Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
44
Favori
126.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bandai Namco cevap bile vermedi maalesef.
  • Hocam ellerine sağlık. Çok başarılı bir yama olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Bandai Namco cevap bile vermedi maalesef.

Birde bu adamlara para kazandırmaya çalışıyorsun :D Şaka bir yana yama çok iyi olmuş ama bir sorum var bütün insanlar nerede onca bina falan nasıl yapıldı bütün hikaye videolarını izledim bunu bulamadım.
  • dante87 kullanıcısına yanıt
    Lore'a dair çalışmalar yapan arkadaşların video hikaye serilerine göz atabilirsin. Birçok şeyi açıklığa kavuşturuyorlar.

Şu para kazandırma konusuna gelirsek yapımcı benim babamın oğlu değil ne kazandıkları da umurumda değil. Ama dilim ve milletim benim değerlerim. Ne yapıyorsak onlar için yapıyoruz. Kendinizi düşünmüyorsanız hakkı gasp edilen insanları ve değerlerinizi düşünün. Her şey para değil.
  • Bendeki sürüm v1.15 oyunum orjinal değil, uyumlu değil hatası veriyor. bunun bir çözümü yok mudur.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsini izledim en başından ama insanlar nereye gitti yani o koskoca kaleler falan nasıl yapıldı acaba salgın çıkınca terkmi edildi uzaklarda yaşam normal devam mı ediyor.Oyun konusuna gelince bir işe girsem oynayıp sevdiğim hatta bir daha oynamayacağım bütün oyunları tek tek satın alıcam ama 125 gündür bir mülakatın açıklanmasını bekliyorum 84,4 kpss puanıyla şimdi param yok diye korsan oynamasam yeminle kafayı yerim tek dayanağım oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante87 -- 8 Şubat 2018; 23:9:47 >
  • dante87 kullanıcısına yanıt
    Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/groups/DarkSouls2Turkiye/

https://www.facebook.com/groups/601293196671040/

Bu grupların dışında çevirmenlerimizden Napoleonfd ve emeği geçenlerde ismi geçen Ozan abi sana daha net bilgi verir, bu arkadaşlar Lore'a daha hakimler. Her ne kadar projeye ben el ayak olduysam da oyunun özüne hakim değilim. Yabancı kaynaklarda çok fazla bilgi varken Türkçe kaynaklar sınırlı.

Boş zamanlarımda çeviri yapmaktan oyun oynamaya fırsat olmuyor, bu yüzden birkaç istisna dışında ne zamandır oyun satın almıyorum. Oyun almasam da lazım olduğunda sağ olsun vefalı insanlar sahip olduklarını benimle paylaşıyorlar. Bilen bilir, ben de başkalarıyla kendi oyunlarımı paylaşırım, tanımadığım bi' sürü kişi de dahil, maksat önce paylaşmak sonra onun konforuna alışmak. Steam aile paylaşımı ile pek çok oyunu oynayabilirsin. Şartlarımız uygun değilse satın almak zorunda değiliz ama malum yollar külliyen zarar...

Sağ ol inceliyecem linkleri
  • ilginç bi şekilde oyunum orjinal olmasına rağmen illegal sürüme sahipsiniz falan diyor yama, sorun ne olabilir ki?
  • The Reus T kullanıcısına yanıt
    Araç Steam'la bağlantılı şekilde çalışıyor. Steam uygulamasının çalıştığından emin olun ve tekrar deneyin.
  • İndirme linki bulamadım.? Bakan körlerden mi oldum acep
  • İlk mesajdan alıntı yapayım...

»DARK SOULS III TÜRKÇE YAMA«
    Virustotal Raporu

»DARK SOULS III TÜRKÇE YAMA - KURULUMSUZ«
    Virustotal Raporu

Arşivler tamamen aynı olduğu halde kurulumlu olan virüs uyarısı veriyor. Tercih sizin...

»ALTERNATİF FONTLAR«
    Virustotal Raporu

Font Paketinin İçeriği
    Dragon Age Origins
    The Witcher 2
    The Witcher 3
    Clarity Gothic
    Fontin
    Mission Script
    Resagnicto
    Androgyne
    Qumpellka

Fontların kurulum bilgileri arşivin içerisinde yer almaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 15 Şubat 2018; 10:50:25 >

bende virustotal tıklıyordum... Başlık sandım o linki.

Ellerinize sağlık.
  • hocam ellerinize sağlık ama an itibarı ile ban yemiş durumdayım. oyundaki save leri yedekleyip yeni bir save oluşturup başladıktan sonra yamayı kurdum ve fazla eçmeden anamenüye atıp ban yediğime dair bir mesaj aldım .
    Bu oyun haricinde Türkçe yama yüklenip de banlanma olan başka oyunlar var mı? Nasıl öğrenebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rayder34 kullanıcısına yanıt
    venomstr kullanıcısına yanıt
    @rayder34
    Türkçe Yama'dan kaynaklı bir bansa kokusu çıkar, ancak banlanmadan önce bir uyarı mesajı almanız doğrudan banlanmamanız lazım.
    Edit: Oyunu online oynayan arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre henüz bir sorunla karşılaşmamışlar. Yaşadığınız sıkıntı muhtemelen geçmişte yapılmış bir eylemden ötürü olmuştur. Yamadan ötürü banlanmış olsanız onların da benim de aynı yaptırıma maruz kalmamız gerekirdi. Tabii yine de garanti yamadan değildir diyemiyorum.

@venomstr
    Bu ban olayı eğer modlamaya karşı bir önlem alınmışsa her oyunda olabilir. Bandai Namco bunu açık dille belirtiyor, resmi modlama bile istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 15 Şubat 2018; 22:4:34 >
  • Selamlar. Beni hatırlayabildin mi? Öncelikle yamayı bitirmeyi başarmışsınız, tebrik ediyorum sizi bundan ötürü.

Keşke daha fazla yardımcı olabilseydim yamada ama biliyorsun durumumu, üniversiteye hazırlanıyorum. Bir sıkıntı olmaz bu yaz kafam rahat olacak. Yaz ayında başka bir yamaya girisecek olursanız seve seve yardım ederim. Ellerinize sağlık. Haydi, kolay gelsin size.

• sunquad S kullanıcısına yanıt
    Hatırladım, evet. 7 ay sonra ilk mesaj. Yoğun dönem geçirdin belli ki... Eylül-Kasım arası 3 kişi güle oynaya çeviriyi bitirdik, yılbaşına kadar da test ettik, teşekkürler.

Bundan sonra bilmiyorum belki son bir çeviri daha yaparım souls serisi dışında. 1.5 yıldır sessiz sedasız karaladığım bir şeyler var. Hani emeğim boşa gitmesin diye uğraşıp bitirsem de malum sebeplerden ötürü paylaşmayı düşünmüyorum. Dolayısıyla kimseyi boşa uğraştırmak istemem.
    Şimdi daha yoğun bir dönemden geçmek üzereyim. :) Bilgisayar başına dahi geçemiyorum. Bir 15 tatilde geçtim konsol başına, gow ile beyond two souls oynayıp bitirdim o kadar. Üniversiteye hazırlanma süreci zor yav. Neyse görüşmek üzere.

• Bende soft ban yedim..

Düzeltme: Soft değilmiş oyunun bir özelliğini unutmuşum ölünce köz gidiyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinod -- 16 Şubat 2018; 21:55:43 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.