gamepad aldım. Fakat sorun var w başınca hızlı gidiyor karakter fakat gamebad ile ileriye doğru joystickgi hareket ettirince yavaş gidiyor. Ama geriye sola sağa yaptığımda sorun yok.
  • Orijinal alinir mi bu saatten sonra?

Dayanamadım aldım. Saygı duruşu için bile alınır aslında. Korsan oynadık da ne oldu bunca sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 12 Eylül 2015; 22:00:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır hocam.Hala oynayan var baya.Steamde de indirimle 10 tl ye düştüğü oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omoshiroi

Alınır hocam.Hala oynayan var baya.Steamde de indirimle 10 tl ye düştüğü oluyor.

Kaptım zaten. 7.75 şu an fiyatı. Bu oyunu uzun bir aradan sonra bir de online özellikleri ile deneyimlemek müthiş olacak. Ancak işte keşke yaz başlangıcı olsaydı. Tam zamanında aldık oyunu iyi mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Omoshiroi

Alınır hocam.Hala oynayan var baya.Steamde de indirimle 10 tl ye düştüğü oluyor.

Kaptım zaten. 7.75 şu an fiyatı. Bu oyunu uzun bir aradan sonra bir de online özellikleri ile deneyimlemek müthiş olacak. Ancak işte keşke yaz başlangıcı olsaydı. Tam zamanında aldık oyunu iyi mi.

ben daha yeni aldım :) bakalım çok oyun var nasıl bitecek bilmiyorum valla.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.