Şimdi Ara

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
7
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu umarim 150 den satmazlar diyicem de satarlar kesin keske ds1 de olsaydi içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun türkçe geliyor dark soulsda demon soulsda şu şu neye yarıyo ögrenene kadar canımız çıkıyodu artık öyle bir derdimiz oolmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanpsha

oyun türkçe geliyor dark soulsda demon soulsda şu şu neye yarıyo ögrenene kadar canımız çıkıyodu artık öyle bir derdimiz oolmayacak

Bloodborne Türkçe olarak geliyor, yanlış olmasın.
  • Çıksada ölsek.
  • biliyorum arkadaşım bladbornun türkçe oldugunu
  • Dark Souls II: Scholar of the First Sin - Forlorn Hope Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Şubat 2015; 19:13:47 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Bir 150 saatte buna harcayağız yani. Yandık, yandık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p / 60 Fps olarak geliyor.
  • PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkan Dark Souls II, yenilenmiş grafikleriyle beraber PS4 ve Xbox One'ın haricinde yeniden PC için çıkışını yapacak. Scholar of the First Sin adıyla hazırlanan yeni Dark Souls II'nin konsollardaki teknik detayları açıklandı.

Verilen bilgilere göre oyun hem PlayStation 4'te, hem de Xbox One'da 1080p çözünürlükte ve 60 FPS akıcılık seviyesinde çalışacak. Oyunun yeni sürümü 6 kişiye kadar co-op desteği içerecek. Dark Souls II: Scholar of the First Sin, ana oyuna nazaran daha gelişmiş ışıklandırma efektlerini ve daha zengin sinematik filtrelerini bulundaracak.

Denge açısından düzenlemeleri de içerecek olan yeni Dark Souls II'nin kıyaslama videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• PlayStation 4 versiyonundan Gameplay,

• 7 nisan değil miydi çıkış tarihi???erkene mi alındı???
  • Evet tarih 2 Nisan olarak değiştirildi.
  • Benim gibi hiç oynamamış kişiler için çok güzel bir haber.PC de alıp oynuycaktım fakat gamepad ile daha iyi oynandığını duydum vazgeçmiştim.PS4 ü alalı yeni oldu.Bloodborne siparişini de verdim.Bloodborne ve DS2 harika olucak benim için keşke DS1 de olaydı içinde remastered yapıp önceki serileri koymamalarını hiç anlıyamıyorum.Türkiye de herhangi bir yerde önsipariş i çıktımı acaba bileniniz varmı?Buarada Demon souls dan beri oynuyan arkadaşlar DS2 nin en kötü serisi olduğunu söylüyolar bundan dolayı bu seriyi hiç oynamamış birisi olarak sizce bunu sipariş etmeliyim?mağlesef ps3 üm olmadığı için ne demonsouls u nede dark souls 1-2 yi oynama fırsatım olmamıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darklline -- 22 Mart 2015; 12:16:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkline22

Benim gibi hiç oynamamış kişiler için çok güzel bir haber.PC de alıp oynuycaktım fakat gamepad ile daha iyi oynandığını duydum vazgeçmiştim.PS4 ü alalı yeni oldu.Bloodborne siparişini de verdim.Bloodborne ve DS2 harika olucak benim için keşke DS1 de olaydı içinde remastered yapıp önceki serileri koymamalarını hiç anlıyamıyorum.Türkiye de herhangi bir yerde önsipariş i çıktımı acaba bileniniz varmı?Buarada Demon souls dan beri oynuyan arkadaşlar DS2 nin en kötü serisi olduğunu söylüyolar bundan dolayı bu seriyi hiç oynamamış birisi olarak sizce bunu sipariş etmeliyim?mağlesef ps3 üm olmadığı için ne demonsouls u nede dark souls 1-2 yi oynama fırsatım olmamıştı..

Ds2 serinin en kötüsü olabilir. Ama bu oyunun kötü olmasından kaynaklanmıyor, sadece Ds1'in gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olması nedeniyle öyle bir izlenim ortaya çıkıyor. Yoksa Ds2 için de gözüm kapalı son yıllarda çıkmış en iyi oyunlardan biri diyebilirim. Hatta bazı yönleri Ds1'den iyidir.
    Sonuç olarak kesinlikle al, pişman olmazsın.

• bloodborneden sonra iyi gelicek invade atarız ps4de
  • @Aoi. Teşekkürler cevap için önsipariş açılsada sipariş versem ozaman iyi olucak.Şöyle Cuma dan oturum pazartesi sabaha kadar oyun oynamayı özledim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darklline -- 22 Mart 2015; 20:10:45 >
  • Bu oyunu hep oynamak istemiştim bir türlü kısmet olmamıştı. Mükemmel haber
  • yahu tr psn 254 TL fiyat çekmiş.oyun remasted değil mi daha ucuz olmayacakmıydı???us daha fiyat vermemiş ama oda 60 dolar olur heralde
  • Önceki nesilde oynadığım en iyi oyunlarda ilk sıralarda gelir..

İyi güzel de 254 TL nedir yahu??

HK'da falan uygun olsa bari.. Diğer ülke fiyatları belli oldu mu ??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.