Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Arkadaşlar Aral'dan alınan Dark Souls II Steam hesabına mı kaydoluyor? Bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim.

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

quote:

quote:

beyler lost bastille'deki ilk bonfireden çıkınca tekrar dönüş yok mu bonfire'a yoksa ben mi bulamadım? ileri de gidemedim kilitli bi kapı var başka birşey yok. mecbur homeward bone kullanmak zorunda kaldım geri dönmek için.

O kilitli kapının yaninda duvarda çatlak var. Varille patlat duvarı orda bonfire var. Varili kendin yuvarla aşağı sonra alevli bi okla vur ya da alev at ya da yaratığı aşağı çek ona vurdurt o duvar kiriliyo

eyw saolasın.

bu arada beyler bi silahı daha hızlı kullanabilmek için hangi özelliği yükseltmek gerek?

Senin dediğin kapı kilitli olan değil galiba. Kilitli kapı aşağıda. Senin dediğin kapının arkasında variller var. Onları yan taraftan ok atıp patlatıp kapıyı acabiliyosun

benim dediğim bonfire'ın adı the tower apartmış. pursueri kestim devamında kartal beni alıp lost bastille'ye bıraktı.

Ama benim dediğim bonfire i açmazsan üçüz bosslara gitmek için çok yol katetmen gerekecek. Dediğim bonfiredan ordaki bossa koşmak 1dk falan sürer. Ama senin ordan gitmek yaratıklardan dolayı 6-7 dk sürer ve õlürsünde büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Arkadaşlar Aral'dan alınan Dark Souls II Steam hesabına mı kaydoluyor? Bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim.

Evet.

Teşekkürler dostum.
  •  DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

Item veya level olarak kendinizi yetersiz hissediyorsanız, diğer oyunculara yardıma gidin bosslar için. 4-5k veriyor her kesişte. Ayrıca human oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 29 Nisan 2014; 2:06:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bercash

quote:

Giant'ı kestim sıra pursuer lavuğunda ama 2 3 tane sağlam bodyguard var yav yolun başında

o yoldakilerin hepsi hafif sağlam yok ki hiç ? pursuerdeyim bende ama tek kesmek mümkün değil

Bende dün pursuerle bayağı uğraştım kesemeyince 20 level atlayıp tekrar denedim ikinci seferde kestim. Pursuer gerçekten sağlam. Daha sonra deneyin kesmeyi şimdi zorluyosa.

solomu kestin pursuer?ben online oynamıyorum.kasılacak yer kalmadi ki

• heide's tower denen yerdeki ağır abiler iyi soul veriyor ben orda baya bi kasmıştım. ayrıca ring of binding de var orda onu da alıp geri döndüm bossa dalmak yemedi :D
  • quote:

heide's tower denen yerdeki ağır abiler iyi soul veriyor ben orda baya bi kasmıştım. ayrıca ring of binding de var orda onu da alıp geri döndüm bossa dalmak yemedi :D

400 soul veriyor o abiler 34 lvl olmuşum da hala pursuere yemiyor dalaşmak solo ? online değilim malum solo kesiliyorsa uğraşıyım yok kesemen diyenler olursa hiç bulaşmıcam
  • Bende last giantı kestim sıra pursuer de, last giant açıkçası hiç zorlamadı boss olarak beni. Tek başıma kestim bossu ayaklarının altında kaça kaça :)

Tabi kolay kesmemin nedeni bossa girmeden baya farm yapmış olmam da etkilidir diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Giant'ı kestim sıra pursuer lavuğunda ama 2 3 tane sağlam bodyguard var yav yolun başında

o yoldakilerin hepsi hafif sağlam yok ki hiç ? pursuerdeyim bende ama tek kesmek mümkün değil

Bende dün pursuerle bayağı uğraştım kesemeyince 20 level atlayıp tekrar denedim ikinci seferde kestim. Pursuer gerçekten sağlam. Daha sonra deneyin kesmeyi şimdi zorluyosa.

solomu kestin pursuer?ben online oynamıyorum.kasılacak yer kalmadi ki

Kasilacak yer çok var. Hatta okadar cok ki bian pursueri kesmeden oyunu bitirecem diye düşündüm(belkide öyledir). Çünkü gittikçe yeni yerler keşfettim sürekli. Şimdi pc de değilim ondan bölgelerin adını yazamıyorum. Ama yer var yani gidilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Beyler 13-15 kere kestiğiniz moblar birdaha respawn olmuyor haberiniz olsun belki yukarda söylenmiş olabilirde ben yinede yazıyım, ya bu arada çok fena korkuyorum abi ben ya human egify bitersede adam çağıramazsom yanıma diye, şu üç tane lavuğun olduğu boss tayım , 2 tane egyfy harcadım yanıma gelenlerin hepsi dangozdu daha ben ölmeden onlar ölüyodu takır takır , yav bi adam akıllı oynayan adam gelmediki yanıma

Hocam humanity harcamamak için ilk önce yere imza atıp ben başkasına yardım ediyorum. Kazanınca human olunuyor, yüklü miktarda soul geliyor ayrıca kendini riske atmadan taktikleri çözmek için de iyi.

@bercash Pursuer'ı ben solo kestim tek seferde, ballista kullanmadan. Bana her saldırısından sonra 1-2 vuruş yaparak yavaş yavaş kestim.

Ayrıca oynama süresinde 30 saati aşmışım ama hâlâ yarısı bile bitmemiş gibi hissediyorum. Yapılacak, keşfedilecek o kadar şey var ki bir an bile sıkılmadım. Dark Souls'un verdiği hazzı başka video oyunları dışındaki aktiviteler de dahil hiçbirşey veremez bana.

