Şimdi Ara

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
7
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc'de oynayın arkadaşlar, sistem gereksinimleri yüksek değil. Ds4 çalışıyor Pc'de zaten. Hatta pc'yi de tv'ye bağlayın. O parayla da bloodborne alırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir saçmalık böyle bir fiyat mı olur 250 TL
  • Haberi gördüğümde inanamadım :) çok sevindim, çok mutlu oldum derken 254 TL'lik fiyatı gördüm! Yani afedersiniz ama oha!!! Bilgisi olan varsa oyun Türkçe alt yazılı mı olacak acaba? Bununla ilgili kesin bilgi bulamadım. yukarıda bir arkadaş yazmış fakat bloodborne ile karıştırmış olabilir. Keza Türkçe değilse hiç TR PSN ile uğraşmaya gerek yok, fakat oyunu US PSN'de de göremedim ben.
  • Fiyat konusunda sonuna kadar haklısınız ancak biraz da oyunla ilgili haberler verelim :)

Şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Bloodborne oyununu beğendiyseniz aynı yapımcının bir önceki oyunu Dark Souls II : Scholar of the First Sin oyununa da bakmanızı tavsiye ederim.Oyunun bu versiyonunda The Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King ve Crown of the Ivory King DLC'leri oyunun içinde gelecek.Bu fiyata olmasının bir sebebi de bu DLC'lerin aslında bir season pass şeklinde oyuna yedirilmiş olması olablir.Normalde 209 TL civarı olan oyunlar Dark Souls II ile alıştığımız fiyatın üstünde bir fiyatla -254 TL - ile geliyor. Yine benzer olayı Borderlands 2 Handsome Collection oyununda da görebilirsiniz. Bildiğiniz gibi borderlands 2 oyunu da 254 TL fiyat etiketine sahip.

DS II : SOTFS versiyonunda oyuna yeni bir boss, NPCler,çeşitli etkinlikler ve yeni eşyalar ekleniyor.

• Sevgili Zela_ haklısın. Tüm seriyi oynamış biri olarak habere çok sevindim. Fiyata artık katlanacağız :) Türkçe alt yazı hakkında bir bilgin var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Sevgili Zela_ haklısın. Tüm seriyi oynamış biri olarak habere çok sevindim. Fiyata artık katlanacağız :) Türkçe alt yazı hakkında bir bilgin var mı acaba?

TR altyazı içim en ufak bir haber yok maalesef. Fiyatı daha uygun bir şekilde US, HongKong,Endonezya PSN'den almak gerekecek. Ben TR fiyatının pahalı olmasını bizim Sony TR'ye ( Gerçi bizim ps sotre UK ile aynı olmasına rağmen ) bağlıyorum. US PSN'de oyun 60$.. Her yeni çıkan oyun gibi bu da 60$.. Ama bizde nedense her yeni çıkan oyun gibi 189-209 TL değil de 254 TL :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Sevgili Zela_ haklısın. Tüm seriyi oynamış biri olarak habere çok sevindim. Fiyata artık katlanacağız :) Türkçe alt yazı hakkında bir bilgin var mı acaba?

TR altyazı içim en ufak bir haber yok maalesef. Fiyatı daha uygun bir şekilde US, HongKong,Endonezya PSN'den almak gerekecek. Ben TR fiyatının pahalı olmasını bizim Sony TR'ye ( Gerçi bizim ps sotre UK ile aynı olmasına rağmen ) bağlıyorum. US PSN'de oyun 60$.. Her yeni çıkan oyun gibi bu da 60$.. Ama bizde nedense her yeni çıkan oyun gibi 189-209 TL değil de 254 TL :)

Türkiye de herşey böyle sadece oyun değil ne yazık ki :( Neyse Türkçe çıkarsa katlanacağız artık :) Teşekkürler cevaplar için.

• Eğer Bloodborne oynayan arkadaşlar merak edip bu oyunu da denerse oyundaki silah,NPC,Boss ruhları,itemler,covenanatlar vb hakkındaki sorularla konu müthiş bir ivme yakalayacak. Bloodborne her ne kadar müthiş bir ambiyans sağlasa da içerik olarak Dark Souls II yanında biraz eksik kalıyor. Bunu da yakında oyunseverler kendi gözleri ile görecek ve deneyimleyecek. Gönül isterdi ki Dark Souls I gibi olsun ama ne de olsa From Software yapımı diyerek balıklama atlıyoruz. PC'de bitirmemiştim ama burada inşallah dibine kadar gidip kim bilir belki de NG+ yapacağız.
  • Önsiparişin bi getirisi var mı?

