Şimdi Ara

DARK SOULS - DH Topluluğu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
4.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oMeR24

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

item isteyen varsa eklesin Ben yardım için burdayım Urahara0 kac levelsin. PSN de chat room da toplanalım acık olduğunuz bi ara.

75 te item sıkıntısı yok sanırım ya ama platin için gerekli itemlar varsa verirsin geri veririm öyle olabilir mesela şuan item sıkıntısı belki şey olabilir demon titanie quelaag's furysword var +3 +5 yaparım onu işte

70 levellik car ımda eksik cok yardım eder Lost izalitiyi gecersek yarım Satte sana 20 tane veririom o taşdan.

orası nerde bilmiyorum ki oynayalım ama istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

item isteyen varsa eklesin Ben yardım için burdayım Urahara0 kac levelsin. PSN de chat room da toplanalım acık olduğunuz bi ara.

75 te item sıkıntısı yok sanırım ya ama platin için gerekli itemlar varsa verirsin geri veririm öyle olabilir mesela şuan item sıkıntısı belki şey olabilir demon titanie quelaag's furysword var +3 +5 yaparım onu işte

70 levellik car ımda eksik cok yardım eder Lost izalitiyi gecersek yarım Satte sana 20 tane veririom o taşdan.

hocam bu ıtemlerın kaynagı nerden gelıyor boyle :))

• Orijinalden alıntı: Urahara0

Lost Izalith'te respawn olan bir Titanite Demon var. Her öldürüşte 2 Demon Titanite veriyor. Queelag's Furysword'u +3'ten +5'e çevirmek için 6 Demon Titanite gerekiyor.
    Sonuç= Titanite Demon'u 3 kere öldürmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Black Knight -- 1 Ağustos 2012; 23:42:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Orijinalden alıntı: The Black Knight

Lost Izalith'te respawn olan bir Titanite Demon var. Her öldürüşte 2 Demon Titanite veriyor. Queelag's Furysword'u +3'ten +5'e çevirmek için 6 Demon Titanite gerekiyor.

Arkadaşların silahları güçlü deyil öldüremezler 3 kere ben sanmıyorum.

• Orijinalden alıntı: oMeR24

Orijinalden alıntı: The Black Knight

Arkadaşların silahları güçlü deyil öldüremezler 3 kere ben sanmıyorum.

hocam silahlarda iş yok ama benim büyüler hepsi var resimdeki dünyada 2 tanesini almadım sadece onun dışında yani 5 bilemeden 6 büyüye ölüyorlar denedim çok rahat o güneşe bakan adamada bizden diye bakmıyordum kapı çalmıştı adam kalleşlik yaptı öldürdü
    Onu geçtimde online da neden sorun yaşadık biz baya uğraştık çünkü

• Kolay yoldan soul alip level atlamak isteyen biri varsa, disk surumunun 1.05'ten yuksek olmadigina dikkat etsin ve guncelleme yuklediyse game data'yi silip tekrar yuklesin. Sonra su 2. Hydra'nin oldugu yerde sahilde yuruyup ejderha covenant'ini bulsun. Sonra oraya girip ejderha kafayi alsin. Bunun ozelligi ates puskurtmesi ama ayni anda puskurtup ayni anda item olarak soul kullanirsaniz. Hangi soul'u kullaniyorsaniz ona gore daha fazla ama yine de milyonlarca soul gelecek. Cok kotu anlattim ama ilgilenen varsa videolari var youtube'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

Kolay yoldan soul alip level atlamak isteyen biri varsa, disk surumunun 1.05'ten yuksek olmadigina dikkat etsin ve guncelleme yuklediyse game data'yi silip tekrar yuklesin. Sonra su 2. Hydra'nin oldugu yerde sahilde yuruyup ejderha covenant'ini bulsun. Sonra oraya girip ejderha kafayi alsin. Bunun ozelligi ates puskurtmesi ama ayni anda puskurtup ayni anda item olarak soul kullanirsaniz. Hangi soul'u kullaniyorsaniz ona gore daha fazla ama yine de milyonlarca soul gelecek. Cok kotu anlattim ama ilgilenen varsa videolari var youtube'da

