Şimdi Ara

DARK SOULS - DH Topluluğu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
4.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fazlagiç

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

Orijinalden alıntı: Fazlagiç

Arkadaşlar Skyrim Dark souls bunlar aynı ayarda oyunlar mı ?

İkisiden birini alacağım. Ama hıc bir bilgim yok. Bu oyunlar Wow gibi mi ? Online tabanlı

ikiside değil online tabanlı oyunlar değil

Teşekkür ederim.

Peki Dark Souls umu yoksa skyrim imi tavsiye edersiniz

RPG'lere alışıksan DkS, daha kolay, casual bir oyun arıyorsan Skyrim. Ama bence DkS, favori oyunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar online sistemi merak eden varsa, birini çağırmak için insan olmalısınız. Çağrılmak için ise Taurus Demon'ı geçip Solaire of Astora(Güneşe bakan eleman, üstünde Güneş resmi olan) ile konuşun. Size white sign soapstone u verecek. Bunu kullanarak yere summon sign'ınızı bırakacaksınız. Buna dokunan kişi sizi çağıracak ve boss u öldüreceksiniz. Böylece humanity kazanacaksınız. Biriyle online oynamak istiyorsanız o kişiyle aranızda max. 10lvl olması lazım. Oyunda bir kaç tane server(sunucu) var. Bu yüzden arkadaşınızla aynı server a gelene kadar quit game yapıp oyuna yeniden girmelisiniz. Urahara0 bunu PSN'de yazıcaktım ama meşguldüm kusuruma bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Black Knight

Arkadaşlar online sistemi merak eden varsa, birini çağırmak için insan olmalısınız. Çağrılmak için ise Taurus Demon'ı geçip Solaire of Astora(Güneşe bakan eleman, üstünde Güneş resmi olan) ile konuşun. Size white sign soapstone u verecek. Bunu kullanarak yere summon sign'ınızı bırakacaksınız. Buna dokunan kişi sizi çağıracak ve boss u öldüreceksiniz. Böylece humanity kazanacaksınız. Biriyle online oynamak istiyorsanız o kişiyle aranızda max. 10lvl olması lazım. Oyunda bir kaç tane server(sunucu) var. Bu yüzden arkadaşınızla aynı server a gelene kadar quit game yapıp oyuna yeniden girmelisiniz. Urahara0 bunu PSN'de yazıcaktım ama meşguldüm kusuruma bakma.

Yok estafirullah güzel bir yazı olmuş ilk mesaja ekliyorum bunu bilmeyenler olursa ordan yararlanabilirler teşekkür ettim.Dün bir kaç deneme sonrası becerdik azda olsa şimdi merak ettiğim şey insan olduktan sonra humanity 0 olsada sanırım oluyor ayrıca sign görmek için atıyorum 3 tane 10 tane humanity basılı olması lazım diye kural yok dimi dark soulsta
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoraBladeXIII

quote:

Orijinalden alıntı: StunFire

Valla güzel oluşum oyun yok elimde ama almayı düşünüyorum hepinize iyi eğlenceler

Kanka bi el atmak lazım bu oyunada.

Kanka kesinlikle el atmaliyiz bu oyun bunu hak ediyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar online sistemi merak eden varsa, birini çağırmak için insan olmalısınız. Çağrılmak için ise Taurus Demon'ı geçip Solaire of Astora(Güneşe bakan eleman, üstünde Güneş resmi olan) ile konuşun. Size white sign soapstone u verecek. Bunu kullanarak yere summon sign'ınızı bırakacaksınız. Buna dokunan kişi sizi çağıracak ve boss u öldüreceksiniz. Böylece humanity kazanacaksınız. Biriyle online oynamak istiyorsanız o kişiyle aranızda max. 10lvl olması lazım. Oyunda bir kaç tane server(sunucu) var. Bu yüzden arkadaşınızla aynı server a gelene kadar quit game yapıp oyuna yeniden girmelisiniz. Urahara0 bunu PSN'de yazıcaktım ama meşguldüm kusuruma bakma.

