Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Solaire of Astora

Oyun Yayını kanalı Dark Souls serisi için güzel işler yapıyor, takip etmenizi öneririm.

İyiymiş bu. Hepsini izlerim
  • https://discord.gg/JFsYpxF

Beraber oynamak için kanalımıza bekleriz beyler...
  • Dark souls un tam hikayesini anlatmadan seriyi bitirmiş adamlar ayıp ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Fire Fades Edition yarın mı çıkıyor, resmi bir duyuru var mı?

Bu arada oyunun metin ve doku text içeriğini tam anlamıyla modlamayı başardık, testler çok olumlu. Çıkacak son sürümün içindeki satırları derleyeceğim ve bir form yapıp paylaşacağım. Oyunu Türkçe'ye çevirmek isteyen olursa yardımcı olurum.
  • Proson tower daki kadindan darkmoon covenant yapamiyorum do nothing diyo

• https://discord.gg/dw8hvaK
    co-op için bekleriz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 27 Mayıs 2017; 13:26:59 >
  • Oyunun GOTY sürümü bu ay çıkacaktı diye hatırlıyorum fakat Steam veya PSN'de normal ve deluxe edition dışında ayrı GOTY edition yok. Gelecek mi GOTY sürümü, bilgisi olan var mı?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Sadece perakende marketlere gelmiş gibi görünüyor. Dijital marketlerde season pass ve deluxe editionlar var onun yerine geçen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Oyunun GOTY sürümü bu ay çıkacaktı diye hatırlıyorum fakat Steam veya PSN'de normal ve deluxe edition dışında ayrı GOTY edition yok. Gelecek mi GOTY sürümü, bilgisi olan var mı?

Ben GOTY sürümünü bugün aldım hocam.Bakalım kargoyla gelmesini bekleyeceğim.Steam'de GOTY sürümünü göremedim.PSN de yoktur herhalde...
  • Ringed City'ye anca başlayabildim ya ben paslanmışım ya da DLC zor olmuş
  • Nereden ve kaça aldiniz?

• KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Nasıl da heyecanlandım bak

• a.ekin kullanıcısına yanıt
    Beyhude yere heyecanlanmayın. Bu forumdan bir şey bekleyerek verilen emek israftır. Fosil gibi bir nesil türemiş.
  • HOCALAR BUYRUN İÇERİ

https://discord.gg/dw8hvaK
  • 2.dlcyi oynamaya başladım, bosslar, mekanlar çok hoş olmuş ve üzerinde uğraşılmış hissi verdi. asıl oyundan bile güzel diyerek haddimi aşıyorum :D
  • Dikkatsiz bir formattan sonra 60 level güzelim knight ımı kaybettim. Warrior olarak tekrar başladım. Cathedral of the deepte takılıyorum.

yalnız ben soulslarda hep istememe rağmen bir şekilde sürekli str build bir karakter yapıyorum. Galiba bloodborne dan kalma bir alışkanlık. Onda her build birbirine benzer. Dex build ya da sorcery falan çalışmak güzel olur diye düşünüyorum ama artık tırstığımdan mı nedir, elimde bir balta ya da kılıç ve kalkan olmadan olmayacak gibi geliyor. Birinde dex kasayım dedim. Adını hatırlamıyorum çift bıçak kullandım bi süre. Sonra bir yerde tıkandım. Bıçakları iyi bir gemle beraber +4 e falan getirdim hani rare bir item falan da değildi ama bu farron keepte falan canıma okudular bildiğin. Lucrene falan denedim. Olmadı. Mızrak falan kullanmak istiyorum.

Güzel bir dex build önerilerine açığım. Burada master derece ashen one lar vardır tavsiyelerini bekliyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Ringed City'ye anca başlayabildim ya ben paslanmışım ya da DLC zor olmuş

dlc hayvan gibi zor. hele o midir yokmu az daha bilgisayarı parçalayacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Ringed City'ye anca başlayabildim ya ben paslanmışım ya da DLC zor olmuş

dlc hayvan gibi zor. hele o midir yokmu az daha bilgisayarı parçalayacaktım.

haritası çok karışıktı phantom çağırıp bitirebildim anca labirent gibi harita yapmışlar adam yolu gösterdi.
  • MERHABALAR DELUXE SÜRÜMÜ STORE DAN FARKLI Bİ HESABA ALIP KENDİ HESABIMDA OYNAYAMIYOR MUYUM ACABA
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.