Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.539
Cevap
34
Favori
50.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ign 16 dakikalık oynanış videosu yayınlamış umarım ds2 deki gibi dağlar kadar fark olmaz ya çok üzülüyom ds2 ye
  • 3spooky5me kullanıcısına yanıt
    hocam iyi anlamda mı kötü anlamda mı ben aslında dark souls 2 yi sevdim ama mapler aşırı kısa ve birbirinden alakasız şekilde ilerliyordu. hatta bu o kadar saçmaydı ki harvest valleyden girip ıron keep'e çıkıyorduk insan yani ne alaka diyor. bu oyunda o şekilde değil mapler daha az ama daha uzun olacakmış o yönden dark souls 2 gibi olmayacak yani
  • beyler bu oyun hakkında ciddi soru işaretleri var aklımda.D.s 2 bana göre çok iyi bir oyundu.Combat sistemi yavaş ve taktikseldi ama bu oyunda durum farklı gibi.Acaba diyorum oyunu kolaylaştırmışlar mı ? Karakterin knight ile kapıştığında aldığı hasar çok düşük mesela ve acayip hızlı hareket ediyor karakterimiz.Bu şekilde çıkmaz umarım.Çok rahatsız oldum ben,moralim bozuldu vallahi.
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde düşünüyorum özellikle yuvarlanma hareketiyle adam 10 metre yuvarlandı sanki agility'i fullemiş ve hiç armor giymiyor gibi. greatsword ile yaptığı vuruşta neredeyse dark souls 2'dekinin 5 te 1 i kadar zaman harcıyor blacksteel katanayla vurur gibi greatsword ile vurdu aşırı hızlı. sanki bloodborne'a benzetmeye çalışmışlar gibi. kolaylaştırmalarından ziyade serinin en zor oyunu olacağını söyledi yapımcılar. inşallah bloodborne gibi bir oyun olmaz. dark souls un evrenine yakışmaz o tarz dövüş dinamiği

• şu videoyu kesin izleyin derim özellikle roll olayı için güzel açıklaması var öyle 10m yuvarlanıyorsun da düşmanlar bunu pek te yemiyormuş anlaşılan
  • oo VaatiVidya vidyosu 1 hafta karnımızı tok tutar bu en azından
  • Nepennthe kullanıcısına yanıt
    tam olarak anlayamadım dark souls 3 ün özelliklerindenmi bahsetti çoğunlukla yoksa 1-2 den alıntılar mı yaptı. kısaca özet geçecek arkadaş var mı belliki diğer souls oyunlarına sadık olacaklar ufak yenilikler olacak illaki
  • "Miyazaki cited Berserk, the dark fantasy manga starring greatsword-wielding hero Guts, as a direct inspiration for the greatsword attacks in Dark Souls 3."

Bütün rpg oyunlarında "berserk" sevdam yüzünden karakterin adını gatts yapıp greatsword kullanıyordum:D Ds2'de de karakterim gatts dı greatsword kullanıyordum hatta bir zırh vardı aynı gatts'ın güncel zırhına benziyordu onu kullanıyordum:D
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    Demosunu oynamış ve onun hakkında bilgiler veriyor Weapon stance hakkında konuşmuş mesela axe ile battecry atıyor greatsword ile block kırıyor vs.Düşmanlar hakkında bilgi vermiş A.I gelişmiş diyor artık kalabalık düşmanlardan koşarak kaçmak kolay değil bildiğin etrafını sarıp köşeye sıkıştırıyorlarmış 2. oyundaki can veren shardlar yokmuş sadece estus flask canı hızlı dolduruyor ama 1 2 sn karakter hareketsiz kalıyormuş parry olayına değinmiş parry shield hakkında konuşmuş oyunda roll ve hareketlerimiz ilk oyundan daha hızlı ama bloodborne kadar değil arasında kalmış haliyle düşmanlar da hızlıymış özellikle parry baya bir ustalık isteyecek anlaşılan.Backstab olayı ilk oyundaki gibiama biraz daha dar pencereden ayrıca düşmanları BS lemek pek te kolay değişmiş hele ki hollow knightlar shield bash vs seni uzak tutuyorlarmış.

Küçük bir lore kısmına değinmiş ve özellikle ice knight diye bir düşmana değinmiş.Dediğine göre çok zor bir düşmanmış ve Frostbite adında debuff veriyormuş yanında çok durunca veya zarar verince haliyle max stack ta stamina yavaş doluyormuş.Demonun ilk bossundan bahsetmiş biraz ve saldırıları rasgele bir düzendeymiş mesela sürekli kalkanın arkasında kalmak işe yaramıyormuş.