Yok estafirullah güzel bir yazı olmuş ilk mesaja ekliyorum bunu bilmeyenler olursa ordan yararlanabilirler teşekkür ettim.Dün bir kaç deneme sonrası becerdik azda olsa şimdi merak ettiğim şey insan olduktan sonra humanity 0 olsada sanırım oluyor ayrıca sign görmek için atıyorum 3 tane 10 tane humanity basılı olması lazım diye kural yok dimi dark soulsta

Hayır, belli bir kural yok. İnsan olman yeterli . Bu arada arkadaşınla aynı serverda olup olmadığını anlamak için yere yazı yaz.(Örneğin Here) O yazıyı görene kadar quit game yapsın.

• quote:

quote:

quote:

Valla güzel oluşum oyun yok elimde ama almayı düşünüyorum hepinize iyi eğlenceler

Kanka bi el atmak lazım bu oyunada.

Kanka kesinlikle el atmaliyiz bu oyun bunu hak ediyor:)

Alın bu oyunu, zaten fiyatı ucuzladı Dragon's Dogma kadar pahalı değil.

• Ayrıca, çağrılmak için insan olmanıza gerek yok, bu dediğim çağırma için geçerli.
    Önemli: Eğer birini çağıracaksanız, kendiniz yere summon sign koymayın. Yoksa başkalarını çağıramazsınız. Bu arada, summon sign'ınızı koyduğunuz zaman istila edilerseniz summon sign'ınız yok olur.
    Bunu da ekle.

• Bende bugün oyunu aldım 1-2 güne gelir,ekleyin benide gruba.
  • quote:

Bende bugün oyunu aldım 1-2 güne gelir,ekleyin benide gruba.

ok ekledim
  • quote:

Ayrıca, çağrılmak için insan olmanıza gerek yok, bu dediğim çağırma için geçerli.
    Önemli: Eğer birini çağıracaksanız, kendiniz yere summon sign koymayın. Yoksa başkalarını çağıramazsınız. Bu arada, summon sign'ınızı koyduğunuz zaman istila edilerseniz summon sign'ınız yok olur.
    Bunu da ekle.

ok eklendi
  • Benide ekleyin oyunu alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calwadoer

Benide ekleyin oyunu alıyorum :)

alınca psn ini yazarsan eklerim
  • Oyunu aldım PSN: gkhnynr_TR.. benide yaz başlığa, beraber oynayalım artık ya :D
  • quote:

Oyunu aldım PSN: gkhnynr_TR.. benide yaz başlığa, beraber oynayalım artık ya :D

hayırlı olsun takıldığın yerde yada oynamak istersen oynarız
  • Şuan oynuyorumda takıldım ya bi yerde eğer müsaitsen oynayalımmı şimdi ?
  • quote:

Şuan oynuyorumda takıldım ya bi yerde eğer müsaitsen oynayalımmı şimdi ?

müsaitim oynayalım PSN mi ekle
  • benıde ekleyın yarın ıtıbarıyle oyuna kaldıgım yerden devam edıcem lvl 93 psn : chrjs123
  • Arkadaşlar konuya level sistemi ekledim herkes belirtirse levelını özel mesaj veya burdan listeye ekliyecem böylelikle online için aradaki farkları görebiliriz.
  • quote:

Arkadaşlar konuya level sistemi ekledim herkes belirtirse levelını özel mesaj veya burdan listeye ekliyecem böylelikle online için aradaki farkları görebiliriz.

4 tane car ım var 155 , 91, 70 15 levellik carlarım var.
  • Arkadaşlar karganın bizi bıraktığı yerden alta doğru(hayaletlere doğru) giderken tutsak kadın var estus flask ı upgrade ettiğimiz kadın ilerde onun karşısındaki adam kadını öldürüyormuş sanırım bu olmadan o adamı öldürsem mi yada onun bulunduğu dünyaya gittiğimizde verdiği item nedir biri adamın yanına yazmış iyi bir yüzük veriyor gibilerinden yazı erkenden öldürmemin bir sakıncası olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 28 Temmuz 2012; 21:09:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.