Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freshmind

Oyun çok sorunlu bir çıkış yaptı arkadaşlar. Sıkıntıyı yaşayanlardan birisi de benim. Oyun HDMI ve DVI üstünden oynamaya izin vermiyor. Scaling problemleri, çoklu monitör problemleri , bazı kontrollerde sıkıntılar. Çökme problemleri ...

Ancak asıl sorun şu anda oyunun 10 kişinden 8'inde açılmaması. Yok oyunun simgesinin üstüne gelceksin , kabloyu çıkaracaksın "Enter" tuşuna basacaksın , sonra kabloyu takacaksın , windowed modda oynayacaksın falan fistan. Oldukça komik durumlar mevcut.

Steam sayfası :http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/0/558754259683457381/#p1

Geri ödeme isteyenler , firmanın twitter adresine saldıranlar gırla Birde söz vermişlerdi sorunsuz olacak diye.

Bu arada oyunun pc metacritic sayfasına da saldırılmış bu olanlardan ötürü. Kullanıcı puanı hızla düşüyor. Dün en son 7.3'ler de falandı ... Bu gün 6.4'lere kadar gerilemiş. Hak ettiler.

http://www.metacritic.com/game/pc/dark-souls-ii

Şu anda bu durum üstünde çalıştıklarını , önceliklerinin şu oyuna girememe hatası olduğunu falan paylaşmışlar.

Birde bunun üstüne oyunun yayımcı başkanını millet Dota 2 oynuyorken görmesin mi Kıyamet kopmuştu. Hızlı bir hotfix bekliyor millet ancak henüz bir durum yok ortada.

Steam'de en çok beğenilen inceleme namına birisi bir espri yapmış ki koptum " Oyun o kadar zor ki açamıyorum bile ! "

Doğruysa berbat gerçekten insan parasıyla rezil oluyor, oyunun bütün keyfi kaçıyor. Bu nedenle yıllardır pc'de oyun oynamam, ps3'e diski takıp başlıyorsun hiç bu saçmalıklarla uğraşmana gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Oyun çok sorunlu bir çıkış yaptı arkadaşlar. Sıkıntıyı yaşayanlardan birisi de benim. Oyun HDMI ve DVI üstünden oynamaya izin vermiyor. Scaling problemleri, çoklu monitör problemleri , bazı kontrollerde sıkıntılar. Çökme problemleri ...

Ancak asıl sorun şu anda oyunun 10 kişinden 8'inde açılmaması. Yok oyunun simgesinin üstüne gelceksin , kabloyu çıkaracaksın "Enter" tuşuna basacaksın , sonra kabloyu takacaksın , windowed modda oynayacaksın falan fistan. Oldukça komik durumlar mevcut.

Steam sayfası :http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/0/558754259683457381/#p1

Geri ödeme isteyenler , firmanın twitter adresine saldıranlar gırla Birde söz vermişlerdi sorunsuz olacak diye.

Bu arada oyunun pc metacritic sayfasına da saldırılmış bu olanlardan ötürü. Kullanıcı puanı hızla düşüyor. Dün en son 7.3'ler de falandı ... Bu gün 6.4'lere kadar gerilemiş. Hak ettiler.

http://www.metacritic.com/game/pc/dark-souls-ii

Şu anda bu durum üstünde çalıştıklarını , önceliklerinin şu oyuna girememe hatası olduğunu falan paylaşmışlar.

Birde bunun üstüne oyunun yayımcı başkanını millet Dota 2 oynuyorken görmesin mi Kıyamet kopmuştu. Hızlı bir hotfix bekliyor millet ancak henüz bir durum yok ortada.

Steam'de en çok beğenilen inceleme namına birisi bir espri yapmış ki koptum " Oyun o kadar zor ki açamıyorum bile ! "

Doğruysa berbat gerçekten insan parasıyla rezil oluyor, oyunun bütün keyfi kaçıyor. Bu nedenle yıllardır pc'de oyun oynamam, ps3'e diski takıp başlıyorsun hiç bu saçmalıklarla uğraşmana gerek yok.

