Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
44
Favori
126.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konunun ilk mesajını okuyun. Yamanın korsan desteği yok, malum sitelerde arayın...
  • Selamlar dark souls 3 türkçe yama şu an steam deki versiyonuyla uyumlu değil mi? Steamde The Fire Fades Edition yazmadığı için soruyorum ve 2. oyunun türkçe yaması yayınlanmamış heralde bir sürü şey yazıyor yayınlamayı düşünüyormusunuz. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raider2687 -- 14 Haziran 2019; 2:29:2 >
  • raider2687 R kullanıcısına yanıt
    Oyun güncel sürüm yani v1.15 olduktan sonra hepsiyle uyumludur. DS2 yaması dostlara özel kalacak, paylaşmayı düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki ısrar etmek bize yakışmaz keşke mail olarak da olsa özel olarak alabilseydik neyse cevap için teşekkürler.
  • Selam oyunu bugün Steam üzerinden aldım fakat yamayı kuramıyorum yardım edebilecek var mı?
  • Steam üzerinden dosyaları kontrol edin felan diyor.
  • Kurulum talimatlarına uyarak kurmayı deneyin. Mutlaka atladığınız bir detay vardır.
  • Oyunu yaptığınız türkçe yama sayesinde bitirdim elinize sağlık,teşekkürler.
  • Link kırık galiba hiçbir şekilde indiremiyorum.
  • Mehmet0316 M kullanıcısına yanıt
    Tüm dosyalar senkronize görünüyor ama yönlendirme yapmıyor. Geçici bir sorun olması lazım. Sunucu düzelince tekrar deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yama bozulmuş sanırım, önceden hedefe kitlendiğimde ekranda envanterimde olan itemları gösteriyordu. Şimdi ise yama ile açtığımda tüm harfleri dikdörtgen şeklinde gösteriyor. Eğer anlamadıysanız SS atayım
  • spakyardim1 kullanıcısına yanıt
    Sorunu anladım ve daha önce bu durumu açıklamıştım, ilk mesajdaki bilgileri dikkatlice okursanız sebep orada yazıyor. Yamayı kaldırıp oyunun dosyalarını Steam üzerinden doğrulatın, daha sonra tekrar kurup güncelleyin. Oyun yama dosyalarını bulamıyor ama benim düzenlediğim çalıştırma dosyasını kullanıyor. Bir yerde arşivin bozulmasına neden olmuşsunuz. Hazırladığım arayüz açıkken oyunu Steam'dan başlatmayın. Türkçe oynayacaksanız sadece ilgili mod arayüzü kullanın. Orijinal oynayacaksanız arayüzü hiç çalıştırmayın.
  • Problemli olan linkler yeniden düzenlenmiştir.
  • Linkler çalışmıyor bilginize
  • LostHope L kullanıcısına yanıt
    Linklerde sorun görünmüyor, tekrar deneyin.
  • Herşeyi anlatıldığı şekilde kurdum.Oyun launcher sürümüyle uyumsuz hatası alıyorum.
    ds3 orjinal steam oyunu.Önceki versiyonlarda sorun yaşamıyordum oyunu yeniden yükledim şuan hata veriyor.Acaba türkçe yama güncellenmiyor mu?
  • cagatay0 kullanıcısına yanıt
    Launcher hâlâ güncellenmeye devam ediyor, sistemi test ettim en baştan kurulumdan itibaren herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Oyunu Steam üzerinden update edip yama kurulumunu tekrar deneyin.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Peki Dark Souls 1 ve 2'de ufak da olsa ban ihtimali var mı? Dark Souls oyunlarında VAC koruması falan mı var? Sebebi nedir?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman çeşitli platformlarda görüyorum Türkçe yama kurdum ban yedim gibi ifadeler, sebebinin kesin olarak ne olduğunun kendileri de farkında değiller. Pek çok arkadaşım ve ben tüm seriyi Türkçe yama ile oynadık, yamadan ötürü henüz hiçbirimiz banlanmadık ama ihtimaller her zaman vardır. Bu Softban ekibinin tutumuna bağlı, modlamaya karşı bir tutum sergilediklerini biliyorum ancak oynanışa etki edecek bir modlama olmadığı için durumun farkında olsalar bile buna ban atmıyor olabilirler. VAC-ban yok serinin hiçbir oyununda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Zaman zaman çeşitli platformlarda görüyorum Türkçe yama kurdum ban yedim gibi ifadeler, sebebinin kesin olarak ne olduğunun kendileri de farkında değiller. Pek çok arkadaşım ve ben tüm seriyi Türkçe yama ile oynadık, yamadan ötürü henüz hiçbirimiz banlanmadık ama ihtimaller her zaman vardır. Bu Softban ekibinin tutumuna bağlı, modlamaya karşı bir tutum sergilediklerini biliyorum ancak oynanışa etki edecek bir modlama olmadığı için durumun farkında olsalar bile buna ban atmıyor olabilirler. VAC-ban yok serinin hiçbir oyununda.
    ana oyunu bitirmiştim daha önce DLC'leri oynamak için kurdum yakın zamanda bir baktım save dosyaları yok o gene oyunda cloud desteği yokmuş bütün ilerlemelerim silinmişti sonra soğudum oyundan ama yine de baştan bir karakter yapıp başlayabilirim souls serileri zevkli ya zor da değil hani coop + seviye atlatıp boss savaşına girmek işleri önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.