Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]
  • Pursuer i ilk gördüğümde kaçtım.
    Daha da belirmedi aynı yerde.
    ilerde yine çıkıyomuş ama ilk seferde kesmediğim için kaybettiğim bişey var mı merak ediyorum
  • Reppu kullanıcısına yanıt
    İlk seferde öldürürseniz Ring of Blades veriyor.
  • Arkadaşlar işe yaramayan itemleri satamıyor muyuz? Boş boş duruyorlar öyle.
  • Oyunun ilkini oynamadan bunu deneyeyim dedim. Biraz koştum tek gözlü bir yaratıkla karşılaştım. Üzerime Hulk Hogan gibi atladı ve öldürdü beni. Sonrasını hatırlamıyorum.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    No-Man's Wharf'da Gavlan diye bi merchant var.
    itemları satabiliyoruz.
    Gavlan wheel, Gavlan deal.
  • Arkadaşlar klavye mouse ile oynuyorum 5-6 saat oynamışım halen critical strike nasıl yapılıyor bulamadım bilen birisi varsa aydınlatsın beni Dark souls 1 de kolaydı bunda neler neler denedim olmadı ...
  • ben forward+rb , forward+rt kombinasyonlarında sıkıntı çekiyorum.
    eş zamanlı basmama rağmen 10 kere denesem 1 tane tutturabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

@mathews o kuyuya inmek için yan binadaki kediciği bir ziyaret et. Sattığı yüzüklerden birisi ilgini çekebilir.

Üstad zaten o kedi yüzüğünü almadan atlamam o kadar yüksekligin öldürücegini bilirim souls serisininde binlerce kez ölmüşlüğüm vardır. Bütün soulslarım gitti derken 13400'luk soulsu o yüzüğe harcadım giydim ve atladım yine öldüm yani yüzük işe yaramadı yüzük elimde patladı onun yerine teçhizat alabilirdim, level atlayabilirdim kahrolmam bundandır. Spoiler olmasın diye böyle detaylı yazmamıştim siz yazınca artık diğer oynayan arkadaşlarda ögrenmiş oldu, kuyu felan uğraşamam olan oldu akşam gelince kaleye yöneleyim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

İlk seferde öldürürseniz Ring of Blades veriyor.

ilkinde kesmesende oluyor ilk geldiğinde kesememiştim bende ikincide kestim yüzüğü verdi gene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu tesadüf indiriyorum. steam e ne kadar diye bakayım dedim 50$
  • Ps3 Dark Souls un 1 İn 1 Bölümünü Oynayabilmiştim Oyunun Başından Biraz daha İlerde Ruhlar Gibi Bir Şeyler Vardı Nehirden Geçiyordum Bu Ruhlara Ne Kılıç İşliyor Ne Kalkan Koruyor Sizi Daha Oyunun Başı Geçemedim 10,15 Defa Öl Direk Oyunu Bıraktım,Sırf Kendi Karakterimi Yapabiliyorum Diye Bu Oyunu Aldım Ama Yine Aynı Şeyler Olacak Büyük İhtimal Gereksiz Çok Zorluktun Bir Kenera Atacam Gibi,Keşke Seçenekler Koysalarmış,Kılıç Eskimesi,Kalkan Eskimesi,Yada Hak Barının 1,2 Vuruşta Bitmemesi Gibi Yeni Başlayan Seriye Isınmaya Çalışanlara Biraz Daha Esnek Olsalarmış İsteyen İstediği Gibi Takılırmış

Bakalım Ne Olacak Araldan Bir Oyun Gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

Ps3 Dark Souls un 1 İn 1 Bölümünü Oynayabilmiştim Oyunun Başından Biraz daha İlerde Ruhlar Gibi Bir Şeyler Vardı Nehirden Geçiyordum Bu Ruhlara Ne Kılıç İşliyor Ne Kalkan Koruyor Sizi Daha Oyunun Başı Geçemedim 10,15 Defa Öl Direk Oyunu Bıraktım,Sırf Kendi Karakterimi Yapabiliyorum Diye Bu Oyunu Aldım Ama Yine Aynı Şeyler Olacak Büyük İhtimal Gereksiz Çok Zorluktun Bir Kenera Atacam Gibi,Keşke Seçenekler Koysalarmış,Kılıç Eskimesi,Kalkan Eskimesi,Yada Hak Barının 1,2 Vuruşta Bitmemesi Gibi Yeni Başlayan Seriye Isınmaya Çalışanlara Biraz Daha Esnek Olsalarmış İsteyen İstediği Gibi Takılırmış