Maalesef ... Ps 3 ve Xbox 360'ı mı satmadan önce çok memnundum ... Neticede bu oyun yeni nesle gelmediği için oynanacak tek mecra PC kaldı. Yine şaşırtmadı beni sağ olsun ki bu camia ve programcılar. Sıkıntılı oyun olur anlarımda çalışmayan oyun nedir arkadaş. Millet çok çok kıyak bir ders verecek kendilerine. Zaten Metacritic pc skoru bu şekilde giderse bir daha bu firma pc'ye oyun çıkarmaz Zaten çok nadir ve zor, çıkıncada sorunlu oyunlar çıkarıyorlardı. Bırak hiç çıkmasın daha iyi.

En kısa sürede düzelmesini umuyoruz ancak insanların gönlünde yaratacağı kırgınlığı bu saatten sonra telafi etmeleri mümkün değil.

• 2. oyunun uzun süredir bekliyordum. oyunun içeriği olarak bir yorum yapmıcam şuan çünkü daha 25 lvl im. oyun bende açılıyor, bir sıkıntı yaşamadım. yaşadığım en önemli sıkıntı 1680x1050 çözünürlükte oynarken altta ve üstte siyah bar olması. çözünlürlüklerin hepsini denedim nerdeyse bu siyah bar gitmiyor. GeDoSaTo diye bir uygulamayla downsampling denilen şeyi yaparak istediğim çözünürlüğe getirdim ama buda görüntüyü yayıyor, yani oyun 16:10 formatında düzgün görüntü vermiyor.

fırsatım olursa iki farklı şekilde ekran görüntüsü koyucam.

2. oyunun konusu var ama oraya yazmak istemiyorum spoiler yemememk için. ama mutlaka wiki 'ye bakmak gerekicek sanırım. arkadaşım lvl 70 oldu ve tıkandım diyor, 5 farklı bossu da geçememiş.
  • Araldan 63 tl ye kutulu ön sipraiş etmiştim bugün geldi türkçe klavuz kitapçığıda yollamışlar çok sevindim gerçekten çok uygun bi fiyata geldi arşivlik bir oyun oyun gayet güzel olmuş hdmı ile bağlanıyorum herhangi bi sıkıntı yok xbox koluyla oynuyorum zaten bu oyun klavyeden oynanmaz sorun şuki kocaman bir dünya ve nereye gideceğimi bilmiyorum ilk denizli çöl karışımı ada gibi yere geldim kocaman dev şovalyeler var orada ölüp ölüp başaka geliyoum ne yapacam nereye gidceğim kaldım öyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Araldan 63 tl ye kutulu ön sipraiş etmiştim bugün geldi türkçe klavuz kitapçığıda yollamışlar çok sevindim gerçekten çok uygun bi fiyata geldi arşivlik bir oyun oyun gayet güzel olmuş hdmı ile bağlanıyorum herhangi bi sıkıntı yok xbox koluyla oynuyorum zaten bu oyun klavyeden oynanmaz sorun şuki kocaman bir dünya ve nereye gideceğimi bilmiyorum ilk denizli çöl karışımı ada gibi yere geldim kocaman dev şovalyeler var orada ölüp ölüp başaka geliyoum ne yapacam nereye gidceğim kaldım öyle :D

klavuz içeriğinde ne var?

konu için 2. oyunun konusuna yazsanız daha iyi olur
  • Slm arkadaşlar ben uzman arkadaşlara bir sorum var ben fırtınadh lakaplı arkadaşın youtube da serisi var dark souls 2 walktrought onunla ilerliyorum lakin gizli bir kapının arkasında cücenin olduğu bölüm 5 bölümde sürekli dünyama saldırı oluyor bazılarını haklıyorum ancak benim üye olduğum mavi covement ten hiç adam gelmiyor 2 yüzüğü aldım elinde mızrak olan pvp den ancak kimse yardıma gelmiyor adamlar hep 2 şer 2 şer geliyor ne yapmam lazım ?
  • Burası yeri değil ama ds 2 pc havadan vurma vb. skill vuruşlarını nasıl yapıyoruz. Birkaç defa yaptım ama nasıl yaptığımı anlamadım.
  • 53 tl gibi fiyat la bende oyunu almış bulunmaktayım bir kaç sorum var bu oyunu baştan sona co opla oynamak mümkün mü co opla benimle oynayacak arkadas ve ya bir grup var mı kolay gelsin oyunu zorluğundan bu şekilde kurtulabiliriZ hemde zevkli ve heyecanlı olur teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnvaded olayı biraz sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 8 Mayıs 2014; 12:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

