Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kayakuk

Merhaba, bazı npc lere gücünü yükseltip gittiğinde item veriyorlarmış onun listesi falan varmı

-Oyunun başındaki yaşlı kadınlardan biri King's Ring'i aldıktan sonra konuşursan 6x Human Effigy veriyor.
    -Majula'daki demirci belli bir miktar soul harcadıktan sonra konuşursan elindeki çekici veriyor.
    -Chloanne 20k soul harcarsan konuşunca Twinklink Titanite veriyor.
    -No Man's Wharf'ta limanda bulduğun yaşlı dayı 30 INT'in varsa konuşup diyaloglarını bitirirsen Northern Ritual Band +1 veriyor.
    -Majula'da tepede oturan eleman 100 kez ölüp onunla konuşursan Ring of Steel Protection veriyor.
    -Merdivenci elemana 12000 Soulluk merdiveni yaptırırsan Melu Scimitar veriyor.
    -Majula'daki evdeki eleman ( Cale ) Nashandra'yı öldürdükten sonra konuşursan kendi zırh setini veriyor.
    -Benhart'ın görevini yaparsan ( 4-5 kez boss için çağırmak lazım diye hatırlıyorum ) silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Melentia 10k soul harcadıktan sonra konuşursan Covetous Silver Serpent Ring +1 veriyor.
    -Crushed Eye Orb ile Licia'yı invade edip öldürürsen Soothing Sunlight - Idol's Chime - Saint's Set kazanıyorsun.
    -Targray Blue Sentinels covenantında rank 3 olup konuşursan zırh setini veriyor.
    -Gavlan 15k soul harcayıp konuşursan Gyrm Greataxe veriyor.
    -Straid of Olaphis'ten boss soul ile 4 tane silah alırsan zırh setini veriyor.
    -Pate görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Creighton görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Lucatiel of Mirrah görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor. Bir de onunla bir yerde konuşunca Ring of Steel Protection +1 veriyordu galiba.
    -Felkin the Outcast 20 INT ve Faith'in varsa Hexer's Set ve Sunset Staff veriyor konuşunca.
    -Titchy Gren Brotherhood of Blood'da Rank 3 olunca konuşursan zırh setini veriyor.
    -Darkgiver Grandahl Darklurker'ı öldürdükten sonra konuşursan Dragon Chime veriyor.
    -Iron Keep'teki satıcı eleman 10k soul harcayıp konuştuktan sonra Covetous Gold Serpent Ring +1 veriyor.
    -Vengarl'la konuşup diyaloglarını bitirince kaskını veriyor.
    -Manscorpion Tark The Duke's Dear Freja'yı öldürdükten sonra konuşursan Second Dragon Ring veriyor.
    -Cromwell Faith'in 35'ten yüksekse konuşursan Ring of Resistance veriyor.
    -Chancellor Wellager Giant Lord'u öldürüp konuşursan Royal Dirk ve Espada Ropera veriyor. Bir de Llewellyn Set veriyor ama onu hangi olaydan sonra verdiğini tam çözemedim, SotFS versiyonuyla geldi o olay galiba.
    -Milfanito görevini yapınca Milfanitolar bişeler veriyor ama tam hatırlamıyorum, en son yüzük veriyor birisi. Hollowken takınca insan gözükmene yazıyor ismini hatırlayamadım.
    -Agdayne King's Ring'i aldıktan sonra konuşursan Darkdrift veriyor.
    -Navlaan'ın görevleri var. Birinde Dispelling Ring, birinde Forbidden Sun, birinde Unleash Magic veriyor. Hepsini bitirip konuşunca galiba Chaos Set veriyor.

Belki 1-2 eksik olabilir ama bu kadar olması lazım NPC - item muhabbetinin.
    Gücünü yükseltip gitmekten kastın stat ise Felkin - No Man's Wharf'taki dayı ve Cromwell statların yeterse item veriyor onları da yazdım yukarıda. Bir de Straid ile konuşabilmen için INT'inin en az 3 olması lazımdı galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

arkadaslar merhaba, ben bir yerlerde dolaniyorum ama yolumu kaybettim, birkac bonfire kismini pespese gecince suan nerede gidecegim konusunda kararsizim.

tukuren yesil heykelleri gectim oradaki buyuk boss u kestim cesetlerden olusuyordu, simdi bos bos dolaniyorum ?