Hocam biliyorum o olayıda bu bir oyun oyundan zevk almadıktan sonra ben napayım 700 level olsam ne olur hakkımla uğraşarak 200 level olsam daha mutlu olurum

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Kolay yoldan soul alip level atlamak isteyen biri varsa, disk surumunun 1.05'ten yuksek olmadigina dikkat etsin ve guncelleme yuklediyse game data'yi silip tekrar yuklesin. Sonra su 2. Hydra'nin oldugu yerde sahilde yuruyup ejderha covenant'ini bulsun. Sonra oraya girip ejderha kafayi alsin. Bunun ozelligi ates puskurtmesi ama ayni anda puskurtup ayni anda item olarak soul kullanirsaniz. Hangi soul'u kullaniyorsaniz ona gore daha fazla ama yine de milyonlarca soul gelecek. Cok kotu anlattim ama ilgilenen varsa videolari var youtube'da

Hocam biliyorum o olayıda bu bir oyun oyundan zevk almadıktan sonra ben napayım 700 level olsam ne olur hakkımla uğraşarak 200 level olsam daha mutlu olurum

aynı fıkırdeyım ugrasmadıktan sonra ne zevkı olucak dumduz oyun olur :))

• quote:

nezamandır oynamıyoruz gel oynayalım.
  • quote:

quote:

nezamandır oynamıyoruz gel oynayalım.

Kardeş şu anda akrabanın evindeyim orda internet kotalı o yüzden açamıyorum. Çarşamba gelicem hep oynarız.

• quote:

sadece soul lar da değil hummanity stamina ve can kısmında da işe yarıyor.

bende yeni keşfettim bu yöntemi. pvp oynarken bazen rakiplere vurmama rağmen hatta soul spear atmama rağmen canlarının azalmamasını oyunun buglarından biri olduğunu düşünüyordum gerçi yine bug sayılır ama bilinçli yapılan bir bug.

pvp kısmında sürüyle var bunlardan oyunu içine ediyorlar affedersiniz.

genelde bir çoğu ile 20-30 level arasında karşılaşırsınız para ile taş satın alıp upgrade yaptıkları için henüz oyunu başında bile silahları deli gibi güçlü olur o yüzden bir kere vurmaları yetiyor.

bu hack sistemini yok edememeleri çok ilginç

• Yeni açtım 16 level Wanderer PSN Square41 ekleyin oynayalım

Edit: 23 oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BulgarKral -- 5 Ağustos 2012; 7:04:27 >
  • Four kings i kesmede yardımcı olucak birini arıyorum 86 falandı en son levelım
  • Arkadaşlar mümkünse 120 lvl da bırakın, 120 en çok pvp, co-op oynanan lvl. Hepimiz 120'de bırakalım co-op oynar, pvp yaparız.

• quote:

Arkadaşlar mümkünse 120 lvl da bırakın, 120 en çok pvp, co-op oynanan lvl. Hepimiz 120'de bırakalım co-op oynar, pvp yaparız.

Sonuna kadar katılıyorum çok fazla level demek çok güçlü demek deyildir önemli olan stat ları nereye verdiğindir.
  • quote:

Arkadaşlar mümkünse 120 lvl da bırakın, 120 en çok pvp, co-op oynanan lvl. Hepimiz 120'de bırakalım co-op oynar, pvp yaparız.

