Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rurounius

Zamanında bir soru sormuştum ve kimse iplememişti. Geçmişteki gibi olmamasını ümid ederek bir soru sormak istiyorum Dark Souls ahalisine. Oyuna ilk serisinden mi başlamalıyım, yoksa sonra seriden mi? Daha önce Dark Souls tecrübem yok. Oyunun zorluğu beni cezbeden faktör. Ama bi hikaye bağlamında mı ilerliyor oyun onu bilmediğim için bu soruyu soruyorum. Teşekkürler.

DS 1 ile 3 birbiriyle bağlantılı bu yüzden kesinlikle 1. oyunu oynamalısın hem bağlantı açısından hemde oyunun en sağlam halkası olduğundan.
  • rsgt2d kullanıcısına yanıt
    BooMANx kullanıcısına yanıt
    Her iki yanıt için de çok teşekkür ederim. Seriyi tamamlayana kadar bekleyeceğim. 3'ü almak için acele etmeme de gerek kalmadı. Sağ olun tekrardan.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Önerim dsfix ile oynamanız yoksa keyfiniz kaçabilir oyunun görüntüsünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rsgt2d kullanıcısına yanıt
    Dsfix'i şimdi biraz araştırdım da, sanırım videolardan odaklı olsa gerek, muazzam bir fark görmedim. Muhtemelen oynarken çok daha güzel tecrübe edilir. Bilgilendirme için çok teşekkürler. Mutlaka kullanacağım.
  • dsfix grafikten ziyade oyunu 60 fps yapmaya yarıyor. kullanmak tercihe kalmış ben kullanmamıştım.
  • acil yardıma ihtiyacım var arkadaşlar pc format attım win 10 kurdurttum ds 3 indirdim dün bugün oyuna girdim 2 karakterim vardı biri lvl 402 biri 201 ikisininde kayıtları yok silinmiş steam bu saveleri depolamıyormu tüm oyunlarda depoluyor diye biliyordum
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    ds de o özellik yok
  • gitti o kadar emeğim desenize lvl kasmak neyse de o kadar itemi kim toplucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Zamanında bir soru sormuştum ve kimse iplememişti. Geçmişteki gibi olmamasını ümid ederek bir soru sormak istiyorum Dark Souls ahalisine. Oyuna ilk serisinden mi başlamalıyım, yoksa sonra seriden mi? Daha önce Dark Souls tecrübem yok. Oyunun zorluğu beni cezbeden faktör. Ama bi hikaye bağlamında mı ilerliyor oyun onu bilmediğim için bu soruyu soruyorum. Teşekkürler.

Dark Souls 1 + Dark Souls 2 ve tüm DLC leri oynamanı tavsiye ederim zira bu halde bile hikayeyi anlaman zaman alıcaktır direk Dark Souls 3 ten başlarsan anlama ihtimalini sen düşün , ben öylesine oynıycam diyorsan 3 tende başlıyabilirsin.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    bence yeni başlayan birisi için 3 daha rahat öğrenilebilir. 1 ve 3 serinin en güzel oyunları, ama 1 affetmiyo. 3ü daha rahat öğrenirsin.

• Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim dostlar. Genel kanıya uyacağım. 1'den başlayıp tadını çıkara çıkara 3e geçeceğim.
    Bunu yapınca hem öğrendiklerim haz verecek; hem de zamanla yeni serilere geçip grafiklerin düzeleceği için göz zevki artacak. Sürekli bir gelişim hali gibi yani... :)
  • Hadi bakalim hayirlisi.

• Grand Archives baslarken coop efsane avci efsane_avci adli arkadas geldi geldi. güzel rehberlik yaptı, kapılar itemlar. çatıda 3 şişko ayı var. onları keserken ben Died. 220bi soul var ama yüzüğü takmıştım ne olur ne olmaz.

iyi gidiyorduk elemanla burdan biri mi?
  • parcali P kullanıcısına yanıt
    bence 2'de güzel. 3'den daha zor kesinlikle. Zorluk sıralaması yaparsak 1>2>3.
  • Bu Dancer of Boreal Valley ne ayak la Bu kadar zor mu boss mu olur hocam.Ponçik Sülüman'ı 2. denemede geçen ben bu at hırsızını geçemiyorum.Valla gına geldi

• Zor sevenler için mükemmel bir oyun
  • dancer i öldürmek için çok çabuk davranmalısın hızlı bir kılıç al eline ben mesela daha 2. aşamaya geçerken öldürdüm. çünkü beklersen saldırılarını dodge lamaya çalışırsan çok zor oluyor
  • Hydralisk kullanıcısına yanıt
    2 o kadar zor değildi (dlc leri saymazsak ) ama ben 2 deki o o atmosferi o yalnızlığı uçsuz bucaksız lanetli diyarlarda bir umutla gezme hissini serinin başka oyunlarında alamadım yani dark souls 2 çok farklı bir oyundu benim için. hatta hiçbir oyunda bu oyunda hissettiğim gibi hissetmedim. dark souls 3 daha çok böyle cıvıl cıvıl pek olmamış gibi geldi bana. dark souls 2 deki o umutsuz o karanlık atmosfer bu oyunda yok maalesef.

buda aşağıda dursun resim anlatıyor zaten herşeyi. müzikte öyle.

• Oyuna 7.7GB güncelleme gelmiş steam'da. Yeni haritalar falan var deniyor. Bunlar DLC hazırlıkları mı yoksa oyuna yapılan rutuşlar mı?
  • Beyler dex build yapıcam önerileriniz varmıdır ? Yada faith-dex karışık mı yapsam daha önce hiç denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeschyli -- 24 Mart 2017; 14:40:0 >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.