Bu da biraz ilerlerden bir manzara(mekân dışında spoiler içermez);

• Siz siz olun bu oyunda asla acele etmeyin. Dragonrider bossunu kestim geride bir kaç düşman kalmıştı onlarıda biran önce kesimde level atlatayım diye girdim kafadan, aldılar aşağıya 2. seferde oraya varamadan götürdüler yine. 12000 souls gitti. Evlat acısı gibi koydu ya
  • Peki her boss dan önce var mı?
  • Kaddazam kullanıcısına yanıt
    Dark souls 1 de NG +++ da 700 bin soulumun gittiğini bilirim :=)

Oyunda her bonfire ayrı bir mekan olarak geçiyor ve yaratıklar maksimum 12 kere çıkıyor arkadaşlar. Yani güzel bir mekan bulduğunuzda ordaki yaratıkları bonfire a oturarak 12 kere keserseniz tekrar çıkmazlar NG + a kadar.

Oyunla ilgili herhangi bir sorunuz olursa her türlü yardımcı olabilirim.Alıntı yapmanız yeterli veya Özel mesaj olur burdan olur, steam id wolkann91. Ordan da ekleyebilirsiniz.

Demon SOuls + Dark souls ve dark souls 2 de toplam 700 saatin üzerinde gameplay sürem var çoğu mekaniği ezberledim oyundaki diyebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEVILBOY -- 29 Nisan 2014; 9:12:06 >
  • DEVILBOY D kullanıcısına yanıt
    NG+ dediğiniz ne oluyor acaba?

Tower haritasında ki büyük abiler baya iyi soul veriyo(tanesi 400) baya kestim onları artık çıkmıyorlar. Tekrar spawn etmenin bir yolu varmı?
  • NG+, New Game Plus oluyor, bir kere bitirdikten sonra aynı karakterle tekrar başlayabilirsiniz oyuna, daha zor olur her şey. DS2 de özellikle oyun NG+ da başlıyor diyorlar.
    Bitirdikçe devam eder, NG+++++++ kadar yolu var. Sadece bir süre sonra zorlaşmamaya başlıyordu ilk iki oyunda, bu sefer nasıl yaptılar bilemiyorum.

Bu aradan Araldan geldi kargo sonunda, darısı diğer sipariş verenlerin başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

NG+, New Game Plus oluyor, bir kere bitirdikten sonra aynı karakterle tekrar başlayabilirsiniz oyuna, daha zor olur her şey. DS2 de özellikle oyun NG+ da başlıyor diyorlar.
    Bitirdikçe devam eder, NG+++++++ kadar yolu var. Sadece bir süre sonra zorlaşmamaya başlıyordu ilk iki oyunda, bu sefer nasıl yaptılar bilemiyorum.

Bu aradan Araldan geldi kargo sonunda, darısı diğer sipariş verenlerin başına.

Kargo takip no vs. var mıydı sende hacu? Bir de hangi kargo firması ile geldi?

Düzenleme: Tamam MNG'ymiş, sipariş no ile takip ediliyormuş.
    Benimki de alttaki şubedeymiş şu an, birazdan gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 29 Nisan 2014; 9:52:41 >
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    Aralın kargo takip sistemi iyi, oradan verdiysen direkt göstermesi lazım? MNG ile gönderiyorlar ve entegre bir sistemleri var, direkt kargo takip sayfasına yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Aralın kargo takip sistemi iyi, oradan verdiysen direkt göstermesi lazım? MNG ile gönderiyorlar ve entegre bir sistemleri var, direkt kargo takip sayfasına yönlendiriyor.

Mesajı düzenleyene kadar acımamışsın.
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    Yahşi batının en hızlı mesaj atanı benim

Cuma gelseydi iyiydi, bu hafta benim işler yoğun pek yüzüne bakamayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Beyler 13-15 kere kestiğiniz moblar birdaha respawn olmuyor haberiniz olsun belki yukarda söylenmiş olabilirde ben yinede yazıyım, ya bu arada çok fena korkuyorum abi ben ya human egify bitersede adam çağıramazsom yanıma diye, şu üç tane lavuğun olduğu boss tayım , 2 tane egyfy harcadım yanıma gelenlerin hepsi dangozdu daha ben ölmeden onlar ölüyodu takır takır , yav bi adam akıllı oynayan adam gelmediki yanıma

Hocam humanity harcamamak için ilk önce yere imza atıp ben başkasına yardım ediyorum. Kazanınca human olunuyor, yüklü miktarda soul geliyor ayrıca kendini riske atmadan taktikleri çözmek için de iyi.

@bercash Pursuer'ı ben solo kestim tek seferde, ballista kullanmadan. Bana her saldırısından sonra 1-2 vuruş yaparak yavaş yavaş kestim.

Ayrıca oynama süresinde 30 saati aşmışım ama hâlâ yarısı bile bitmemiş gibi hissediyorum. Yapılacak, keşfedilecek o kadar şey var ki bir an bile sıkılmadım. Dark Souls'un verdiği hazzı başka video oyunları dışındaki aktiviteler de dahil hiçbirşey veremez bana.

Bu da biraz ilerlerden bir manzara(mekân dışında spoiler içermez);

Yere undead ken imza atılabildiğini bilmiyordum dostum çok sağol mutlaka yapıcam çok iyi oldu öğrendiğim
    Bu arada pc de nasıl düşman karakterine kitleniyoruz ? konson sürümünde vardı ama pc de yok sanırım yani ben bulamadım

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.