selam kardeşim senden bi isteğim var şu sonsuz soul hilesi bana lazım. bu arada benim için oyunun zevkini kaçırması gibi bi durum söz konusu değil çünkü oyunu 3 defa bitirdim ve şu anda 4.oyunun sonundayım .okunu çıkardım oyunun anlayacağın. lvl 165 ve statlarım artık yeteri kadar iyi durumda yani anlayacağın sonsuz ruh u da yapmayacağım yapsamda benim işime yaramaz nedeni level artırmaya kalksam benim için daha kötü burda anlatılanlardan anladığım kadarıyla lvl arttırmak pvp yapmak için daha da kötü bi durum adam bulamamak gibi benim hileyi istememin nedeni humanitiy i arttırmak oda pvp için lazım şimdi gidip deepth teki farelerden kasmakta istemiyorum sadece zaman kaybı ve inan midem bulanmaya başladı artık item kasmak. humanity kasacam diye yemin ediyorum pvp yapacam diyorum onu kasmaktan gına geliyo oyunu kapatıyorum sadece zaman kaybediyorum başka birşey değil neyse önce benim hileyi nasıl yaptığımı anlatim eksik ne varsa gerisini sen anlatırsın tabi bu arada senin hileyi bildiğini varsayarak

önce elime grass grest shild i alıyorum cloranthy ring i takıyorum kafa ejderha kafası ve yapmaya başlıyorum. sırtım bana dönük kareye basıp adamın yüzünü bana çeviriyorum kareyi bırakıyorum analag tuşundan aşağı yapıp artmasını istediğim itemi ekrana getiriyorum ve tekrar kareye basık tutuyorum ama olmuyor nerde eksik var anlatırsan memnun olurum şimdiden saol

• quote:

Orijinalden alıntı: evilknight2002

quote:

selam kardeşim senden bi isteğim var şu sonsuz soul hilesi bana lazım. bu arada benim için oyunun zevkini kaçırması gibi bi durum söz konusu değil çünkü oyunu 3 defa bitirdim ve şu anda 4.oyunun sonundayım .okunu çıkardım oyunun anlayacağın. lvl 165 ve statlarım artık yeteri kadar iyi durumda yani anlayacağın sonsuz ruh u da yapmayacağım yapsamda benim işime yaramaz nedeni level artırmaya kalksam benim için daha kötü burda anlatılanlardan anladığım kadarıyla lvl arttırmak pvp yapmak için daha da kötü bi durum adam bulamamak gibi benim hileyi istememin nedeni humanitiy i arttırmak oda pvp için lazım şimdi gidip deepth teki farelerden kasmakta istemiyorum sadece zaman kaybı ve inan midem bulanmaya başladı artık item kasmak. humanity kasacam diye yemin ediyorum pvp yapacam diyorum onu kasmaktan gına geliyo oyunu kapatıyorum sadece zaman kaybediyorum başka birşey değil neyse önce benim hileyi nasıl yaptığımı anlatim eksik ne varsa gerisini sen anlatırsın tabi bu arada senin hileyi bildiğini varsayarak

önce elime grass grest shild i alıyorum cloranthy ring i takıyorum kafa ejderha kafası ve yapmaya başlıyorum. sırtım bana dönük kareye basıp adamın yüzünü bana çeviriyorum kareyi bırakıyorum analag tuşundan aşağı yapıp artmasını istediğim itemi ekrana getiriyorum ve tekrar kareye basık tutuyorum ama olmuyor nerde eksik var anlatırsan memnun olurum şimdiden saol

herşeyi doğru yapıyorsun ama oyunun versiyonu 1.5 olduğu için olmuyor. öncellikle oyunun update dosyasını sil ondan sonra oyuna gir update etmeden devam et, işlemleri tekrardan yap oyunu kaydet ve çık sonra update et ve kayıtlı dosyayı yükleyerek pvp ye istediğin gibi bol bol hummanity ile devam et. aşağı yukarı böyle bir şey ben hiç denemedim sadece teorik olarak biliyorum ama bir dene bakalım büyük ihtimalle olacak

• quote:

quote:

Sonuna kadar katılıyorum çok fazla level demek çok güçlü demek deyildir önemli olan stat ları nereye verdiğindir.

114 üm bugün 115 olurum son bossu senle **** bari kiln de buluşalım baktın mı itemlara verebilcek birşey çıktımı bide o item isteyen trophy yi halledelim
  • Bende 25 lvl lik adamı 74 lvl yaptım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.