İnvaded olayı biraz sıkıntı.

Invaded olayı nedir hocam açıklayabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

İnvaded olayı biraz sıkıntı.

Invaded olayı nedir hocam açıklayabilirmisiniz

Başka bir oyuncunun sizin oyununuza düşman olarak girmesi.
  • Teşekkürler

• 2. oyunu kasmadan oynuyorum fakat bu oyun sabit 15 fps de çalışıyor bi türlü çözemedim sebebini. benden başka bu sorunu yaşayan var mı?
  • selamlar ben dark souls un ilk oyununu almayi dusunuyorum hem konsol hem pc kullanicisiyim
    hangi sistemde almami tavsiye edersiniz
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stavro

selamlar ben dark souls un ilk oyununu almayi dusunuyorum hem konsol hem pc kullanicisiyim
    tesekkurler

Konsolda al. Gamepad ile en iyi oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: parcali

quote:

Orijinalden alıntı: stavro

selamlar ben dark souls un ilk oyununu almayi dusunuyorum hem konsol hem pc kullanicisiyim
    tesekkurler

Konsolda al. Gamepad ile en iyi oynanıyor.

bilgisayarda da gamepad kullanmaktayim ama exclusive oyunlar haricinde konsola oyun almakta cekiniyorum cunku epey bi grafik farki var pc konsol arasinda
    ama eski sayfalara bi bakindim herkes kotu port olmasindan sikayetci gozukuyor
    grafiksel anlamda pc de bi fark alabilecekmiyim
    sistem gereksinimleri onemli degil high end bilgisayar kullanicisiyim
  • Dark Souls Prepare To Die CO OP Multiplayer nasıl oynanır ??? Steam versiyonuna sahibiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: strato026

Dark Souls Prepare To Die CO OP Multiplayer nasıl oynanır ??? Steam versiyonuna sahibiz...

co-op baştan sona oynama gibi bir durum yok. bosslara giderken summon yapma olayı var ki boss öldüğünde summon ettiğiniz kişi kaybolacaktır, arkadaşla oynama gibi bir özellik yok diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 25 Mayıs 2014; 19:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Dark Souls Prepare To Die CO OP Multiplayer nasıl oynanır ??? Steam versiyonuna sahibiz...

co-op baştan sona oynama gibi bir durum yok. bosslara giderken summon yapma olayı var ki boss öldüğünde summon ettiğiniz kişi kaybolacaktır, arkadaşla oynama gibi bir özellik yok diye biliyorum.

Tüh öyleyse kötü olmuş baştan sona çok zevkli olurdu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Tüh öyleyse kötü olmuş baştan sona çok zevkli olurdu

baştan sona çok garip olurdu bir arkadaşla.. oyun harbiden çok farklı bir oyun ve hanginizin ne zaman öleceği belli olmadığı için koordinasyonda büyük sıkıntı çekerdiniz. summon sistemi bence harika bir sistem, zorlayacak bir yere geldiğinizde dünyanın bir ucundaki bir insandan yardım alabiliyorsunuz. o yardım alacağınız insanın da sizinle aynı anda olduğunuz bölümde olduğunuz mekanda dolaşıyor olması gerekiyor..

arkadaşsız da olsa oynayın derim, ancak şimdiye kadar hiçbir oyuna vermediğiniz dikkati buna vermeniz gerekiyor, dikkatli ve temkinli hareket ettiğiniz sürece oyunun sindirmesi o kadar da zor olmayan bir yapısı olduğunu göreceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.