Şimdi Ara

Dark Souls III'ün Çıkış Videosu Ruhunuzu Parçalamaya Geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Witcher 3 nerede Dark souls 3 nerede :D

Hangi düşünceyle kapıştırdın ikisini anlayamadım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Dark Souls 3 witcher 3'ü parçaladı. Nameless King, Cinder gibi bossları görmeyenler oyuncuyum diye geçinmesin

Wicher 3 nerde dark souls nerde kardeşim sen kendi kafanı parçalamışsın

• Benim gibi inceleme videosu bekleyip, beklediğini bulamayan çok insan vardır diye düşünüyorum...Anlamadığım nokta ise şu, bazı diğer Türk oyun basınları (örn. Oyungezer) aynı anda hem dergi çıkartıyor - hem site yönetiyor - hem de youtube'a sıklıkla videolar atabiliyor ve bunları yetiştirebiliyor iken neden bsc gibi bir site en azından bir inceleme videosu hazırlayamıyor ? Plan / Programlama mı yapamıyorsunuz bilmiyorum ama bu konuda çok fazla şikayet olduğunu gözden geçirmeyin lütfen.

Not : Diğer siteler öyleyse oraya git diyecek olan arkadaşlar, ben buranın'da mizahını ve tarzını sevdiğim için burayı da takip ediyorum. Sonuçta düzgün yapılan bir eleştri sorun olmayacaktır. Saygılar..

• Tasarımlar şimdiye kadar gördüklerim arasında en iyisi gerçekten. Oyunun fiyatı düşünce alırız artık.

• quote:

Orjinalden alıntı: Acness

Benim gibi inceleme videosu bekleyip, beklediğini bulamayan çok insan vardır diye düşünüyorum...Anlamadığım nokta ise şu, bazı diğer Türk oyun basınları (örn. Oyungezer) aynı anda hem dergi çıkartıyor - hem site yönetiyor - hem de youtube'a sıklıkla videolar atabiliyor ve bunları yetiştirebiliyor iken neden bsc gibi bir site en azından bir inceleme videosu hazırlayamıyor ? Plan / Programlama mı yapamıyorsunuz bilmiyorum ama bu konuda çok fazla şikayet olduğunu gözden geçirmeyin lütfen.

Not : Diğer siteler öyleyse oraya git diyecek olan arkadaşlar, ben buranın'da mizahını ve tarzını sevdiğim için burayı da takip ediyorum. Sonuçta düzgün yapılan bir eleştri sorun olmayacaktır. Saygılar..

Gerçekten samimiyetle soruyorum oyun almaya karar vermeden önce BSC incelemelerine göremi karar veiyorsun?

• korsan sürümü çıkmış ve sorunsuzca millet oynuyor bu oyun için üzüldüm korsanı asla hak etmeyen bir yapım değeri bilinmeli destek verilmeli

• Şu oyunun grafiklerine vakti zamanında kim laf attıysa hakkımı helal etmiyorum ...

Hevesim kırılmış bir şekilde beklentileri öyle düşük tuttum ki, kendimi oynanış için öyle bir ayarladım ki oyunla karşı karşıya gelince nutkum tutuldu.

O ışıklandırmalar, o mekanlar, atmosfer, kaplamalar, her taraftan bir geometrik detayın fışkırması, çok çok çok iyi ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: puppet53

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Acness

Benim gibi inceleme videosu bekleyip, beklediğini bulamayan çok insan vardır diye düşünüyorum...Anlamadığım nokta ise şu, bazı diğer Türk oyun basınları (örn. Oyungezer) aynı anda hem dergi çıkartıyor - hem site yönetiyor - hem de youtube'a sıklıkla videolar atabiliyor ve bunları yetiştirebiliyor iken neden bsc gibi bir site en azından bir inceleme videosu hazırlayamıyor ? Plan / Programlama mı yapamıyorsunuz bilmiyorum ama bu konuda çok fazla şikayet olduğunu gözden geçirmeyin lütfen.

Not : Diğer siteler öyleyse oraya git diyecek olan arkadaşlar, ben buranın'da mizahını ve tarzını sevdiğim için burayı da takip ediyorum. Sonuçta düzgün yapılan bir eleştri sorun olmayacaktır. Saygılar..</blockquote>

Gerçekten samimiyetle soruyorum oyun almaya karar vermeden önce BSC incelemelerine göremi karar veiyorsun?

Elbette tamamen buraya bakıp "oo kesin alayım o halde" demiyorum. Ancak oyun hakkında farklı yorumlar / fikirler duymak istiyor insan neticede. Belki bir başka inceleme videosunda gözden kaçırılan önemli bir detay buradaki incelemede anlatılıyor...Olay %100 güvenip almak ya da almamak değil, içerik hakkında farklı ve değişik yorumlar duymak.

• Türkçe alt yazılı olsaymış keşke :(

• Korsana neden bu kadar şaşırdınız ki? 3-5 oyun dışında herşeyin korsanı mevcut zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

korsan sürümü çıkmış ve sorunsuzca millet oynuyor bu oyun için üzüldüm korsanı asla hak etmeyen bir yapım değeri bilinmeli destek verilmeli

korsan oynayanlara üzülmüyorum.. dilediğince oynasınlar ..sinir kirizi geçirsinler.. perşembe orjinal aldim.. 12 sine kadar offline oynamak zorunda kaldım serverlar kapalı diye.. 2 lord cinder ı nasıl kestiğimi tek başıma bi ben bilirim..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.