Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim şahsi kanaatim skyrim ve özellikle witcher 3 bu tarz oyunları artı Diablo 3 ü gölgede bıraktı hatta ezdi...
    Aynı şekilde cyperpunk bekliyor herkes yıllardır bu şekilde domine rpg ler gelmemişti bence....
  • downgrade konusunda katılıyorum resmen oyuncularla dalga geçtiler. ayrıca ben zaten diyorum oyun aslında kötü değil ama bana göre çok kötü çünkü çok yüksek beklentiler içine girmiştim o yüzden beklentilerimi karşılayamadığı için kötü geldi.
  • bana göre serinin en iyi Dark Souls 3.

Tek beğenmediğim nokta dlc kısmı 2-3 saatte biten bir dlc bana çok kısa geldi.

Dark Souls 2'yi PS3'te oynamıştım maalesef DS2'den DS3'e geçince resmen başka bir oyun oynadım. ( malum PS3'te DS2 nerdeyse 20fps çalışıyordu pc'de 60 fps sabit olunca ( pcmasterrace ) )

genel olarak müzikleri, mekanikleri, grafikleri, karakter dizaynları ( özellikle nemesis çok hoşuma gitmişti ) her şeyiyle çok iyi bence.

bazı oyunların da ne kadar müzikleri iyi olsa da ses dizaynı kötü olduğu için atmosferi yaşayamıyorsunuz bilmiyorum çok fazla kişi dikkat etmiyordur belki fakat oyunun sesi ve soundtrack'i çok iyi yerleştirmişler oyunun içine birbirini bastırmıyor hiçbir şekilde. bu sadece oyunun ses yönüydü diğer yönleri yazsam paragraf olur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 20 Ocak 2017; 20:59:22 >

• YENİ DLC 28 MARTTA " THE RINGED CITY "

umarım ariandel gibi kısa olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 23 Ocak 2017; 19:56:26 >
  • Yeni DLC "The Ringed City" Tanıtım videosu:

Bu sefer uzun olacağa benziyor

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition adlı özel paket duyurusu da yapılmış.
    Tıpkı Scholar of the First Sin gibi oyunun kendi ve diğer iki indirilebilir içeriği içinde barındıran bu paket ise 21 nisanda çıkacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 25 Ocak 2017; 6:20:55 >

• arman09 kullanıcısına yanıt
    https://www.gamefaqs.com/boards/168567-dark-souls-iii/73708605

Al güzel kardeşim oku şurayı.
  • Multiplayeri nasıl bu oyunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dancer of the Boreal Valley bu bossta dünya ya çağırdıklarım içeri giremiyorlar sıkıntı ne ?

edit : 9 ay önce millet bu sorundan bahsetmiş ama bir çözüm yok heralde bu salak şey yüzünden bir sürü embers harcadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 1 Şubat 2017; 15:22:58 >
  • Hocam eğer hala geçemediyseniz pyromancy buildle girmenizi öneririm yakın dövüşle geçilmesi çok zor bir boss bence.Pyromancy setubuyla çok kolay kesmiştim

• asd_ kullanıcısına yanıt
    kaç defa tam 2-3 vuruşluk canı kalacak kadar indirdim ama bir combo wombo yapıyor kaçacak yerim kalmıyor ölüyorum bu saatten sonra da pyromancy e dönmek çok zor benim için
  • ember biterse başka dünyaya gidip adamların bossunu kesince ember oluyorsunuz aklınızda olsun.

o kapı olayı benim bir kere başıma geldi oyuna yeni başladığım zamanlarda ben sıkışmıştım kapıya daha boss'u göremeden öldüm zaten direk
  • bunuda bi 3-4 saat uğraştıktan sonra kestim sonunda ben tek el greatsword kullanıyordum shield+greatsword deniyim dedim çok kolay oldu tek seferde kestim öyle
  • o dancer ın allah binbelasını versin baya mesai harcadım onu kesmek için ekle beni keseyim götünü onun :D çok lanetlik bir boss haklısın. Canı yarısına kadar arkasında takıl. Ondan sonra dex yuvarlanınca görünmez olduğun yüzüğü tak. yuvarlanırken vuramasın. Bir de elektrik daha çok damage veriyor dancer piçine bilgin olsun.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icarusdream -- 9 Şubat 2017; 5:19:44 >
  • The Ringed City Oynanış Videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 9 Şubat 2017; 7:25:9 >
  • BooMANx kullanıcısına yanıt
    şu yorum bana yeter

• arkadaşlar ben oyunu silmiştim steam kütüphanemde duruyor tekrardan yükledimmi en baştan mı başlayacağım. yeni dlc enteresan ve zor görünüyor oynamak istiyorum ama yüklediğimde birdaha en baştan başlamayı hiç düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

arkadaşlar ben oyunu silmiştim steam kütüphanemde duruyor tekrardan yükledimmi en baştan mı başlayacağım. yeni dlc enteresan ve zor görünüyor oynamak istiyorum ama yüklediğimde birdaha en baştan başlamayı hiç düşünmüyorum

Belgelerdeki save dosyalarını silmediysen bir sorun olmaz diye düşünüyorum ama araştırmakta fayda var.

Benim sildiğim oyunları bile save dosyaları orda duruyor çünkü 3-5 kb olduğu için de silmiyorum.
  • Zamanında bir soru sormuştum ve kimse iplememişti. Geçmişteki gibi olmamasını ümid ederek bir soru sormak istiyorum Dark Souls ahalisine. Oyuna ilk serisinden mi başlamalıyım, yoksa sonra seriden mi? Daha önce Dark Souls tecrübem yok. Oyunun zorluğu beni cezbeden faktör. Ama bi hikaye bağlamında mı ilerliyor oyun onu bilmediğim için bu soruyu soruyorum. Teşekkürler.
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Bence ilk oyundan başlamalısın serinin en iyi atmosfere sahip oyunu bence biraz zorlanabilirsin nereye gitceğini hangi npc ile konuşup questline devam ettireceğine onun için fırtınadh'nın rehberine göz atmanı öneririm başlangıç için 2.ve 3. oyunda zaten tek başına çok rahat bulursun ne yapılacağını

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.