Şimdi Ara

Dark Souls 3'ten Yeni Video 'Karanlığın Gerçek Yüzü'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    12 Nisan'da Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak olan Dark Souls 3'ün yeni videosu yayınlandı. Bu videoda Lothric Krallığı'nda hayatımız için savaşmaya hazır olup olmadığımız soruluyor.

Oldukça hüzünlü bir şekilde sunulan videoda aynı zamanda aksiyon dolu savaşlarla karşılaşıyoruz. Dark Souls 3'ün serinin önceki oyunlarına göre daha hızlı bir yapıda olacağını belirtelim. İşte oyunun yeni videosu.

• Süslü püslü videolara karnımız tok artık. Bir firma bir müşterisini ancak bir kere kandırabilir. Bu da dark soluls 2 gibi ps2 grafileriyle çıkarsa hiç şaşırmam. Tamam grafik manyağı değilim ama dark souls serisinin görselliği çok çok kötü. Animasyonlar desen adamın kalça kemiği kırılmış gibi yürümesi beni benden alıyor. Paranız yokmu şu oyuna bi motion capture yapın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kimse kusura bakmasın esas karanlığın gerçek yüzü oyunun fiyatıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madiko

Süslü püslü videolara karnımız tok artık. Bir firma bir müşterisini ancak bir kere kandırabilir. Bu da dark soluls 2 gibi ps2 grafileriyle çıkarsa hiç şaşırmam. Tamam grafik manyağı değilim ama dark souls serisinin görselliği çok çok kötü. Animasyonlar desen adamın kalça kemiği kırılmış gibi yürümesi beni benden alıyor. Paranız yokmu şu oyuna bi motion capture yapın

Yazdığınız olumsuz yorumlar için insanlar para veriyor bu oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: madiko

Süslü püslü videolara karnımız tok artık. Bir firma bir müşterisini ancak bir kere kandırabilir. Bu da dark soluls 2 gibi ps2 grafileriyle çıkarsa hiç şaşırmam. Tamam grafik manyağı değilim ama dark souls serisinin görselliği çok çok kötü. Animasyonlar desen adamın kalça kemiği kırılmış gibi yürümesi beni benden alıyor. Paranız yokmu şu oyuna bi motion capture yapın

herşey grafik görsellik değil 1 ve 2 nasıl sevildiyse buda yine kitlesine hitap eden bir oyun olarak çok sevilecek (bence) o kitle zaten senin gibi bunlara takmıyor işiniz gücünüz herşeyi eleştirmek.

Oyun Bloodborne, Demon Souls ve Dark Souls 1 karışımı görünüyor, serinin son oyunu olarak güzel olacağına eminim.

• Vendrick kullanıcısına yanıt
    Son oyun mu kesin bilgi mi

• bana videolardan mekan çeşitliliği az gibi bir izlenim verdi.umarın yanıltır.

• Şimdiye kadar hikaye için dark souls, oynanış için dark souls 2 derdik; bakalım bu hangi konuda iyi olacak.
  • oyun çok hızlı

• quote:

Orjinalden alıntı: Vendrick

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: madiko

Süslü püslü videolara karnımız tok artık. Bir firma bir müşterisini ancak bir kere kandırabilir. Bu da dark soluls 2 gibi ps2 grafileriyle çıkarsa hiç şaşırmam. Tamam grafik manyağı değilim ama dark souls serisinin görselliği çok çok kötü. Animasyonlar desen adamın kalça kemiği kırılmış gibi yürümesi beni benden alıyor. Paranız yokmu şu oyuna bi motion capture yapın</blockquote>

herşey grafik görsellik değil 1 ve 2 nasıl sevildiyse buda yine kitlesine hitap eden bir oyun olarak çok sevilecek (bence) o kitle zaten senin gibi bunlara takmıyor işiniz gücünüz herşeyi eleştirmek.

Oyun Bloodborne, Demon Souls ve Dark Souls 1 karışımı görünüyor, serinin son oyunu olarak güzel olacağına eminim.

Her şey grafik değil üniversiteli bende biliyorum. Oyun bir bütündür, nasıl grafikleri iyi olsa bile mekanikleri, oynanışı kötü olan bir oyun genel olarak kötüyse ( örnek crytek oyunları ) aynı şekilde oynanışı mekanikleri iyi olan bir oyunun grafiklerinin kötü oluşuda oyunu genel olarak kötü yapar. Kimse kusura bakmasın souls serisinin grafikleri biraz düşük değildir, çok çok düşüktür. Grafikler önemli değilse gidin batak oynayın satranç oynayın, ne işiniz var bir monitörün karşısında. Görsel etkileşimli bir aktivitede görsellik önemli değil demek nasıl bir ikiyüzlülüktür

• quote:

Orijinalden alıntı: madiko

Sanırım ya farklı oyunları oynadık ya da bir problem var.
    Dark souls 2 nin animasyonları oldukça iyi seviyelerde.Hatta oyunu ilk oynadığımda animasyonlara çok şasırmıştım yine aynı şekilde fizikte iyi seviyede zaten havok fizik motorunu kullanıyordu sanırım.
    Doku çözünürlüğü iyi seviyelerde değil fakat sanatsal grafiklerde yine oldukça muazzam seviyelerde.
    To the moon un neden bu kadar sevildiğine steam incelemerini okuyarak bak istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbald -- 24 Şubat 2016; 18:47:44 >

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Vendrick

Süslü püslü videolara karnımız tok artık. Bir firma bir müşterisini ancak bir kere kandırabilir. Bu da dark soluls 2 gibi ps2 grafileriyle çıkarsa hiç şaşırmam. Tamam grafik manyağı değilim ama dark souls serisinin görselliği çok çok kötü. Animasyonlar desen adamın kalça kemiği kırılmış gibi yürümesi beni benden alıyor. Paranız yokmu şu oyuna bi motion capture yapın</blockquote>

