Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben Dark Souls III'ü 48 saat oynayarak bitirdim 1-2 ay önce. DLC ile tekrar döndüm ama newbie gibi oldum niye böyle oldu

new game'e başlamadan soap koyup millete yardım ediyordum bossları kesmek için zırhsız falan giriyodum zevki çıksın diye şimdi şu oyundaki kurtlara ölür oldum

gerçi çok oynama fırsatım olmadı biraz daha oynasam alışırım herhalde
  • dlc yi almak yerine 9.8 tl ye lords of fallenı aldım. dark souls çakması bir oyun. ama iyi benzetmişler. dark soulstan alışkın olduğumdan oyuna başlayınca üstümdeki zırhları felan çıkardım. hıphızlı koşup taklalar atarak oyunu şuan easy modda oynuyorum resmen
  • Beyler merabalar.bende seazon pass aldım ama dlc ye giremiyorum. Npc olması gerektiği yerde yok. Bossu da kestim doll u aldım . Ne olabilir sorun neyi eksik yapıyorum. Sabah beri uğraşıyorum bir yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eh DLC hoşuma gitti sayılır fakat çok kısaydı, kısa fakat uğraştırdı beni özellikle ormandaki kurtların uluması.
    Son boss zormuydu evet zordu ana oyundaki hiçbir boss beni bu kadar uğraştırmamıştı.
    Not: +6 da oynadığım için +6 da DLC ye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 5 Kasım 2016; 17:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

Eh DLC hoşuma gitti sayılır fakat çok kısaydı, kısa fakat uğraştırdı beni özellikle ormandaki kurtların uluması.
    Son boss zormuydu evet zordu ana oyundaki hiçbir boss beni bu kadar uğraştırmamıştı.
    Not: +6 da oynadığım için +6 da DLC ye başladım.

konuyla alakasız bir soru sorucam nasıl hiç sıkılmadan 6 kere oyunu bitirip ng+ 6 da oynadın ? ben en fazla ng+ gittim ikinci kezde gerçekten zorlana zorlana bitirdim.
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    aslinda +6 dan sonra artik pek hevesim kalmadi.
    Hem karakteri guclendirmek icin oynadim hemde kacirdigim sonlari gormek icin.
    Aslinda o kadarda zorlanmiyor oyun.
    alisiyorsun zamanla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 9 Kasım 2016; 16:47:08 >
  • BooMANx kullanıcısına yanıt
    zorlana zorlana bitirdim derken oyunun zorluğundan değil yani aynı yerleri tekrardan gezme hissi aynı düşmanlar falan yarıda bırakacaktım sıkıntıdan. 6 kere üst üste aynı yerleri nasıl sıkılmadan geçtin.
  • Dlc için türkçe hikaye videosu

https://www.youtube.com/watch?v=CqBbQQ5w5sc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus4EveR -- 9 Kasım 2016; 22:54:6 >
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum
    o hevesle oynamisim demekki bende bunaldim artik zor oynuyorum.

• 1 ve 2 bitti. sırada 3. NG yapmayı düşümüyorum. tek oyunda her yeri gezer bitirim.
  • Co op tam olarak oyunda nasıl işliyor ? Oyunun hikayesini baştan sona co op olarak oynama imkanımız var mı?
  • oynayan varsa catacumps daki bossa yardım etse süper olur. şu da profilim
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198027492072
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Sanırım bende oradayım kesersem eğer yardıma gelirim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Sanırım bende oradayım kesersem eğer yardıma gelirim dostum

kestim ben sonunda kesemediysen yardıma geleyim
    Ben mekanı geziyorum şuan bossu buldum ama daha denemedim . Etrafı bitiriyorum
  • quote:

Ben mekanı geziyorum şuan bossu buldum ama daha denemedim . Etrafı bitiriyorum

nasıl bir build yaptın merak ettim hocam. Ben battle mage tarzı bir şey yaptım ama çok dayanıksız oldu. şimdi tekrardan knight kasıyorum. Azcık pyro eklerim belki.
    Knight + low pyro hiç MP vermedim sadece elimde bulunsun diye pyro var . Büyü işine daha hiç girişmedim bir kere bitireyim oyunu 2. sefere bakarım büyü işine . Acayip yerler buldum fume knight sword ve greatshield buldum . Ancak OP bir kılıç buldum dark sword diye onu +6 yaptım canavar gibi çatır çatır kesiyor ve çok seri .
  • quote:

Knight + low pyro hiç MP vermedim sadece elimde bulunsun diye pyro var . Büyü işine daha hiç girişmedim bir kere bitireyim oyunu 2. sefere bakarım büyü işine . Acayip yerler buldum fume knight sword ve greatshield buldum . Ancak OP bir kılıç buldum dark sword diye onu +6 yaptım canavar gibi çatır çatır kesiyor ve çok seri .

aynen dark sword çok iyi stagger özelliği ve seri oluşuyla efsane olmuş direk. ben henüz bulamadım onu, cristal sage i yeni hallettim. Faron keep de kanser olma zamanım geldi
    bu arada benim gözlemlediğim sorcery büyüler berbat resmen. Hem cast süreleri çok fazla hemde attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor. Pvp için de kullanışlı değiller gibi. internette şikayetçi olan bir sürü insan okudum. halbu ki ne hayallerim vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 29 Aralık 2016; 22:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

aynen dark sword çok iyi stagger özelliği ve seri oluşuyla efsane olmuş direk. ben henüz bulamadım onu, cristal sage i yeni hallettim. Faron keep de kanser olma zamanım geldi
    bu arada benim gözlemlediğim sorcery büyüler berbat resmen. Hem cast süreleri çok fazla hemde attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor. Pvp için de kullanışlı değiller gibi. internette şikayetçi olan bir sürü insan okudum. halbu ki ne hayallerim vardı

Hocam sorcery pve de berbat olabilir, ama yinede iş görüyor.
    Pvp de ise sorcery, zaman kolla saldır meselesi yani alıştıktan sonra o kadar kötü olmadığını anlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

Hocam sorcery pve de berbat olabilir, ama yinede iş görüyor.
    Pvp de ise sorcery, zaman kolla saldır meselesi yani alıştıktan sonra o kadar kötü olmadığını anlayabilirsin.

Valla dediğim gibi hocam yarıda bıraktım karakteri. Belki ben beceremedim. Ciddi anlamda zorlayici. Ya belli level aralığından sonra iş yapıyor yada hep aynı karakteri 60 level civarında bıraktım bu arada.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.