Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cs go varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl müziktir bu ya, süper. Gael ile savaşırken 3. evresine geçerkenki anı unutamıyorum. Müziğin birden yükselmesi Gael'in durmadan saldırması, arkadan yıldırımların düşmesi... Tüylerim diken diken oldu. Savaşın geçtiği bölgeye zaten bayıldım. Çok güzel bir dlc olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 5 Nisan 2017; 17:21:7 >

• Heal Dark Sigil için 1.9 milyon soul istiyor fire keeper IMF gibi mübarek.

Not : Level 210.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 5 Nisan 2017; 21:09:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arka planda ufak bir modlama çalışmamız var arkadaşlar, şimdilik başarılı gibi ama tam test edilmiş değil. Çalışmayı sonuçlandırdığımız takdirde bir çeviri ekibi oluşturabilir miyiz? İlk oyunu çeviren arkadaş sıcak bakıyor olsa da sorumluluklar önce gelir, zaman sıkıntısı olduğu için çevirme garantisi veremedi, ama olası bir çeviri ekibine destek verecektir. Açıkçası benim de vaktim yok, fırsat bulsam bayıla bayıla çevirirdim. Ölmeden şu oyunu da Türkçe görelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 7 Nisan 2017; 21:7:10 >

• Ben bu oyunu indirdim dark soul 3 fakat rusça bunu nasıl ingilizde yapcam patch varmı izlediğim videolar işe yaramıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    şimdi aynısı bana oldu mimic kendi kendine aşağı atlayarak intihar etti

• quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

şimdi aynısı bana oldu mimic kendi kendine aşağı atlayarak intihar etti

Ana menüye geçip tekrar oyuna girerseniz,eşya Mimic'in olduğu yerde oluyor.Çok kötü bir durum,insanın canını sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 9 Nisan 2017; 15:44:50 >
  • Bu mimiclerin piskolejik sorunları var galiba , az önce Ringed City de uçurumdan aşağı attı kendini mimic.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 10 Nisan 2017; 0:20:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Bu mimiclerin piskolejik sorunları var galiba , az önce Ringed City de uçurumdan aşağı attı kendini mimic.

Bende 2.oyunda kendini zehirlemişti,intihar etmeye meyilli varlıklar.
  • 1.13 update notları yayınlandı , çıkış tarihi 14 Nisan.

http://steamcommunity.com/games/374320/announcements/detail/251481378555890224

• KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Güzel gelişme. Umarım test sırasında herhangi bir aksilik çıkmaz. Forumda bu seriye ilgi oldukça fazla. Ekip kurulabilir diye düşünüyorum tabi şartlar oluşursa. Bu efsaneye Türkçe çeviri yakışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Seriye ilgi fazla ama forum her zamanki forum: İş Gördün Kaç Mod ON. Biz tepki alamadık, olası yama kimsenin umurunda değil demekki, iptal edelim bari insanlar boşa uğraşmasınlar...

Dark Souls III sorunsuz görünüyor şimdilik, ancak Dark Souls II'de oyun siyah ekranda kalıyor arayüzü Türkçeleştirince, altyazılarda sorun yok gibi. Tabii softban tehlikesi her zaman var neticede oyunun modlanmasına karşı adamlar, bu da ister istemez oyunu offline oynamayı zorunlu kılıyor.
  • Arkadaşlar oyunun orjinal sürümünü steamdan edindim.Yüklemeden önce çoğu kişi oyunu gamepadla oynamamı önerdi, DS2 yi klavye mouse kombinasyonuyla bitirmiştim.Gamepad herhangi bir yazılım ya da yukleme gerektiriyor mu ? Oyunun orjinal dosyalarını kurcalamak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royal Flush

Arkadaşlar oyunun orjinal sürümünü steamdan edindim.Yüklemeden önce çoğu kişi oyunu gamepadla oynamamı önerdi, DS2 yi klavye mouse kombinasyonuyla bitirmiştim.Gamepad herhangi bir yazılım ya da yukleme gerektiriyor mu ? Oyunun orjinal dosyalarını kurcalamak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Merdiven altı gamepad kullanırsanız oyun algılamayabilir lakin Logitech F710 , Xbox 360 , Xbox One gibi gamepad lerde Dark Souls 3 girdikten sonra gamepad in bir tuşuna basmanız yeterli aktive olması için.

• Royal Flush kullanıcısına yanıt
    D-input destekli ucuz yollu oyun kollarını gamepad emulatörü gibi ek programlar kullanarak veya oyun arayüzünden ayarlayarak oyuna adapte etmeniz gerekiyor. X-input destekli lisanslı kollarda herhangi bir ayar yapmadan oynayabilirsiniz. Oyunun kontrol şeması xbox'dan port edildiği için direk yapılandırılmış geliyor x-input destekli kollarda. Logitech ya da microsoft markalı xbox controllerden birini almanı tavsiye ederim.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum. Teşekkürler cevaplar için.
  • Yeni souls oyunu çıkmaycak diye duydum doğrumudur bu lütfen olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd_

Yeni souls oyunu çıkmaycak diye duydum doğrumudur bu lütfen olmasın

Evet,maalesef doğru.
  • asd_ kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkacak oyunların adı değişir ama dinamikler aynı kalır. Demon's Souls, Dark Souls, Bloodborne ya da bilmem ney. Bahsettiğim oyunlarda iskelet hep aynı kalmış, ayrıntılarda farklılıklar vardı. Bence bunun üstüne başka cilalar gelir, hatta diğer serilere devam oyunları gelebilir.
  • Oyun Yayını kanalı Dark Souls serisi için güzel işler yapıyor, takip etmenizi öneririm.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.