Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
44
Favori
126.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde Hergün girer bakar durumu öğrenirdim , şimdi her 2 saatte bir bakıyorum bittimi bitmedimi diye %90 kalmış bitirin artık allah aşkına dayanamıyorum
  • Mr.Trk M kullanıcısına yanıt
    Yüzdeyi boşuna bekleme, çeviriyle iş bitmiyor. Yılbaşından önce çıkmayacak bu yama, o gece bakarsın sayfaya...
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Bende yıllık iznimin son günlerinde oynarım diyordum :) neyse tekrar e.s
  • çevirinin sunumu çok hoş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Bir iyilik ederler bin söz söylerler dostum. Böyle lütuflar onlara aydan haybeden geliyor, kör gözleri emeği görmüyor, karalamaya bahane arıyor, hasetlerinden çatlıyorlar. O kadar değersiz itibarsız şey ki bunlar sözünü etmek söz konusu olamaz, hele ki ne kadar ayıp, aman duymasınlar...

Yama ücretsiz çıkacak, bizim bir beklentimiz yok. Yine de reklamla bağışla iyi kötü bir şeyler kazanmamızı isteyen arkadaşlar var, bunlar sağlandığı takdirde kendilerini daha mutlu hissediyorlar. Bu sefer kayıtsız kalıp alçak gönüllü arkadaşları kırmıyoruz, hem bağış butonu hem de reklam butonu koyduk, zira bu projenin var olması için masrafımız da oldu, hiç değilse ona bir katkınız olur ya da belki de başka işlere aracı olmuş olursunuz. Tabii reklam butonunu koymamızın bir başka sebebi istatistikleri takip etmek, eğer onu sıkıntı edip başka çözümler aramazlarsa, yama hırsızlarımız da var ne yazık ki...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 10 Aralık 2017; 20:2:52 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 10 Aralık 2017; 20:3:33 >

• Astoralı hız kesmiyor benim bir suçum yok arkadaşlar...
    Kısa sürede bu kadar videoya kalp mi dayanır hocam yapmayın
  • Emmi videoları atıyorsun atıyorsun da düşünmedin mi kalbi şekeri tansiyonu olanlar vardır. Yavaş gel emmi
  • Çeviri aşaması tamamlandı. Artık yamayı kontrol etmeye başladık. 15 Aralık tarihinde bir Beta sürümü hazırlayacağım. Eğer bize layığıyla yardım etmek isteyenler olursa dosyayı onlarla paylaşırım, ancak beyhude yere beni meşgul etmeyin, samimi olarak ilgileniyorsanız buyrun kapımız açık. Yamanın tam sürümünü yılbaşında herkese açık şekilde paylaşacağım. Takipte kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 12 Aralık 2017; 18:57:11 >
    bildiğin adamın hammaddesisin sen yav. çıksında elimizden geldiğince destekleyelim.
  • Oyun bende yok ama gerçekten büyük iş başardınız emeğinize sağlık hepinizin.Umarım beklentinizin karşılığını alırsınız.
  • Hele Şükür, Ellerinize Sağlık Şimdi Ayın 15'i Gelmez!
  • Emeği geçen herkese teşekkürler ilk fırsatta GOTY sürümü alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Çeviri aşaması tamamlandı. Artık yamayı kontrol etmeye başladık. 15 Aralık tarihinde bir Beta sürümü hazırlayacağım. Eğer bize layığıyla yardım etmek isteyenler olursa dosyayı onlarla paylaşırım, ancak beyhude yere beni meşgul etmeyin, samimi olarak ilgileniyorsanız buyrun kapımız açık. Yamanın tam sürümünü yılbaşında herkese açık şekilde paylaşacağım. Takipte kalın...

Orjinalin haricinde diğer sürümlerde deneyip yamanın uyumluluğunu test etmenize yardımcı olabilirim.
  • shanks1987 S kullanıcısına yanıt
    Hiç yardımcı olmadın.

Yama notlarını okusan fena olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.