Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
3.069
Cevap
22
Favori
134.512
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]
Giriş
    133 Mesaj
    DS2 nin DLC lerini(old ıron kıng ve Sunken kıng) indirdim.Ancak yükleme işi bittikten sonra karşıma normal dark souls 2 ekranı karşıma geliyor.Oyunun kurulu olduğu yerde DLC isimli dosyayı görebiliyorum ama bir türlü DLC yi başlatamıyorum.Ne yaptıysam normal DS 2 ekranı ve oyunu karşıma geliyor.Ben nerde hata yapıyorum.Bilen bi arkadaş yardımcı olabilirmi.DLC yi yüklemek ver oynamak için ne yapmalıyım.
    Acaba diyorum normal DS 2 oyununu bititirincemi DLC paketleri açılıyor.Lütfen yardım
    |
    |

Orijinalden alıntı: ozcomba

DS2 nin DLC lerini(old ıron kıng ve Sunken kıng) indirdim.Ancak yükleme işi bittikten sonra karşıma normal dark souls 2 ekranı karşıma geliyor.Oyunun kurulu olduğu yerde DLC isimli dosyayı görebiliyorum ama bir türlü DLC yi başlatamıyorum.Ne yaptıysam normal DS 2 ekranı ve oyunu karşıma geliyor.Ben nerde hata yapıyorum.Bilen bi arkadaş yardımcı olabilirmi.DLC yi yüklemek ver oynamak için ne yapmalıyım.
    Acaba diyorum normal DS 2 oyununu bititirincemi DLC paketleri açılıyor.Lütfen yardım

ds2 konusuna yazarsanız daha hızlı cevap alırısınz

http://forum.donanimhaber.com/m_87486929/mpage_32/f_//tm.htm#96480493

• Teğmen
    133 Mesaj

teşekkürler.hemen oraya dönüyorum.
    |
    |
    Ninamarok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

GFWL sayesinde 1 senedir orjinal oyunumu win8 'de oynayamadım.Gittim Dark Souls PtDE PS3 için satın aldım.Kurtuldum gfwl denen illetten.DS 2 steam kullanıyormuş onu PC için almayı düşünüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

GFWL sayesinde 1 senedir orjinal oyunumu win8 'de oynayamadım.Gittim Dark Souls PtDE PS3 için satın aldım.Kurtuldum gfwl denen illetten.DS 2 steam kullanıyormuş onu PC için almayı düşünüyorum.

Ben Win7 ve Win8.1'de, GFWL ile ilgili bir problem yaşamadım.

Sizin yaşadığınız problem nedir?

@wildlove

Hocam 2. yarısını çok kötülemişsin. Rezil Duke's Archive dışında, gayet iyiydi?

Demon Ruins, Catacombs-Tomb of the Giants, Ash Lake, New Londo, Painted World.. Atmosfer muazzamdı. Tomb'tan, iki dev mekanı görmek falan..
    Kolaylaşması bir problem tabii; ama o biraz da, Soul serisinin genel problemi. Ki ona rağmen, Four Kings, sıradan taktiklerle giderseniz zor bir boss. Özellikle ng+'da, sıradan taktikle beladır.

Bu arada, ben Ornstein&Smough'u ilk seferde kesmiştim(melee karakter). Tabii üstün yeteneklerim ve kıvraklığımla değil, kaçarak Ornstein, Smough'tan hızla ayrılıp saldırdığında, vuruyordum. Azcık vakit alsa da, rahat geçiliyor.
    Öncesinde Demon's Souls'u bitirdiğim için, tecrübelerimin faydası olmuştu sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Ekim 2014; 14:20:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: wildlove
    PS4 Pro || iPhone 11 Pro Max | Galaxy S9+ || Gigabyte X99 Gaming G1 Wi-Fi || Core [email protected] - Noctua NH-D14 || G.Skill Ripjaws 4 4x4 GB @3200 MHz cl15 || MSI GTX 980 Ti Lightning || BenQ XL2420T - Samsung 55JU6570 TV || 512 GB PCI-E 3.0 M.2 & 240+256 GB SATA 3 SSD || Creative Sound BlasterX G6 + Sennheiser PC 360 + Sennheiser Momentum On-Ear || Thermaltake Toughpower Grand RGB 850W || Corsair Air 540 || Corsair M65 Elite RGB White + Razer Mamba Elite | Logitech G510

• Yarbay
    2253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bigboss_42

Beyler oyunu steam icin nasil temin edebilirim turkiye hesabina ekleniyor mu oyun
    quote:

Orijinalden alıntı: bigboss_42

Beyler oyunu steam icin nasil temin edebilirim turkiye hesabina ekleniyor mu oyun

ben g2a'dan steam gift olarak almıştım hesabıma sorunsuz eklenmişti. cevap biraz geç oldu ama kusura bakma.
    |
    |
    ıvory king dlc deyim. ama şunu çözemedim.grand cathedraldaki en üsteki (merdivenler buzla kapatılmış) vatandaşa nasıl ulaşıcam.İki bosuda öldürdüm buna karşılık merdiveni engelleyen iki buz parçası kırıldı. Ama yolu tıkayan 3.buz parçasını nasıl kırıcam.
    |
    |

İrlanda Hayranı : Ireland Fan

* MADEN MÜHENDİSİ *

Nokia Lumia 820
    Huawei Ascend P6
    Sony Xperia S LT26I
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    oyuna yeni başlayabildim, bazı sorularım var cevaplayan olursa sevinirim.
    - sol üstte humanity meter gibi birşey var, o bazen envanterden humanity kullanmasam bile kendiliğinden artıyor. bu nasıl oluyor?
    - estus flask'ları undead formundayken sıfırlamanın bir yolu var mı? ayrıca bir keresinde bonfire'ın yanındayken estus flask sayım kendiliğinden 2-3 tane arttı. sanki coop modunda yanımda biri estus içmiş gibi oldu.
    - ölünce humanity ve soulların gitmesini engelleyen bi yüzük bulmuştum, ölünce yüzük kırıldı ve şu an envanterde gözükmüyor. bu yüzüğü bir yerde tamir ettirebiliyor muyuz?

