Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar item transferi yapıcam bu konuda bana yardımcı olabilcek varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 1 Şubat 2018; 13:33:22 >
  • Devil Hunter D kullanıcısına yanıt
    npc invaderları diyorsun sanırım. daha önce gördüğün bölgeye ember basılıyken git tekrar çıkar.
  • HUMBLE MONTLY de güzel kampanya var arkadaşlar kaçırmayın.
  • Oyun fazlasıyla kolay, ilk oyunun Remake'i daha fazla heyecanlandırıyor açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Darkeater Midir'i bir türlü kesemiyorum. Çok fazla agresif çok fazla damage veriyor hp barı yüksek vs. Yaklaşık 70 80 kere denedim emberlardan saydım girerken ve artık kafayı yiyeceğim. Sizden ricam phantom olarak gelip işi halletmeniz. Bir sürü phantom çağırdım fakat 2 kişi aynı anda dalınca kafasında ve kuyruğunda olmak suretiyle çok farklı hareketler yapabiliyor bunu anlatamıyorum haliyle gelen phantoma. O yüzden teker teker dalmak lazım bir bakıma tüm işi siz yapacaksınız gibi bir şey. Kendine boss fightlarda güvenen biri varsa mesaj bekliyorum.
  • İlk defa Dark Souls oynuyorum. Kristal yaratığı 5, Iudex Gundyr'i 2. denemede öldürdüm. Fazla kolay geldi.

Olay bosslarda değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevikAtmaca61 -- 7 Şubat 2018; 23:6:28 >
  • Oynamak isteyenlere tekrardan hatırlatayım Humbledaki uygun fiyatı.

HUMBLE MONTLY
  • Xeyz12 X kullanıcısına yanıt
    Hocam kestiniz mi Midir'i bilmiyorum da, kafasına odaklanmayı deneyin. Dlc ilk çıktığında beni de zorlamıştı, sadece kafasına odaklı oynayınca biraz daha kolay oluyor.
  • ilk defa oynuyorum tam 5 saat oynadim hic sevemedim bu oyunu okadar oynayip 2.inci bolume gectim evet ama bir yonerge yok şuraya git buraya git diye asagi cık yukarı git yine ayni yere donup dolasip geliyoruz adamlar tenezzül edip ok isaretleri koyup bir kolay yonergelerle HARITA dahi konulmamis kolaylastirilmamis turkce yama olmasina ragmen hemde.

crysis serilerini.metro 2033 serilerini.gta serilerini.bfa serilerini cok kolay oynamis ve bitirmis biri olarak soyluyorum bunu bosuna almisim kaldirmayada kiyamiyorum bilgisayardan resmen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spartakuez kullanıcısına yanıt
    Bunu sana oyun çok yapmıyor ama oyuncular gayet güzel yönlendiriyor. Karanlık evreni karanlık ve çaresiz kılan unsurlardan biri bu zaten. Sen oyunun felsefesini hiç anlayamamışsın. Miyazaki usta Batı'nın önüne ne koysa bir nefeste yutan ve bir türlü doymak bilmeyen canavarlarını ıslah etmek için başvurduğu bir metot bu. O evrende doğruluğu kesin olmayan ipuçları ve ögeler sana yorum yapmanı sağlıyor ve yol gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

ilk defa oynuyorum tam 5 saat oynadim hic sevemedim bu oyunu okadar oynayip 2.inci bolume gectim evet ama bir yonerge yok şuraya git buraya git diye asagi cık yukarı git yine ayni yere donup dolasip geliyoruz adamlar tenezzül edip ok isaretleri koyup bir kolay yonergelerle HARITA dahi konulmamis kolaylastirilmamis turkce yama olmasina ragmen hemde.

crysis serilerini.metro 2033 serilerini.gta serilerini.bfa serilerini cok kolay oynamis ve bitirmis biri olarak soyluyorum bunu bosuna almisim kaldirmayada kiyamiyorum bilgisayardan resmen :)

isterseniz sağ alt tarafa yuvarlak bir harita içine gideceğiniz hedefi gösteren bir yön bulucuda koysalardı.

ilk kez bir ds3 oyununa bu şekilde bir eleştiri okudum

oynamadan hikayesini ne anlattıgını ne şekilde oynandıgını gizli saklı kalan yönlerini, oyunun mantığını kavrayan görseller yazılar veya videolara baksaydınız.oynadıgınız call of duty değil bu yorumu bence her yere yazmayın çok agır trolle karsılaşırsınız.

bu bakıştan sonra bence oyunu silin yazık zamanınıza

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

ilk defa oynuyorum tam 5 saat oynadim hic sevemedim bu oyunu okadar oynayip 2.inci bolume gectim evet ama bir yonerge yok şuraya git buraya git diye asagi cık yukarı git yine ayni yere donup dolasip geliyoruz adamlar tenezzül edip ok isaretleri koyup bir kolay yonergelerle HARITA dahi konulmamis kolaylastirilmamis turkce yama olmasina ragmen hemde.

isterseniz sağ alt tarafa yuvarlak bir harita içine gideceğiniz hedefi gösteren bir yön bulucuda koysalardı.