Oyun Bloodborne, Demon Souls ve Dark Souls 1 karışımı görünüyor, serinin son oyunu olarak güzel olacağına eminim.</blockquote>

Her şey grafik değil üniversiteli bende biliyorum. Oyun bir bütündür, nasıl grafikleri iyi olsa bile mekanikleri, oynanışı kötü olan bir oyun genel olarak kötüyse ( örnek crytek oyunları ) aynı şekilde oynanışı mekanikleri iyi olan bir oyunun grafiklerinin kötü oluşuda oyunu genel olarak kötü yapar. Kimse kusura bakmasın souls serisinin grafikleri biraz düşük değildir, çok çok düşüktür. Grafikler önemli değilse gidin batak oynayın satranç oynayın, ne işiniz var bir monitörün karşısında. Görsel etkileşimli bir aktivitede görsellik önemli değil demek nasıl bir ikiyüzlülüktür

Üniversiteli ? Her şey grafik görsellik değildir dedim, görsellik önemsizdir demedim ama sen kulağı diğer taraftan tutmaya çalışmışsın saçma sapan bi tartışma oluyor şu anda neden bu olay içine bu kadar oturmuş onuda anlamış değilim zaten, herkes senin gibi düşünmek zorundaymış gibi eleştiri yapıyorsun, mesela sevenleri hala açıp diablo 2 oynar neden grafikleri görselleri için mi hayır ne kadar eskide geçmişte kalmış olsa da o oyunu verdiği haz için verdiği keyif için verdiği atmosfer için sevip oynarlar bence dark souls da bunlardan bu kategorideki oyunlardan birisi.. ama sen fazla takıntılısın

• Oyun çıkmadan fiyatı ile bize gösterdi zaten karanlığın ta kendisini.
  • quote:

Okumadım .

• mbald M kullanıcısına yanıt
    To the moon 3d bir oyun değil kimse ondan çözünürlük animasyon beklemez. Ama günümüzün teknolojisiyle 3d oyunlar belli görsel standartları yakalamalıdır. Eğer single player bir oyunsa hikayeside kabul edilebilir olmalıdır gibi gibi. Oyunlar sesi , görselliği, hikayesi, yapay zekası, oynanış mekanikleri vesaire belli standartları karşılaması lazımdır. Karşılayamıyorsa yapımcı bunun farkında olup ona göre oyuna bir fiyat biçmesi lazımdır. Nasıl crysis serisi görselliğiyle on numara bir oyun ama geri kalanların vasatlığı yüzünden dandik bir oyunsa souls seriside oynanış mekanikleri, açık serbest dünyasıyla iyi ama görselliği yüzünden bir o kadarda vasat bir oyundur. Fikirlerimi kimseye dikte etmiyorum, herkez istediğini düşünebilir. Bu oyunu seven kadar görselliğinin dandikliği yüzünden (sanatsal görselliğe lafım yok )sevmeyende çok var. Bu konuda böyle düşünen sadece benmişim algısı oluşturmaya çalışmanızda gayet taraflıca olmuş

• MALthael Yalvarırım oku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E851F29FD -- 24 Şubat 2016; 19:12:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vendrick

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Vendrick

Oyun Bloodborne, Demon Souls ve Dark Souls 1 karışımı görünüyor, serinin son oyunu olarak güzel olacağına eminim.</blockquote>

Her şey grafik değil üniversiteli bende biliyorum. Oyun bir bütündür, nasıl grafikleri iyi olsa bile mekanikleri, oynanışı kötü olan bir oyun genel olarak kötüyse ( örnek crytek oyunları ) aynı şekilde oynanışı mekanikleri iyi olan bir oyunun grafiklerinin kötü oluşuda oyunu genel olarak kötü yapar. Kimse kusura bakmasın souls serisinin grafikleri biraz düşük değildir, çok çok düşüktür. Grafikler önemli değilse gidin batak oynayın satranç oynayın, ne işiniz var bir monitörün karşısında. Görsel etkileşimli bir aktivitede görsellik önemli değil demek nasıl bir ikiyüzlülüktür</blockquote>

Üniversiteli ? Her şey grafik görsellik değildir dedim, görsellik önemsizdir demedim ama sen kulağı diğer taraftan tutmaya çalışmışsın saçma sapan bi tartışma oluyor şu anda neden bu olay içine bu kadar oturmuş onuda anlamış değilim zaten, herkes senin gibi düşünmek zorundaymış gibi eleştiri yapıyorsun, mesela sevenleri hala açıp diablo 2 oynar neden grafikleri görselleri için mi hayır ne kadar eskide geçmişte kalmış olsa da o oyunu verdiği haz için verdiği keyif için verdiği atmosfer için sevip oynarlar bence dark souls da bunlardan bu kategorideki oyunlardan birisi.. ama sen fazla takıntılısın

Diablo oyunları izometrik kamera açısına sahip bir oyunlardır .O yüzden çözünürlük animasyonlar kötü bile olsa tepeden baktığın için pek rahatsız etmez. Örnek olarak verdiğin diablo 2 2000 yılında çıkmış bir oyun bu gün açıp oynayan adamda bunun grafikleri neden kötü diyemez zaten. Ayrıca şunu kabul edelim mazimizde önemli yere sahip olan, zamanında sabahlara kadar oynadığımız bir oyuna aradaki duygusal, nostaljik bağdan ötürü kimse kötülemez zaten

• Gelde bekle arkadas!
  • bu oyunla birlikte son colledctors edition siparisimi verdim yanliz almakta hala kararsiz kaldim . ( standart edition alabilirim.) sirf kitapcigi icin yoksa.

• Apocalypse edition güzel olmuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.