Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reppu

düşürdüğümüz soulları alamaya giderken ölsek bile yok olmuyorlar.
    biraz insaflı olmuş ilk oyuna göre.
    farmın önünü kesip böyle bi dengeleme yapmışlar heralde

? Bende niye yok oluyolar, düşürdüklerimi almaya giderken öldüm gitti onca emegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi video'da söylemişlerdi, öldükten sonra düşürdüğün soulları almaya giderken bir kere daha ölürsen soullar gider diye, yani 2 kere aynı yerde ölünce soullar gidiyor.

Arkadaşlar yay nereden alabilirim, bonfire'nin yanındaki şövalyeleri öldürmeye çalışırken 10 kere öldüm :)
  • Benim adamın tipi baya bi kaydı maymuna döndü, bunun bir artısı ve ya eksisi var mı ? yanıma oyuncu çağırıp onlarla beraber ilerleyebilirmiyim bir de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurxxx5

Benim adamın tipi baya bi kaydı maymuna döndü, bunun bir artısı ve ya eksisi var mı ? yanıma oyuncu çağırıp onlarla beraber ilerleyebilirmiyim bir de ?

Öldükçe insanlığını kaybediyosun can seviyen azalıyo.

• insanlık minsanlık kalmadı anasını satim :) ölürsem 5000 soul gitcek napayım stresten ilerleyemiyorum :)
  • yahu bu soulların boşa gitmemesi için ne yapmalıyız ?
  • quote:

yahu bu soulların boşa gitmemesi için ne yapmalıyız ?

Tavsiyem homeward bone ile direk bonfire'a ışınlan. Eğer riski alıp devam edersen öldüğünde küfür dağarcığına yeni kelmeler eklemiş olursun
  • Durante Emmi yine derdimize derman olmuş. Yaptiği modla oyunu once 3bin 5bin hatta 7bin gibi çözünürlüğe yükseltiyor daha sonra monitorunuz çözünürlüğüne tekrar indiriyor. Sonuçta über kaymak grafik elde etmis oluyoruz ekstrada birkac iyilestirmede veriyor henüz alpha sürümü ama ben yaptim oldu üstelik sıkıntılı olduğum kamera bozukluğunuda düzeltti. Denemek isteyenlerl burdan
  • mancınıkları hızlı ateşlemenin yolu nedir bn atana kadar yanıma geliyor ?
  • Oyun tarzı çok hoşuma gitti ama ingılızce olmadığı için konuyu kavrayamayacağım . alsammı bilemedim

• Tüh anasını ya.. bu nedir ya oyunun 1 saatlik kısmında 35 kere öldüm :S:S yanıma bir arkadaş falan lazım böyle olmuyor yaw
  • 5 saattir pursuer denen .... uğraşıyorum youtube da 2 dkda geçmiş eleman
  • Bütün lifegemler de bitti, canım azaldığında direk gidiyorum bonfire'a fullenip bir daha hepsini deniyorum :) Hala foresttayım 4-5 saat oldu :D
  • Arkadaşlar Ben Baştan Büyücüyü Aldım,Sonra Baktımki Geçemiyorum Bölümleri,Sınıf Değiştirebilirmiyim ? Ama Oyuna Başlamışım Varmı Bu Özellik
  • Büyücü en rahat geçebilen karakterdi sanırım :D, sonradan değiştirilmiyor galiba, yine baştan başlaman lazım fakat ileride sınıfların farkı ortadan kalkıyor gibiymiş pek farkları olmuyormuş.(Okuduklarım ve duyduklarıma göre)
  • Sonradan Değişmiyorsa Sınıflar Çok Dikkatli Seçmek Lazım O Zaman ,Ne Yapacağımı Şaşırdım Büyücü ? ,Şovalye ? Bakacaz Artık Emekliye ,Emekliye Karakteri Geliştirecez
    Cevap İçin Tşkler
  • sgssaa açınca belli belirsiz çizgiler oluşuyor ekranda.
    aynı sorunu yaşayan var mı?
    gedosatoyu çalıştıramadım zaten.
    herşeyi düzgün yapmama rağmen.
    tek istediğim düzgün bi aa.
    downsample ı zaten yapabiliyorum.
    sweetfx efeklerini de göz sağlığıım için istemiyorum.
    tek derdim antialiasing
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajorTom

5 saattir pursuer denen .... uğraşıyorum youtube da 2 dkda geçmiş eleman

Pursuer'de elemanın dibinden ayrılma ve her atak yaptığında sağ tarafa doğru yuvarlan.Sola yuvarlandığında kılıca daha yaklaşıyorsun ve hallediyor seni.Her saldırdıktan sonra duraksıyor o sırada bir iki kere vur.Eğer sen dibindeyken sürekli 2li 3lü vurmaya başladığında biraz geri çekil ve sana doğru akın yaparak saldırdığı saldırısını bekle.Ondan sonra gene bir iki kere vur.Öyle devam et.Canın azaldığında arada mesafe açıp lifegem kullan.Alıştıkça kolaylaşacak ama herşey zamanlama ve dikkat.Cidden sağlam zor yapmışlar oyunun başında elemanı.

• Şurda oyun icin bir tweak guide var. Sıkıntı yaşayanlara faydası olabilir. Link
  • quote:

Büyücü en rahat geçebilen karakterdi sanırım :D, sonradan değiştirilmiyor galiba, yine baştan başlaman lazım fakat ileride sınıfların farkı ortadan kalkıyor gibiymiş pek farkları olmuyormuş.(Okuduklarım ve duyduklarıma göre)

Souls serilerinde sınıflar değiştirilemez. Sadece ileride çok zor bulunan item'lar ile "respec" yapabilirsiniz. Yani lvl 1'e geri dönüp, elinizdeki soul'ları başka kısımlara harcayarak lvl yükselebilirsiniz. Örneğin karakteriniz lvl 32, fakat şu ana dek vigor ve dexterity'e gereksiz önem verdiğinizi farkettiniz ve biraz faith ve strength'e ağırlık verseydim keşke dediniz. O zaman işiniz zor ama imkansız değil. DS2 için konuşursak, çok az bulunan soul vessel'lardan bularak belirli bir karaktere gitmeniz lazım. O karakter sizi "respec" ediyor. Respec de re-specification'dan geliyor. Yeniden tanımlama gibi düşünün.

Kaldı ki souls serisinde tecrübeli olsaydınız, sınıfların uzun vadede beş para etmez olduğunu bilirdiniz. :) Warrior olarak başlayıp mage olarak bitirenler var. (veya tam tersi) Önemli olan sınıf değil, elde ettiğiniz soul'ları nereye harcadığınız. Sınıf sadece oyunun ilk %10-15'lik kısmına etki eder(pek lvl atlayamadığınız kısım yani.)

Çok öldüm diye şikayet edenlere de şunu diyeyim, summon'lar sadece boss'larda kıçınızı kurtarır. Oyun, habire summon yapılabilen, devamlı elinizden tutacak bir co-op arkadaşınızın olmasına izin veren bir yapıya sahip değil. İlk oyun için adamlar boşuna mı koydu o yazıyı oraya :) "prepare to die"

Defalarca öleceksin kardeş, kaçarı yok.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.