ilk kez bir ds3 oyununa bu şekilde bir eleştiri okudum

oynamadan hikayesini ne anlattıgını ne şekilde oynandıgını gizli saklı kalan yönlerini, oyunun mantığını kavrayan görseller yazılar veya videolara baksaydınız.oynadıgınız call of duty değil bu yorumu bence her yere yazmayın çok agır trolle karsılaşırsınız.

bu bakıştan sonra bence oyunu silin yazık zamanınıza

kim neyi trollüyor kolaymı okadar yahu:)

Hem sen merak etme benim hayatım trollerle ugrasmakla gecti yuvarlak harita icinde kola icip cips yemiş elleri vıcık vıcık yağ icinde ,pu pusulasıyla espri yapan adamlari cok gördük :)

evet oyunun detaylarına iyice bakmadan ve en buyuk etken ilk serilerini oynamadıgım icin tam ısınamadıgımı dusunuyorum zaten KÖTÜ BİR OYUN diyede yorum yapmadim ayrıca GRAFİKLER harika oldugu icin de hosuma gidip yükledim herneyse yani fazla uzatmadan bana hitap etmiyor demek istedim sadece hepsi bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Bunu sana oyun çok yapmıyor ama oyuncular gayet güzel yönlendiriyor. Karanlık evreni karanlık ve çaresiz kılan unsurlardan biri bu zaten. Sen oyunun felsefesini hiç anlayamamışsın. Miyazaki usta Batı'nın önüne ne koysa bir nefeste yutan ve bir türlü doymak bilmeyen canavarlarını ıslah etmek için başvurduğu bir metot bu. O evrende doğruluğu kesin olmayan ipuçları ve ögeler sana yorum yapmanı sağlıyor ve yol gösteriyor.

Hocam youtubede bir kac kısa metrajlı fragmandan sonra hemen satın aldım gaza gelip :)

tabi 1050ti ekran kartı performansına bakmak elzem duruma gelmisti ondan dolayıda almis bulunduk bir arkadas tavsiyeside akışa dahil olunca bir deneyim icerisine iştirak ettik:)

fakat oyunun grafikleri cok guzel bunun icin bile arada oyuna girip cıkmak hoşnut olmaya kãfidir ,İyi forumlar.

• spartakuez kullanıcısına yanıt
    Grafikleri bir kenara koy oyunun dövüş mekanikleri, sabırlı olmaya ve düşünmeye itmesi, hepsinden öte her taşın altında bir gizem olması fazlasıyla ihya ediyor.

Spoiler olacak ona göre okuyun. Bu detaya bayılmıştım... Oyunda en çok sevdiğim bölge mimarisinden ötürü Archdragon Peak, yani Şahejderha Doruğu'dur, ama ilk oynayışımda oraya nasıl gideceğimi bir türlü bulamamıştım. Ne var ki oyun senin gözüne gözüne sokuyor ipuçlarını. Opsiyonel boss Oceiros'un mekanına gidip yolun devamında Path of the Dragon adlı bir meditasyon jesti buluyorsun. Zira oyundaki ejderha taşlarından birinin açıklamasında şu yazılıdır: "Ölümsüz ejderhaların gücüyle aşılanmış, ejderhaya tapanların gizli bir ayinde kullandıkları taş. Antik çağlardan bu yana ejderha yolu kültü savaşçılar arasında yayılmıştı. Meditasyonlarına yoğunlaştıklarında Şahejderha Doruğu'nun gözlerinin önüne geldiği hatta bazen zirvedeki büyük çanın uzaktaki sesini duydukları söylenir." Ayrıca şu ipucu ilgili mekanın yakınında karşına çıkar: "Şahejderhalara giden yol meditasyondan geçer." Bir bölgede ejderha tipli figürlerin oturmuş meditasyon yaptıklarını görürsün. sırf merakımdan onlar gibi yanlarına oturdum, gözümü açtığımda olmak istediğim yerdeydim.

Yani diyeceğim o ki şuraya şöyle gidilir gibi bir açıklama ya da tabela koymak mı oyunu daha cazibeli kılar yoksa böyle bilmeceler mi?

• Oyunu oynarken biryandan youtube üzerinden hikayesini takip edebilirsiniz. Bunu gayet güzel yapan kanallar mevcut. Hiçbirşey yokmuş gibi gözüken yerlerde gerçekten çok ince detaylar bulunabiliyor.

Dlc leri oynamadım ama en zor boss olarak nameless king bence. Kaç defa denediğimı bilmiyorum ama kestikten sonra oturduğum yerden kalkıp bağırdığımı biliyorum. Bu oyunu zevkli yapanda bu zaten. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeschyli -- 9 Şubat 2018; 3:19:27 >
  • Yanlış okumuşsun 2 oyunda farklı evrenlerde farklı konulara yer veriyor

• oyunun 4. versiyonu çıkacak mı bloodborne pc de var mı
  • Merhabalar,
    Firekeeper da 20.000 soul karşılığı satılan kule anahtarını hangi levelde almak gerekir ?
  • cexxx kullanıcısına yanıt
    20000 soulu rahatlıkla harcayabileceginiz bir seviyede

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.