Böyle mesajlar günümü gün ediyor. Biraz daha esnek olsalarmış yazacağına sen biraz esnek olsaymışın, Firelink Shrine'da tam 5 farklı yol seçeneği olduğunu bilirdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

Ps3 Dark Souls un 1 İn 1 Bölümünü Oynayabilmiştim Oyunun Başından Biraz daha İlerde Ruhlar Gibi Bir Şeyler Vardı Nehirden Geçiyordum Bu Ruhlara Ne Kılıç İşliyor Ne Kalkan Koruyor Sizi Daha Oyunun Başı Geçemedim 10,15 Defa Öl Direk Oyunu Bıraktım,Sırf Kendi Karakterimi Yapabiliyorum Diye Bu Oyunu Aldım Ama Yine Aynı Şeyler Olacak Büyük İhtimal Gereksiz Çok Zorluktun Bir Kenera Atacam Gibi,Keşke Seçenekler Koysalarmış,Kılıç Eskimesi,Kalkan Eskimesi,Yada Hak Barının 1,2 Vuruşta Bitmemesi Gibi Yeni Başlayan Seriye Isınmaya Çalışanlara Biraz Daha Esnek Olsalarmış İsteyen İstediği Gibi Takılırmış

Böyle mesajlar günümü gün ediyor. Biraz daha esnek olsalarmış yazacağına sen biraz esnek olsaymışın, Firelink Shrine'da tam 5 farklı yol seçeneği olduğunu bilirdin.

Bırak Oyunu Savunmayı,Millet Senin Gibiler Yüzünden Rahat Rahat Aklındaki Yazamıyor,Ne Gerek Var Laf Atmaya,Oyun İçin Kalp Kırmaya Eline Ne Geçiyor Böyle Yapmaktan ?
    İsterse 55 Tane Farklı Yol Olsun Ben Bulamadıktan Sonra Ne Kiymeti Var.

• *28.Nis 09:16

Merhaba,

Alt yapımızdaki çalışmalardan dolayı sitemiz üzerinden verilen tüm siparişlerde bir aksama yaşandı. Siparişiniz bugün kargoya teslim edilecektir. Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.

İyi günler dileriz.*

Aral'ın bugün attığı mail.
  • İnşallah Yarın Elimde Oyun,Hadi Aral
  • Beyler oyunu araldan alsak steame baglayip cd siz oynayabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Oynarsın Kodu Gir Steamdan İndirmesi Lazım,Benim Aklımda Öyle Kalmış
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Evet, istemesek bile oyun steam e ilintili zaten. CD/DVD yi sadece yüklemek için kullanıyor artık bütün oyunlar neredeyse.
  • Ben her ne kadar elimden geldiğince kibar yazsam da alınacak birileri çıkar, neyse.

Bu oyun benim son yıllarda gördüğüm en güzel oyunlardan birisi. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de, oyuncunun elinden tutmaması. İnsanların dikkat etme süresinin gitgide azalmasından mıdır ne, yapımcılar "ah canım benim gel bak eşşek kadar yeşil ok koydum haydi oradan git" demeye başladılar ve benim gibi eski oyunlarla büyümüşlerin canı buna çok sıkıldı. Oyunlar fazla kolay gelmeye başladı, kısalmaya başladı ve resmen bizi aptal yerine koyduklarını hissetmeye başladık.

Ama sonra mesih from software geldi ve efsanevi armored core serisindeki ünlü zorluğunu, benim gibi gothic low fantasy oyun sevenlere getirdi. Hele şükür yapımcılar elimizden tutmadan bir oyun oynayabileceğiz diye sevindik. Aynen de öyle oldu. DS2 çıkmadan önce bayaa endişeliydik hatta. Röportajlarda falan "oyunu daha ulaşılabilir yaptık" deyip duruyordu çünkü from software. Ama okuduklarımdan görüyorum ki öyle bir durum yok. Defalarca ölmeye hazırım :)

Çok uzundu okumadım: Bu oyun iyi ki zor, umarım hep öyle kalır.

Ha bir de, zorlananların aklında olsun, bu oyun tamamen keşfe dayalıdır. Bir yerde zorlanıyorsanız bilin ki o an orada olmamanız lazım ve alternatif bir yol var. Yılmadan arayacaksın :)

İlk oyunu sadece boss'larda rehberlerden faydalanarak bitirmiş birisi olarak ben çok zevk almıştım şahsen (bırakın boss'larda da bakayım artık )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diluted -- 28 Nisan 2014; 13:44:35 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.