4 Tane Primal Bonfire'ı yakman lazım. 4 Büyük bosstan sonra 1'er tane var.
    - The Rotten ( senin kestiğin eleman )
    - The Lost Sinner ( Lost Bastille bossu )
    - The Duke's Dear Freja ( Brightstone Cove Tseldora bossu )
    - Old Iron King ( Iron Keep bossu )

Bunların hepsini kesip Primal Bonfireları yaktıysan Ruined Fork Road bonfire'ındaki 3 yoldan sol taraftakinden devam et oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Benighted.

quote:

Merhaba, bazı npc lere gücünü yükseltip gittiğinde item veriyorlarmış onun listesi falan varmı

-Oyunun başındaki yaşlı kadınlardan biri King's Ring'i aldıktan sonra konuşursan 6x Human Effigy veriyor.
    -Majula'daki demirci belli bir miktar soul harcadıktan sonra konuşursan elindeki çekici veriyor.
    -Chloanne 20k soul harcarsan konuşunca Twinklink Titanite veriyor.
    -No Man's Wharf'ta limanda bulduğun yaşlı dayı 30 INT'in varsa konuşup diyaloglarını bitirirsen Northern Ritual Band +1 veriyor.
    -Majula'da tepede oturan eleman 100 kez ölüp onunla konuşursan Ring of Steel Protection veriyor.
    -Merdivenci elemana 12000 Soulluk merdiveni yaptırırsan Melu Scimitar veriyor.
    -Majula'daki evdeki eleman ( Cale ) Nashandra'yı öldürdükten sonra konuşursan kendi zırh setini veriyor.
    -Benhart'ın görevini yaparsan ( 4-5 kez boss için çağırmak lazım diye hatırlıyorum ) silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Melentia 10k soul harcadıktan sonra konuşursan Covetous Silver Serpent Ring +1 veriyor.
    -Crushed Eye Orb ile Licia'yı invade edip öldürürsen Soothing Sunlight - Idol's Chime - Saint's Set kazanıyorsun.
    -Targray Blue Sentinels covenantında rank 3 olup konuşursan zırh setini veriyor.
    -Gavlan 15k soul harcayıp konuşursan Gyrm Greataxe veriyor.
    -Straid of Olaphis'ten boss soul ile 4 tane silah alırsan zırh setini veriyor.
    -Pate görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Creighton görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor.
    -Lucatiel of Mirrah görevlerini yaparsan silahını kalkanını ve zırh setini veriyor. Bir de onunla bir yerde konuşunca Ring of Steel Protection +1 veriyordu galiba.
    -Felkin the Outcast 20 INT ve Faith'in varsa Hexer's Set ve Sunset Staff veriyor konuşunca.
    -Titchy Gren Brotherhood of Blood'da Rank 3 olunca konuşursan zırh setini veriyor.
    -Darkgiver Grandahl Darklurker'ı öldürdükten sonra konuşursan Dragon Chime veriyor.
    -Iron Keep'teki satıcı eleman 10k soul harcayıp konuştuktan sonra Covetous Gold Serpent Ring +1 veriyor.
    -Vengarl'la konuşup diyaloglarını bitirince kaskını veriyor.
    -Manscorpion Tark The Duke's Dear Freja'yı öldürdükten sonra konuşursan Second Dragon Ring veriyor.
    -Cromwell Faith'in 35'ten yüksekse konuşursan Ring of Resistance veriyor.
    -Chancellor Wellager Giant Lord'u öldürüp konuşursan Royal Dirk ve Espada Ropera veriyor. Bir de Llewellyn Set veriyor ama onu hangi olaydan sonra verdiğini tam çözemedim, SotFS versiyonuyla geldi o olay galiba.
    -Milfanito görevini yapınca Milfanitolar bişeler veriyor ama tam hatırlamıyorum, en son yüzük veriyor birisi. Hollowken takınca insan gözükmene yazıyor ismini hatırlayamadım.
    -Agdayne King's Ring'i aldıktan sonra konuşursan Darkdrift veriyor.
    -Navlaan'ın görevleri var. Birinde Dispelling Ring, birinde Forbidden Sun, birinde Unleash Magic veriyor. Hepsini bitirip konuşunca galiba Chaos Set veriyor.

