Şimdi Ara

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
7
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

Arkadaşlar, oyuna yeni başladım. Acaba karakterimizi ve silahlarımızı geliştirebileceğimiz yerler nerelerde.

Şato tarzı bir yer var. Orada rahat kasılıyor. Ama oraya gelene kadar da kasman lazım. Özetle kolay gelsin.

Aslında soruyu yanlış sormuşum biraz :) Eşyalarını geliştirebileceğimiz ve kazandığımız souls lar ile karakterimizi geliştirebileceğimiz mekanlar nerede diye merak etmiştim. Bloodborne daki avcının rüyası gibi bir yer var mı örneğin.

Bu oyunda silah, kalkan dışında zırhlara da + basılabiliyor. Onun için de hem soul hem de bazı malzemelere ihtiyacın var. Lvl attığın bayan Npc'nin bulunduğu yerde bir demirci ustası var. Oradan zırh, silah.. vb teçhizatlarına + bastırabilirsin. Bir anahtar bulup dükkanını açman gerekiyor yalnız. İkinci bossu geçtikten sonra (Yanlış hatırlamıyorsam.) aşağı düşeceğin bir aralık var, orada bir zırh seti oluyor. +5 kadar basılabiliyor bu set. Lakin bayağı def veriyor. Bulabilirsen onu öneririm. (Bazı zırhlar +10 kadar basılıyor ama orta kalite olanları.)

Bir şey daha soracaktım. Tower of Flame bonfire dayım şu anda. Bir tane ejderha var ama yolu kapatmış durumunda. Biraz baktım. Normalde orada durmuyor sanırım. Köprüyü aşağıya indirdiğimiz zaman o boss ile kavuşacağız sanırım ama tam anlayamadım ne yapmam gerektiğini maalesef.

Uzun yayınız yok ise bir tane uzun yay ve 100 tane veya daha fazla ok satın alın,sonrasında o ejderhayı oklarla öldürün.O ejderhanın yanına yaklaşmak zor bu yüzden en mantıklı metot ejderhayı yay ile öldürmek.

Teşekkür ederim. Geçtim orayı. Bir de boss lardan aldığımız silah soullarını nasıl kullanıyoruz acaba o silahlarını yapabilmek için.

Boss ruhlarını takas eden 2 tane NPC var.Birincisi Ornifex,kendisi Shaded Woods'da hapsedilmiş durumda bu yüzden ilk önce onu kurtarmanız lazım,sonrasında yine Shaded Woods'da Fragrant Branch of Yore eşyası ile canlandırılan altın aslanımsı savaşçı heykelini canlandırmanız lazım ve onu öldürüp Fang anahtarını almanız lazım,anahtarı alınca Brightstone Cove Tseldora'ya gidip onun bulunduğu odayı anahtarla açıp konuşmanız lazım.İkincisi ise Straid of Olaphis,o da Lost Bastille'de taşlaşmış bir şekilde bulunuyor,onu da Fragrant Branch of Yore eşyasını kullanarak canlandırmanız lazım sonrasında kendisi ile konuşup takas yapabilirsiniz.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Straid Of Olaphis

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4

Sinner Rise'da üst katta zindanda olan Straid Of Olaphis'i Branch of Yore itemi ile taş olmaktan kurtaracaksınız.

Sattıklarının Listesi

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Straid+of+Olaphis

Weaponsmith Ornifex

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4

Shaded Woods girişindeki bnfire'ın solunda duran taşlaşmış yaratığı Branch Of Yore ile canlandırıp keseceksin ondan sonra üzerinden düşen anahtar ile boss'a giderken sağ taraftan devam et çalıların arasından aşağıya düşeceksin düştüğün yerden devam et aldığın anahtar ile orada bulunan kapıyı açarak satıcıyı serbest bırak. Sürekli konuş aynı şeyi söyleyene kadar ondan sonra satıcı Brightstone Cove Tseldora mekanına gidecek orada çöl gibi olan yerin orada