• Nepennthe kullanıcısına yanıt
    açıklama için teşekkür ederim. demekki önceki oyunun üstüne bayağı şeyler koyacaklar. özellikle mekan tasarımları önceki oyunlara göre daha sanatsal ve kapsamlı olacağa benziyor ''vay be manzaraya bak '' lafını daha çok diyeceğiz eminim. özellikle yapay zeka gelişmiş diyorlar her düşmanın kendine göre yapay zekası var videodada anladığım kısım mesela sıradan bir hollow ile dövüşürken back stab yapmak veya öldürmek çok daha kolay olurken knight'larda yapay zeka çok daha gelişmiş olacağından backstab yapmakta daha zor olaca herhalde. combat sisteminin hızlanması kimine göre iyi kimine göre kötü aynı kalsa kimileri önceki oyunun aynısı hiçbir yenilik yok ısıtıp önümüze koymuşlar diyecekti, şimdi hızlı olacak kimileri eski oyuna sadık kalmadılar bloodborne gibi olacak ds evrenine uymaz diyecek nede olsa hiçbir zaman herkezi memnum edemezsin. ayrıca hareketlerini ezberlememeiz için farklı bir boss sistemi geliştirmişler diye okumuştum bir yerde çünkü bir zaman sonra ezberliyorduk öldürmek sadece zorluğuna göre biraz zaman alıyordu ben ilk başlarken misal the pursuer'de abartmıyorum 4 saat uğraşmıştım en az 150 kere falan ölmüştüm abartısız ama sonunda kestim.bunu boss'lara nasıl yedirecekler oda merak konusu sayısız vuruş tarzımı geliştirmişler bosslar için göreceğiz. diğer türlü önceki oyunlarda o zaten vardı bazı saldırılarından kalkanla korunurken heavy attack tarzı saldırıları kalkan olsada hazar veriyordu sadece öyle olacağını sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

açıklama için teşekkür ederim. demekki önceki oyunun üstüne bayağı şeyler koyacaklar. özellikle mekan tasarımları önceki oyunlara göre daha sanatsal ve kapsamlı olacağa benziyor ''vay be manzaraya bak '' lafını daha çok diyeceğiz eminim. özellikle yapay zeka gelişmiş diyorlar her düşmanın kendine göre yapay zekası var videodada anladığım kısım mesela sıradan bir hollow ile dövüşürken back stab yapmak veya öldürmek çok daha kolay olurken knight'larda yapay zeka çok daha gelişmiş olacağından backstab yapmakta daha zor olaca herhalde. combat sisteminin hızlanması kimine göre iyi kimine göre kötü aynı kalsa kimileri önceki oyunun aynısı hiçbir yenilik yok ısıtıp önümüze koymuşlar diyecekti, şimdi hızlı olacak kimileri eski oyuna sadık kalmadılar bloodborne gibi olacak ds evrenine uymaz diyecek nede olsa hiçbir zaman herkezi memnum edemezsin. ayrıca hareketlerini ezberlememeiz için farklı bir boss sistemi geliştirmişler diye okumuştum bir yerde çünkü bir zaman sonra ezberliyorduk öldürmek sadece zorluğuna göre biraz zaman alıyordu ben ilk başlarken misal the pursuer'de abartmıyorum 4 saat uğraşmıştım en az 150 kere falan ölmüştüm abartısız ama sonunda kestim.bunu boss'lara nasıl yedirecekler oda merak konusu sayısız vuruş tarzımı geliştirmişler bosslar için göreceğiz. diğer türlü önceki oyunlarda o zaten vardı bazı saldırılarından kalkanla korunurken heavy attack tarzı saldırıları kalkan olsada hazar veriyordu sadece öyle olacağını sanmam.

Aynen iyice meraklandırıyor oyun ayrıca demodaki şehir bir savaş alanıymış şehir kuşatma altında ama neden niçin kim tarafından orası belli değil oyun hızlı falan ama yine de acımasız benim gördüğüm kadarıyla düşmanlarda weapon stance olayını kullanıyor yani block kırma battle cry kullanacaklar galiba..iyice heyecanlandım

• pc için çıkacak mı??
  • Tonight tonight tonight kullanıcısına yanıt
    Tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

Tabii ki.

Aaa. Yirmi gündür yoktunuz ortalıkta, konularınız sahipsiz kalmıştı.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    İşlerim vardı, ayrıca internetle ilgili bir sıkıntı yaşadım 2 hafta onunla uğraştım kusura bakmasın kimse. Vaktim oldukça konuları güncelleyeceğim merak etmeyin.
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Bloodborne ve demons souls a benzeticekler benim ankadğım, ki olması gerekende o, dark souls çok hantal kalıyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demon's souls un combat sisteminin dark soulstan pek bir farkı yok hatta hiç yok denebilir. eğer bozuk değilse tamirde etmezsin.
  • Demon's Souls ve Dark Souls müthiş oyunlar. İkinci oyunda bol bol güneş ışığı görmemiz ve bossların genel olarak vasat altı kalması beğenilmemesine sebep olan etkenlerden ikisi. Dark Souls 2 dlclerinin ana oyundan daha çok sevmiştim ben.
  • bu lords of cinder'in olayı nedir. gwyn kendisi zaten lord of cinder. normaldede 4 tane ana soul var oyunda Light (Gwny) Dark (Manus) Death (Nito) life (Witch of Izalith). bizim oyundaki amacımızda bu lords of cinder denen adamları öldürmekmiş miyazakinin dediği şu "It's basically about the Lords keeps succeeding the fire generation to generation." biz bu döngüyü bozmaya çalışacağız sanırsam yani age of dark'ı getirmeye çalışıyoruz oyunda. acaba gwyn'nin başka bir formdaki haliylede karşılaşacakmıyız.
  • Beyler yeni oynanış videoları geldi.frost knight adlı düşman gerçekten çok agresif gözüküyor.

buda kalkan ve kılıç hareketleri

23 dakikalık demo area videosu. yalnız mekanların popülasyonu biraz artmış gibi birşeylere tapan hollowlarla dolu yanlarında kılıcınızı salladığınızda korkup yere kapanıyorlar

buradada 10. dakikadan itibaren Dancer of the Frigid Valley boss savaşı var

http://au.ign.com/videos/2015/08/30/13-minutes-of-dark-souls-3-gameplay-from-pax-prime-2015-ign-access

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric cartman6167 -- 30 Ağustos 2015; 17:02:16 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.