Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 70 levellik bir PVP karakteri açtım ve bu karakterle şuanda brotherhood of blood klanının heykellerinde PvP atıyorum. Bi adam ile karşılaştım adama 70 al lık karakterimle nerdeyse hiç hasar veremiyordum. Sonra birde 270 levellik karakterimle biraz PvP atayım dedim ve o adamı bir daha gördüm. Aralarında 200 sl fark var adamlarımım. Bu çok garip. Bu glitch mi yoksa PvP de soul memory nin etkisi yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frentsyturkey47

Ben 70 levellik bir PVP karakteri açtım ve bu karakterle şuanda brotherhood of blood klanının heykellerinde PvP atıyorum. Bi adam ile karşılaştım adama 70 al lık karakterimle nerdeyse hiç hasar veremiyordum. Sonra birde 270 levellik karakterimle biraz PvP atayım dedim ve o adamı bir daha gördüm. Aralarında 200 sl fark var adamlarımım. Bu çok garip. Bu glitch mi yoksa PvP de soul memory nin etkisi yok mu ?

ps4 üzerinde oynuyorum, pvp arena'da benzer level eşleşmesi artık kapalı.
    kim denk gelirse getiriyor karşıma.
    online kişi sayısı azaldığı için sanırım böyle bir şey yapıyorlar artık.
    yoksa bekledikçe beklersin uygun aralıklı adam gelecek diye. adaletsiz oluyor, o ayrı.

• Frentsyturkey47 F kullanıcısına yanıt
    Aslinda kendin soylemissin soul memory etkisi bu adam dusuk tutmus
  • SelamunAleyküm Arkadaşlar tek bir soru soracam cevaplarsanız sevinirim bu oyun arkadaşım ile beraber oyun başından sonuna kadar co op olarak oynanıyormu ona göre almayı düşünüyorum oyunu Teşşekkür ederim kalın sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasap46

SelamunAleyküm Arkadaşlar tek bir soru soracam cevaplarsanız sevinirim bu oyun arkadaşım ile beraber oyun başından sonuna kadar co op olarak oynanıyormu ona göre almayı düşünüyorum oyunu Teşşekkür ederim kalın sağlıcakla

Ben de aynı soruyu diğer iki oyun için de sorayım. Darksouls 1 ve 3 baştan sona coop oynanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasap46 kullanıcısına yanıt
    soul memory'lerinizi yakın tutmanızlazım. dark souls 3'te ki gibi şifre yöntemi yok maalesef.
  • a.ekin kullanıcısına yanıt
    dark souls 3' te şifreleme yöntemiyle sonuna kadar co-op oynayabilirsin. ama dark souls 1'i bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frentsyturkey47

dark souls 3' te şifreleme yöntemiyle sonuna kadar co-op oynayabilirsin. ama dark souls 1'i bilmiyorum.

Kardeşim yanlış anlama şifreleme yöntemi nedir ilk defa souls serisi oynayacağım zor olduğunu biliyorum arkadaşım ile oynamak istiyorum sonuna kadar. Detaylı bir şekilde anlatabilirmisin yöntemi ( bu trainer gibi birşey değil dimi ? ) Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasap46 -- 17 Ocak 2017; 1:57:6 >
  • DS1 2 3 bitirin. Ng+ yapılabilir

Yine kezmesse Lords Of The Fallen

Darksiders alaka yok. DMC.zaten bambaşka bir olay

• Bende tam nasıl anlatıcağımı bilmiyorum maa deniyeyim bakalım:

İlk kez souls serisinin bir oyununu oynuyorsan, PC kullanıcısı isen dark souls 1 ile başla, ps4 varsa dark souls 2'yi ilk önce bitir ondan sonra dark souls 3'e geç.

Dark souls 2: dark souls 3'te olan iki arkadaşın aynı şifreyi yazıp sanki başka bir server'a geçiyormuş gibi yaptığı gibi yok. Arkadaşınla birbirinizi bulmanız çok zor. Oyuna baştan sona kadar birlikte soul memory(ruh belleği)'nizi aynı tutarak ilerlemeniz lazım. Başka biriniz sizi çağırma olasılığıda var. White sing soap verilen "item" ile co-oplarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Her oyuncunun kendine ait bir boyutu var. White sing soap stone yi oyun içinde bulduk, bundan sonra soul memory'isi seninle nerdeyse aynı arkadaşın ile oynamak için ikinizinde aynı bulunduğu yere gelip birinizin yere bırakması lazım. Diğer arkadaşta yazınızı görecek( zar-zor). Biriniz öldüğünde yere wsss' yi koyarak tekrar tekrar nerdeyse her noktada çağırırsın. Not: oyunun başında konuşan kediden co-op yüzüğünü alırsan(adını hatırlamıyorum). Dediğim şifreleme mantığını yapabilirsin. Aynı tanrıyı seçerek.

Dark souls 3 : souls memory oyundan tamamen kalkmış durumda. Burada yüzüğe falanda gerek yok. Oyunun en başlarında yaşlı tüccar bir kadından wsss'yi alıyorsun. Bir şifre seçiyorsunuz. Leveliniz ne olursa olsun arkadaşınla buluşabilirsin. Umarım anlamışındır. Alıntı değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frentsyturkey47 -- 23 Ocak 2017; 1:17:6 >

• Beyler burayı atlayabilen oldu mu sotfs'de ?

• Beyler acil yardım yaktığım bonfirelar artık travelda çıkmıyor. 12 bölüm var sadece travelda. Bunun da mı bir limiti vardı yoksa mesela fakrlı yerlere geçtim bonfireları yakıyorum ama bonfirea oturup travel dediğimde o bölüm çıkmıyor bunun sebebi nedir kafayı yiycem oyunu kapatamıyorum geldiğim yere geri gelemiycem diye
  • Arkadaşlar oyunu klavye ve mousla bitirmiştim. Şimdi gamepad le yeniden oynuyorum. Hızlı koşup zıplama , jump attack, guard break nasıl yapılıyor pek anlayamadım yardımcı olursddanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royal Flush

Arkadaşlar oyunu klavye ve mousla bitirmiştim. Şimdi gamepad le yeniden oynuyorum. Hızlı koşup zıplama , jump attack, guard break nasıl yapılıyor pek anlayamadım yardımcı olursddanız sevinirim.

zıplama: hızlı koşarken sol stick, jump attack: aynı anda sol analog ileri + r2, guard break: aynı anda sol ileri + r1. ayarlar doğruysa bu şekilde diye hatırlıyorum. zıplama oyun ayarlarına göre hızlı koşarken yuvarlak tuşu da olabilir.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Epey yardımı oldu teşekkürler.
  • Arkadaşlar dark souls3ü oynadım şimdi bu oyun indirimde oynanır mı sarar mı sizce ? Nette okuduğum kadarıyla ilerleme çizgiselmiş bloodborne ve ds3teki gibi kısayollar yokmuş doğru mu ?

• blackprague kullanıcısına yanıt
    çizgisellik olarak ds3'e benzer, mekan içlerinde kısayollar var. bir ds1 gibi tasarım harikası harita sistemi yok. ama mesela ds3'te başta gideceğin tek bir yol varken ds2'de ana mekandan ayrılan farklı yollar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 6 Temmuz 2017; 12:58:30 >
    Peki sence ds3ten sonra alıp oynanır mı ?

• blackprague kullanıcısına yanıt
    biraz eski gelebilir kombat sistemi olarak ama türü sevdiyseniz oynanır tabiki.
    Tamam dostum teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.