Sattıklarının Listesi

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Weaponsmith+Ornifex

• Çok teşekkürler üstadlar.
  • Fiyatı kalıcı olarak 59 tl bandına çekilmiş anladığım kadarıyla. Daha önce 3 defa bitirmiştim ps3'te yaz indirimlerinde 30 tl'ye düşerse bir defa daha ps4'te bitiririm. En azından Dark Souls 3 goty indirime girene kadar idare eder.
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Merhaba oyun şuan 30tl ps4de alırsanız diye tazayim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunu 3 kere bitirdim en kolay dark souls serilerinden biri.
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Haberim vardı hocam ama yinede bilgilendirme için teşekkürler.
  • Oyunu aktif oynayan oyuncu sayısı çok az sanırım, boss kapılarında da shrinelarda da summon sign bulamıyorum. Co-op oynamak isteyen olursa iletişime geçebilir. PSN ID: nopnog7091
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Oyunu aktif oynayan oyuncu sayısı çok az sanırım, boss kapılarında da shrinelarda da summon sign bulamıyorum. Co-op oynamak isteyen olursa iletişime geçebilir. PSN ID: nopnog7091

smelter demonlar oyunu birakma sebebi olur phantom olmazsa
  • Dark souls serileri arasındaki ruhsuz olanı fakat en çok sevdiğim mini bossu barındırıyor.Hayır Havel ayısı değil.

Pursuer belki de Dark souls 2'nin en çok savaştığımız bossu ama gerçekten çok zevkli.İlk oynayışımda olmadık yerlerden çıkıp işkence ederdi bana.Kaç defa ng+ yaptım bilmiyorum.(Ng+ Kral ve kraliçe taht odasındaki 2 tane pursuerı kesemedim ona yanıyorum)

Oyun da hala yüklü ps4te arada açıp oynuyorum ama insan kalmamış belli oluyor.Sign bulmak çok zor.

Bu arada Sunlight Spear kadar karizmatik bir şey yok.

• şu oyunu hala oynayan varsa bana ulaşsın yalnız oynamaktan sıkıldım
    psn ıd:DeusVult1683
  • selam ben de oynuyorum. tabi iş eş çocuktan vakit buldukça. ekleyebilirsiniz. PSN:High-Speed-Steel
  • bende throne watcherlari kestikten sonra nashdra gelmedi nedendir bilen var mi

• Arkadaslar oyuncu sayisi ne alemde arkadasin teki az olduguna deginmis souls serisinde yarim yamalak oynadigim tek oyun sifirdan baslayip suyunu cikarana kadar oynamak istiyorum su yel degirmenlerinin oldugu zehirli mekanda oyunu biraktim 2 kere baslayip

• ben ilk bossu çok rahat kestim ama ikinci boss felaket zorluyor.. npc de çağıramıyorum nedenini anlamadığım şekilde.. human formdayım.. herhangi bir tarikate üye de değilim :P ama yine de bir türlü npc işareti çıkmıyor.. bu bossun dikkatini başka yöne çekmeden öldürmem de çok mümkün görünmüyor.. :( darksouls 2 de başlayarak hata mı ettim acaba..
  • Arkadaslar aranizda oynayan varmi birlikfe oynayalim dragonrider bossunh kestim fakat zorlasti iyice birde kimseyi gormuyorum bonfire da yazi cikmasini bekliyorum ama yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Valla gitmedim.farketmeden ng+ a gectim.Neyse oynıcam zaten.olmadı yenşden oynarım.büyücüylede bitirmek istiyorum.
    hocam oyunu yakında bitircem ve ng+ yapıcam muhtemelen ama merak ettiğim bir iki konu var :) oyun bittikten sonra ng+ yapınca bizimle geliyor mu tüm eşyalarımız? ya da neler bizimle geliyor? her şey siliniyor mu tamamen?

bir de dlc lerin birine tesadüfen denk geldim.. drangelic castle'ı ararken.. fıskıyenin orasıydı sanırım :) kaç dlc var ve diğerleri nerede acaba?

tüm bunları bir kenarar bırakıp ciddi anlamda merak ettiğim bir diğer konu da bonfire ascetic.. bunu hangi bonfire'da kullanmak en mantıklısı acaba?
  • Oynayam varmı hala ?

• Ben yeni başlamıştım oynamaya level 140 oldu ama bıtaktım online kimseyi bulamıyorum

• oyun store da 49 liraya düştü ben aldım. almak isteyenler kaçırmasın.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.