Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
44
Favori
126.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundan çekilmesini istediğiniz yerlerin resim ve videolarını paylaşmak için yardım etmek isterim hocam.

@KarapathiaN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 17 Kasım 2017; 18:38:26 >
  • Özel bir talebim yok. Kabiliyeti olan herkes düzgün ss'ler, düzgün videolar çekebilir. Neresi hoşlarına gidiyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 17 Kasım 2017; 18:50:50 >
  • Vaybe Duygulandım lan Tr yama yok diye oynamamıştım kolay gelsin beyler

• Solaire of Astora'dan uzun bir oynanış videosu. Daha önce belirttiğim gibi henüz kontrol ve düzeltme yapılmamıştır. izledikleriniz yamanın alfa sürümü denilebilir.
  • Heyecanlamamk elde değil, sabırsızlıkla bekliyoruz
  • [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama
    [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 18 Kasım 2017; 16:15:0 >
  • Hocam teşekkürler bayağı hızlısınız
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Vay canına çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Sanki bir film izler gibi izledim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-246FC0C8F

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama
    [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama
    Arkadaş bayağı hızlı çıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 18 Kasım 2017; 17:50:9 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Kalp atışım hızlandı
  • Şimdiden Ellerinize Sağlık. Dil Dosyalarını Açmıştım ama Çok Uğraştım Dil Dosyalarını Tekrar Paketlemek için Ama bi Tools Bulamadığım için Başlayamamıştım ve Bulan bi Kişi Gördüm Forumlarda O da Mesajıma Yanıt Vermemişti. inşallah Tamamına Erer bu Proje Başarılar...

• [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 19 Kasım 2017; 17:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-246FC0C8F

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama
    Az yavaş, ilk videodaki çevirileri düzeltelim. Yorma bizi bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 19 Kasım 2017; 18:19:17 >
  • Ejderavcısı Zırhın ruhu yerine (Zırhlı Ejderavcısı) Olmalı Bence
    Eski iblis Kralın Ruhu yerine ( Yaşlı iblis Kralın Ruhu) Olmalı ve Oyunda Yaşlı Olduğu Apaçık Belli ihtiyarda olur :)
    Son Karar Sizin
  • sükunet1 S kullanıcısına yanıt
    Armored Dragonslayer yazsa eyvallah, ama bu hem bir eşya ismi hem de karakter... Iron Dragonslayer Armour bunlardan biri mesela. Adam bu zırhı giymiş, onunla özdeşleşmiş. Bir lakap gibi düşündük biz de... japon kafası neticede, derler olur. Zira birkaç satırda adı The Armour olarak geçiyor bunun.

İblis hakkında bi' fikrim yok, eski bir kral olduğu için mi, yoksa yaşlı olduğu için mi o ismi almış? Lore'u bilen beri gelsin, beyin fırtınası yapıp fikir yürütmek yerine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 20 Kasım 2017; 20:45:2 >
  • [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istemsizturuncgil -- 21 Kasım 2017; 22:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istemsizturuncgil

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 21 Kasım 2017; 22:47:49 >
  • arkadaşlar gerçekten çok hızlı ilerliyorsunuz çeviri işini ciddiye alıpta benimseyen ekipler herzaman saygının en büyüğünü hak ediyor.Umarım herkes bir gün sizin gibi yaptığı işi ciddiye almanın farkındalığını anlar bravo...
  • LoKRazieL kullanıcısına yanıt
    Aslında çok yavaş çalışıyoruz. Hatta neredeyse hiç çalışmıyoruz. Bu projenin çeviri ömrü 3 kişiyle normal tempoda 1.5 aydır, testi de ne kadar sürerse. Fakat oyunun aykırı yapısı nedeniyle konsantre olmakta güçlük çekiyoruz. Günlük hayatta her zamanki engel zaten...
  • Öncelikle kolay gelsin. Merak ettiğin bir şey var, steamde şuan indirimde normal versiyonunu satın almayı düşünüyorum fiyatından ötürü dlcleri almak istemedim belki daha sonra. Bu yama çıktıktan sonra normal oyunda dlcsiz yani düzgün bir şekilde çalışır değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.