Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
44
Favori
126.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlığı işin ciddiyetine gölge düşürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Emeğinize sağlık ben ikincisini indirmiştim bu oyunun ama hiç beceremedim. Acaba klavyeyle oynadığımdan dolayı mı öyle controller mi gerektiriyor oyun?

Klavye ayarlarını kendine göre ayarlaman lazım, ayrıca rehberler de var bakabilirsin. Ama kesinlikle ve kesinlikle Dark Souls 1 oynamanı öneriyorum. DSFix + Input Customizer kur mükemmel olur.

Hocam ilk DS1 i kurmuştum hatta sizin dediğiniz fx leri felan da kurmuştum ama hiç düzelmemişti oyun fps yerlerdeydi. Cevabınız için teşekkürler bu arada

Ayrıca DSFix ayarlarında unlock fps'yi açmalısın. Yine optimizasyon berbat olduğu için 25'lere düşüyordu FPS ama böyle bir oyun için kesinlikle değer.
  • asau kullanıcısına yanıt
    Meurglys kullanıcısına yanıt
    fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Proje henüz olgunlaşmadan iddialı bir başlık atmak istemiyorum. Konunun ciddiyeti hakkında daha somut bir referans arayan arkadaşlar imzama göz atabilirler.

@fuujitsu @Meurglys
    Bu arada söylemeyi unutmuşum, arka planda steam arayüzü açıkken bazı oyunlarda FPS düşüşleri söz konusu olabiliyor. Dark Souls 1'de onlardan biri. GPU kullanımı %17 civarında. Ancak steam'dan geniş ekran arayüzünü etkinleştirdiğinizde bu değer artıyor ve FPS çakılmaları ortadan kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 30 Eylül 2017; 19:40:47 >
  • İyi Çeviriler.
  • Fable The Lost Chapters'a ne zaman kim el atacak hala merak ediyorum.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Eski oyunların dosyaları açmak bir dert font ayrı bir dert. Kimsenin üzerinden çalışmadığı bir oyuna araç bulmak zor, haliyle nadiren mod ve yama gelir.
  • [ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama

Allah çektirmesin, karanlık maranlık ürkütme bizi :)

Kolaylıklar diliyorum, Allah yolunuzu açık etsin kardeşim. Güzel bir işe imza atmışsın.

Gerçi senin her projen güzel.
  • diablero-de D kullanıcısına yanıt
    Espriyi anlamadım, ama iyi niyetli olduğunu bildiğim için teşekkür ediyorum.
  • Kusura bakmayın geç cevap verebildim çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam inanılmaz güzel gözüküyor.
  • forgot F kullanıcısına yanıt
    Kiln of the First Flame olarak verdiğim bağlantıdan mevcut çalışmayı takip edebilirsiniz. Duyuru da belirttiğim gibi bize bilgisiyle destek olacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Yer yer muğlak satırlarla karşılaşıyoruz. Çevirinin kalitesini arttırmak adına onların önerilerine açığız. Bazen tecrübe yetmiyor, bilmek de lazım.
  • Öncelikle emeğinize sağlık kolay gelsin.

Naçizane fikrim forum başlığını "Dark Souls 3 Türkçe Yama" olarak değiştirirseniz konu çok daha fazla ilgi ve destek görecektir.
  • Bağımsız Oyuncu B kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Item dosyasını bitirmeye yakın konu başlığını güncelleyeceğim. Boşların konuya doluşmaması daha öncelikli tercihim.

Acemi gibi muamele görmem tuhaf gelmeye başladı. Caka satmak gibi anlaşılmasın ama arada imzama bakmaya ne dersiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 13 Ekim 2017; 14:46:14 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlaşıldıysam kusura bakma aslında konu başlığını neden net bir şekilde yazmadığını merak ediyordum. Onu da zaten açıkladın teşekkürler. Aslında bu düşüncende de haklısın kolay gelsin.
  • Bağımsız Oyuncu B kullanıcısına yanıt
    Yok est. Bunu çeviri formunda ve konuda birkaç kişi tavsiye edince farklı geldi, hani o kadar icraattan sonra... Sorun sizde değil. Ama artık kısmen bir tanınırlığa sahip olduğumu düşünüyorum, ben bir başlık açmışsam bu adam yine güzel bir şey yapıyordur diye bizi tanıyan insanlar gelip bakar, diğerlerinin dikkatini çekmez diye düşündüm.
  • updullah
  • Gün geçtikçe heyecanlanmamak elde değil
    2. oyunu da çevirecek misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magetor -- 2 Kasım 2017; 0:4:32 >
  • Magetor kullanıcısına yanıt
    Normalde çevirmeyi düşünüyordum, ama ilk günkü heyecanım yok. Serinin takipçilerinden gereken desteği alamadım.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    bunu duyduğuma üzüldüm ve şaşırdım ilginç ama oyunun takipçileri seri bozulduğu için sanırım pek ilgilenmiyorlar 2. oyunu oynamadan 3 mü gibi.
    bu örneği mass effect e görmüştük 2. 3. oyununu hayran kalarak oynamıştım ama hikaye de durun noluyo bu kim demiştim buda oyun hikayesini baya olumsuz etkiliyor.
    şuan gönüllü çevirmenler 1.oyunu çeviriyorlar ve görüdüğü ilgiye bakarmısın buna bende dahilim çünki yama çıkınca 1 2 3 oyunu tekrar bitireceğim.
    ama sakın yanlış anlamanı istemiyorum yamayı çıkınca kesinlikle oynayacağım ama mass effect etkisi olacağından eminim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.