Eğer yok ise HK Psndeki fiyatını bekleyeceğim. Mesela Broderlands Handsome Coll. kaç HK dolardı acaba?

Bu arada illa TR Psnden almak isteyen olursa, uzun süre satmayacak eski bir üye için sec fiyatım 90 TL dir. (%35 / %65 civarı) Ortak almak isteyen PM atabilir.
  • us psn ne zaman güncelleniyor arkadaşlar???tr de geçen hafta ön siparişteydi ama us ta hala yok
  • arkadaşlar oyun çıkış tarihi 7 nisan heralde.tr psn de oyun 2 nisan yazıyordu şuan oyun kaybolmuş.diğer psn lerden zaten haber yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

arkadaşlar oyun çıkış tarihi 7 nisan heralde.tr psn de oyun 2 nisan yazıyordu şuan oyun kaybolmuş.diğer psn lerden zaten haber yok

Hayda çok ilginç
  • 254 tl ye alan oldukça bırakın bu fiyattan oyun almayı daha yüksek fiyattan almaya mahkum kalınacak

Öncelikle "Benim param var alırım" mantığında kurtulmak gerekiyor yoksa daha öğrenilecek çok şey var

Dlc olması oyunun pahalı olmasının sebebi değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

254 tl ye alan oldukça bırakın bu fiyattan oyun almayı daha yüksek fiyattan almaya mahkum kalınacak

Öncelikle "Benim param var alırım" mantığında kurtulmak gerekiyor yoksa daha öğrenilecek çok şey var

Dlc olması oyunun pahalı olmasının sebebi değildir

Sorma... Bide remastered oyun. İşin kötüsü insanlar NORMAL diyor 254 (İKİ YÜZ ELLİ DÖRT) liralık fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sitede yanlış görmediysem US PSN fiyatı da 69,99$ olarak gösterilmiş.Eğer fiyat doğru ise ve kur 2,6 TL dersek yaklaşık 182 TL'ye gelecek US PSN'de.. TR'den almamak için geçerli bir fiyat oluyor her halükarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 3 Nisan 2015; 0:50:38 >
  • DLC'ler çıkalı yıl oldu..
    Grafiklerin de geliştiği yok. Sanırsın trailer grafikleri olacak da, ona ek fiyat istiyorlar.

PC'de oynayın. Yüksek sistem isteyen bir oyun değil.
    Sözde grafik geliştirmesi, "dx11 versiyonu" adı altında ona da gelecek.

From&Namco, DS2'yle adını kirletmekten başka iş yapmadı. DS1'in bariz gerisinde bir oyunu, önce yalan grafiklerle pazarladılar; remaster'ı ise, neredeyse ekleme yapmadan, Bloodborne'dan yüksek fiyatla satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Nisan 2015; 1:06:28 >
  • ya arkadaşlar yokmu bu işten anlayan oyun çıkmadımı???us veya hk da oyun hala yok.tr de 2 nisan görünüyor ama yakında çıkacak yazıyor.tr den falan alan varmı acaba yanlışlıkla
  • Oyunu satın almak isteyenler pm den bana ulaşabilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

DLC'ler çıkalı yıl oldu..
    Grafiklerin de geliştiği yok. Sanırsın trailer'lardaki grafikler olacak da, ek fiyat istiyorlar.

PC'de oynayın. Yüksek sistem isteyen bir oyun değil.
    Sözde grafik geliştirmesi, "dx11 versiyonu" adı altında ona da gelecek.

From&Namco, DS2'yle adını kirletmekten başka iş yapmadı. DS1'in bariz gerisinde bir oyunu, önce yalan grafiklerle pazarladılar; sonra da remaster'ı, neredeyse ekleme yapmadan, Bloodborne'dan yüksek fiyatla satıyorlar.

Bu arada, Steam fiyatları:

DkS2 sahibi değilseniz: 59 TL
    DkS2 sahibiyseniz: 35 TL?
    DkS2 + DLC sahibiyseniz: 23 TL

Bu fiyatların, kısa sürede indirime gireceğini belirtmeye gerek yok.
  • 30TL lik oyun 254TL nedir ya ?

http://store.steampowered.com/app/335300/ ek paket değilse bu kadar kansızlık olmaz. Fiyat farkına bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 3 Nisan 2015; 9:39:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.