Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu kesme zorunda değilsin onunla bir konu hakkında konuşuyorsun sadece ben kesmeden de bitirdim oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Magesen ve dex-str'ye fazla vermediysen çok faydasını görürsün. Silahları magicle infuseladığında intellligence'a göre hasar artışı sağlıyor. Onun dışındakiler hasarı dağıtmanı sağlıyor ama çoğu düşmana vereceğin toplam hasar azalıyor.
  • ya oyunu bitirdimde kesmek istedim bossu ondan dolayı sordum

@Napoleonfd teşekkürler cevap için denemek için yayıma dark büyü yaptım hiç bir işe yaramadı dediğiniz gibi dex str gittiğim için
  • Arkadaslar earthern peak deyim fakat anlamadigim hicbir oyuncu bulamiyorum oyunu tek basima oynamaya calisiyorum flsme butterfly da yok degirmeni yakmama yariycak kac tane humanity harcadim ama yok arkadas beklr bekle kimse yok.Birde flame butterfy nereden bulabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim dark souls 3 e basladim su 2 yi aradan cikartiyim

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    bonfirelardan da meşale yakılıyor flame butterfly şart değil. değirmenin orda bonfire vardı zaten.
  • Oyunda baya bir ilerledim gerçekten alışması biraz zor oldu fakat alışınca dahada ileri gitmek istiyorsun kopamıyorsun. Havel's set i bulmuştum fakat Drangleic te bulduğum Faraam set çok daha güzel geldi gözüme onu kullanıyorum.
    Ayrıca hala parry yapamıyorum kalkanla takılıyorum o yüzden. Parry yapma taktiği verirseniz sevinirim 80 saat oldu hala nasıl yapılacağını bilmiyorum
    Covenant lar konusunda da fikir verirseniz sevinirim. Blood Splatters a katıldım fakat bir yararını görmedim açıkcası Pligrims Of Dark diye bi Covenant buldum ona da katılmadım şimdilik. Şu Last Dragon Hunter ı kestikten sonra konuştuğumuz şövalye var Carthedral Of Blue da o adamla konuşuyorum sen asla bizim birliğimize katılmaya değer biri olamayacaksın diyor ne yapsam bilemedim.
  • Yusac kullanıcısına yanıt
    brotherhood of blood pvp covenantı, covenanta katıldığın yerdeki heykellere diz çöktüğünde seni rastgele biriyle eşleştiriyor arenaya ışınlanıyorsun. blue sentinels'e katılmak için ise daha önce birine co-opta yardım etmiş olman gerekiyor. katıldığında blue phantom olarak başkalarının dünyasına ışınlanabiliyorsun ve aşağıda bonfire'ın oradaki heykellere diz çöküp arenada pvp yapabiliyorsun.
  • arkadaslar earthen peak de su degirmeni yaktigimiz yerdeki bonfire de kimseyi oyunuma cekemiyorum anlamadim burasi sorunlu bir bolge galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 1 Mayıs 2016; 21:48:31 >
  • Arkadaslar ds 3 den once ds 2 oynayayim diyorum sadece bloodborne oynadim suana kadar. Coop durumu nedir aktif oyuncu bulma problemi var mi ps 4 te

• Oyunu satan varsa alabilirim pm den ulasabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hurricane_oz H kullanıcısına yanıt
    ps4 bilmiyorum ama pc'de oldukça aktif durumda.
  • Bosunu ayrı şeyedeyim
    invaders ını ayrı...

bandai namco dakilerin kafasına kafasına +10

mouse klavye ile oynarken mouse oynatınca hedef değişmesini nasıl kapatcaz? DS1 de mouselook target change i kapatabiliyorduk . bunda kapata mıyormuyuz? yokmu bir mod falan
  • Oyunu bulamayinca hala aktif kullanici sayisinin iyi seviyede oldugunu anladim

• Arkadaslar knight olarak oynuyorum oyunu suan iron keep e geldim hala broadsword la geziyorum bana saglam bir kilic onerebilirmisiniz? Birde statlari nadil sifirliyorduk?

• quote:

Orijinalden alıntı: Will

Bosunu ayrı şeyedeyim
    invaders ını ayrı...

bandai namco dakilerin kafasına kafasına +10

mouse klavye ile oynarken mouse oynatınca hedef değişmesini nasıl kapatcaz? DS1 de mouselook target change i kapatabiliyorduk . bunda kapata mıyormuyuz? yokmu bir mod falan

hocam oyunda gamepad is strongly suggested gibi bisey yaziyordu, klavye mausla hic denemedigimden yardimci olamam ama gamepad alin kafaniz rahat etsin oyunuda rahat rahat oynarsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar knight olarak oynuyorum oyunu suan iron keep e geldim hala broadsword la geziyorum bana saglam bir kilic onerebilirmisiniz? Birde statlari nadil sifirliyorduk?

soul vessel bulmaniz lazim, bunu farmlama taktikleri var youtubedan bakabilirsiniz, ama oyunda ilerlemis olmaniz gerekiyor giant memories lere girebilmek icin, ashen mist heart bulmaniz lazim
  • Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Elinizde soul vessel varsa, oyunun basindaki yasli kadinlardan biri sifirliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Elinizde soul vessel varsa, oyunun basindaki yasli kadinlardan biri sifirliyor.

Tesekkur ederim elimde 1 tane soul wessel var birde bir sorum olacak ben earthen peak den beri oyunuma kimseyi cekemiyorum hicbir sekilde yazilar gozukmuyor sorun ne olabilir?

• Slm. Arkadaşlar seriye Ds3 le başladım. Șimdi 2 ye başlamak istiyorum. 3.oyunu knight ile oynadım. 2.oyun için tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

Slm. Arkadaşlar seriye Ds3 le başladım. Șimdi 2 ye başlamak istiyorum. 3.oyunu knight ile oynadım. 2.oyun için tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim.

Ben baslamayı düşünyorum bu ara ama platin almaya xalıscam daha önce oynamıstım zor oyun hele ki platin almak

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.