Orijinalden alıntı: kollaps

- sol üstte humanity meter gibi birşey var, o bazen envanterden humanity kullanmasam bile kendiliğinden artıyor. bu nasıl oluyor?
    - estus flask'ları undead formundayken sıfırlamanın bir yolu var mı? ayrıca bir keresinde bonfire'ın yanındayken estus flask sayım kendiliğinden 2-3 tane arttı. sanki coop modunda yanımda biri estus içmiş gibi oldu.
    - ölünce humanity ve soulların gitmesini engelleyen bi yüzük bulmuştum, ölünce yüzük kırıldı ve şu an envanterde gözükmüyor. bu yüzüğü bir yerde tamir ettirebiliyor muyuz?
    quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

Yardım etmeye çalışayım.

- Humanity'nin artmasını 2 şeye bağlayabiliriz. Ya boss kestiğin için geldi, ya da bulunduğun alanda - boss canlıyken - birçok canavar kestin. Mesela Undead Parish'te Gargoyleleri kesmeden önce fazla sayıda düşman öldürürsen ( tam miktarını bilmiyorum ) humanity kazanırsın.
    - Sıfırlamak derken ? Eğer maksimum sayılarına çıkarmayı diyorsan, bonfireda dinlenmek haricinde bir yolu yok. Onda da undead - insan farketmiyor. Entus sayının artması Bonfire'da dinlenmediğin sürece mümkün değil eğer offline'san. Yanlış görmüş olmayasın ?
    - O yüzük Ring of Sacrifice veya Rare Ring of Sacrifice idi. Maalesef tamir gibi bir şansın yok. Oyun boyunca 4-5 yerde çıkıyorlar diye biliyorum. Ayrıca oyunun sonraki kısımlarında bir NPC satıyor Ring of Sacrifice. Fakat çok kullanışlı bir item değil. 2 Tane yüzük slotu var ve 1'ini sürekli RoS'a harcamak pek mantıklı olmayacaktır. O yüzden o olmadan oynamaya alışsanız iyi olur. :)

R.I.P Darrell " Dimebag " Lance Abbott

• Yarbay
    2253 Mesaj

anladım teşekkürler evet sıfırlamak derken maksimum sayıya çıkarmak demek istedim. anladığım kadarıyla kindle yaparak kullanılan estus flaskları geri getiriyoruz ama undead iken yapılmıyor galiba. aslında daha 2 saat civarı oynadım oyunu tam olarak alışamadım, yanlış da hatırlıyor olabilirim.

edit: ben kindle'ı çok yanlış anlamışım benim bonfire 5'e kadar yükseltiyormuş estusları, bende de 7 tane olduğundan oturduğumda aynı kalmış. o yüzden undead iken yenilenmiyor sanmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 22 Ekim 2014; 18:46:46 >
    |
    |
    Aoi. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Firelink Shrine'daki Bonfire 10 tane Estus veriyor. Kendinden Kindle'lı bir nevi. O yüzden kafan karışmış olabilir. Mesela Kindle'lı bonfire'dan 10 estusla çıkıp Kindle'sız bonfireda dinlenirsen 10 estus kalıyor olduğu yerde. Ama estusları bitirip dinlenirsen 10 değil, 5 oluyor kindlesız bonfire'da.
    Undead iken Kindle yapılamıyor evet.
    |
    |
    kollaps kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

R.I.P Darrell " Dimebag " Lance Abbott
  • Yüzbaşı
    908 Mesaj
    Velhasılkelam Darksouls II > Demon Souls > Dark Souls

quote:

Orijinalden alıntı: TheHiddenCarry

Velhasılkelam Darksouls II > Demon Souls > Dark Souls
    quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Sonuda GFWL derdinden kurtuluyoruz steam e geçiyor altyapısı bu efsane oyunun...

Haber linkini alabilir miyim ?

quote:

Orijinalden alıntı: Aterici
    Velhasılkelam Darksouls II > Demon Souls >

aynısının tam tersi doğrusu ;
    Dark Souls > Demon Souls > Darksouls II
    |
    |
    Bahsedilenler: JackPierre , Aterici

• Yüzbaşı
    908 Mesaj
    Dark soul'su başa koymuşsunda Ben Dark soul's u deprived olarak Güle oynaya neredeyse speedrun diyebileceğim şekilde 1-2 Boss dışında (ZORLANMADAN) bitirdim.Tüm buglara ve fps düşüşlerine rağmen.Ama gel görki DS'de cellat olan ben DS II'de Kapıdan kafamı çıkarmaya korkar oldum.(Hard mode-Champions Cov.) için söylüyorum.Soul kaybedecem diye oyunu adım adım milim milim oynuyorum resmen.Single Player olarak tabi.Yardımsız.
    |
    bobafett kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İrlanda Hayranı : Ireland Fan

* MADEN MÜHENDİSİ *

Nokia Lumia 820
    Huawei Ascend P6
    Sony Xperia S LT26I
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
üniversite
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.