Belki 1-2 eksik olabilir ama bu kadar olması lazım NPC - item muhabbetinin.
    Gücünü yükseltip gitmekten kastın stat ise Felkin - No Man's Wharf'taki dayı ve Cromwell statların yeterse item veriyor onları da yazdım yukarıda. Bir de Straid ile konuşabilmen için INT'inin en az 3 olması lazımdı galiba.

teşekkürler hocam işime yarıcak bilgiler

• Cardinal tower dakş teyze kayboldu bi anda majulada göremedim nerde ya teyze lazımdı o bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cardinal tower dakş teyze kayboldu bi anda majulada göremedim nerde ya teyze lazımdı o bana

Forest of the Fallen Giants'a giden tünele girmeden duvar var ya, onun dibinde oturuyor. Bonfire'ın az ötesinde yani. Duvar kenarına dikkatli bak.
  • logitech f710 gamepadle oynayamıyorum oyunu.nette fixleri denedim olmuyor yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?
  • Slm arkadaşlar oyunun kamera açısı beni çok zorluyor dark souls1 gibi kamera açısı yapamıyormuyuz yada bir yolu yokmu oyun resmen Eziyet ediyor bana lütfen yardım edin teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: KRAMURAT

Slm arkadaşlar oyunun kamera açısı beni çok zorluyor dark souls1 gibi kamera açısı yapamıyormuyuz yada bir yolu yokmu oyun resmen Eziyet ediyor bana lütfen yardım edin teşekkürler

Hocam Ds1 bayağıdır oynamıyorum ama 2'yle kamera açısının farkı nedir? Aynı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benighted.

quote:

Orijinalden alıntı: KRAMURAT

Slm arkadaşlar oyunun kamera açısı beni çok zorluyor dark souls1 gibi kamera açısı yapamıyormuyuz yada bir yolu yokmu oyun resmen Eziyet ediyor bana lütfen yardım edin teşekkürler

Hocam Ds1 bayağıdır oynamıyorum ama 2'yle kamera açısının farkı nedir? Aynı değil mi?

Ds1'de olduğu gibi kamera kendiliğinden dönmüyor yani ben ekranı döndürdüğümde ekran karaktere göre düzlemiyor tabi bende 2li. Moobs mücadelesinde atak yiyorum ekranı düzlemem için ayriyetten sağ joıstıği çevirmem gerekiyor.anlatmak istediğim tam olarak bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMURAT -- 9 Şubat 2016; 1:56:06 >
  • KRAMURAT kullanıcısına yanıt
    normalde ds1 ile 2 arasında kamera farkı yok sizin ayarlarda bir sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

normalde ds1 ile 2 arasında kamera farkı yok sizin ayarlarda bir sorun olabilir.

Bana bu konuda yardım edermisin xbox 360 kolu ile pcde oynuyorum nasıl bir ayar yapmam gerek ki Ds1 gibi oynayım oyunu teşekkürler cvp için

hiçbir ayar yapmadan ds1'deki gibi oynaman lazım normalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

hiçbir ayar yapmadan ds1'deki gibi oynaman lazım normalde.

Ds1'deki.gibi kesinlikle kamera bakış acısı değil bu yüzden oynamakta cok zorluk çekiyorum

Büyük ihtimal kamera bakış açısı sabit kalıyor. İneternette rehberler var. X360ce isimli programı kullanabilirsin. Normalde o gamepadle bir sıkıntı çıkmaması gerek ama yinede bir dene istersen.
  • Oyun indirimde . Alsam mi bilemedim

• Bayadır bu oyunu merak ediyordum.Zor felan diye adı çıkmıştı.Oyuncu kitleside çok fazla değil ama bayılıyorlar oyuna.İndirime girmiş steamda scholar of the first sin olarak aldım.Daha önce hiç dark souls oynamadım,bana söyleyebileceğiniz veya önerebileceğiniz bilgiler varsa çok iyi olur.Körlemesine böyle zor oyuna dalarsam sıkılıp usanırım gibi geliyor.Birde pc de logitech f710 kullanıyorum konuda birkaç kişininin bununla oyunu oynarken sorun yaşadığını okudum sorunları çözen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • syberr2112 S kullanıcısına yanıt
    burdan bir arkadaşın videoları var onlar çok yardımcı oluyor.
    youtube da FIRTINA dark souls 2 diye aratırsan bulursun.

• Teşekkürler bakayım onlara ingilizce gameplaylerede bakıyordum ama kaçıyor bazen önemli şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus4EveR

Büyük ihtimal kamera bakış açısı sabit kalıyor. İneternette rehberler var. X360ce isimli programı kullanabilirsin. Normalde o gamepadle bir sıkıntı çıkmaması gerek ama yinede bir dene istersen.

Eyw oyunu yeniden indirdim. x360ce programını indirip kurdum sorunum düzeldi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMURAT -- 10 Şubat 2016; 6:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

logitech f710 gamepadle oynayamıyorum oyunu.nette fixleri denedim olmuyor yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?

hocam ayni gamepadle oynuyorum, kolun onundeki yeri d degil x e alin. x teyse d alip tekrar x yapin bakalim. birde f710 surucusnu yukleyin yuklemediyseniz. oyununuz korsan mi
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.