Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omrtnckl

Eyw hocam teşekkür ederim oyunu oynuyoz bı yere kadar geldikte hep ezbere gelmisiz
    Bu oyunun en kötü tarafı bunu oynayinca başka oyun istemiyor insan .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç yüzük ve soul verme konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı arkadaslar. PSN nick volcy123 ekleyebilirsiniz.
  • Bloodborne rehberi gibi güzel bir rehber olmuş. Elinize, emeğinize sağlık @melkor23

Önceki Rehber ve forumdaki arkadaşlarında desteği ile Platinlemiştim BloodBorne'u. Yalnız DS3'e geç kalmışım, daha yeni aldım oyunun Deluxe paketini. Co-op oynayacak hiç bir milletten insan gelmiyor doğru düzgün. Bu silah level fark olayı , ember kullanma zorunluluğu ve covenant eşleşme mevzusu can sıkıcı oldu benim için. Çan çalmayı özledim.

Akşamları 20:00 Sonrası co-op oynamak isteyen olursa beklerim. Şuan Mini boss Road of Sacrifices illeti ile uğraşıyorum, indiremedim.
    Adam hiperaktif yerinde durmuyor sezeryan

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capricorn57 -- 10 Kasım 2018; 13:57:38 >

• Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin. Çabuk alışırsınız merak etmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

Bloodborne rehberi gibi güzel bir rehber olmuş. Elinize, emeğinize sağlık @melkor23

Önceki Rehber ve forumdaki arkadaşlarında desteği ile Platinlemiştim BloodBorne'u. Yalnız DS3'e geç kalmışım, daha yeni aldım oyunun Deluxe paketini. Co-op oynayacak hiç bir milletten insan gelmiyor doğru düzgün. Bu silah level fark olayı , ember kullanma zorunluluğu ve covenant eşleşme mevzusu can sıkıcı oldu benim için. Çan çalmayı özledim.

Akşamları 20:00 Sonrası co-op oynamak isteyen olursa beklerim. Şuan Mini boss Road of Sacrifices illeti ile uğraşıyorum, indiremedim.
    Adam hiperaktif yerinde durmuyor sezeryan

İlginç ben Co opda hiç sıkıntı cekmiyorum. Online dolu dolu. Online ayarlarınızı bir kontrol edin

• Ağalar yeni bir sorum olacak bu son Lotto h price üstüne 2 li takılan boss öldürdüm videolarda capital e geri döndüğünde ashes of andriel konuşuyor vs ben bu elemanı bulamadım o mekana gittim kimse yoktu orda ne yapabilirim bunla ilgili

• Çıldırmamak elde değil. En zor olan 2 tane sonu yaptım fakat en kolay olanı yapamıyorum.
    "To Link the First Flame" Bunu yapmak için en zor olan sonun konusunu bozarak "Purging Stone" kullan ve son bosu kesip direk bonefire yakıyorum ama olmuyor. Hatta birçok farklı şekil denedim ama olmadı. Başka birşey daha yapmak gerekiyor fakat bulamadım. Hatta konu tam bozulsun diye "Yuria of Londor" öldürerek son bosu kestim yine yok. Millet en zor sonu yapmak için uğraşıyor ben ise en kolay olanı yapamıyorum
  • Ozik1983 O kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Ozik1983

Çıldırmamak elde değil. En zor olan 2 tane sonu yaptım fakat en kolay olanı yapamıyorum.
    "To Link the First Flame" Bunu yapmak için en zor olan sonun konusunu bozarak "Purging Stone" kullan ve son bosu kesip direk bonefire yakıyorum ama olmuyor. Hatta birçok farklı şekil denedim ama olmadı. Başka birşey daha yapmak gerekiyor fakat bulamadım. Hatta konu tam bozulsun diye "Yuria of Londor" öldürerek son bosu kestim yine yok. Millet en zor sonu yapmak için uğraşıyor ben ise en kolay olanı yapamıyorum
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:24:28 >
  • Hocam son denememde yaptım fakat sizin dediğinizi denemedim sizinki de yapıyor olabilir. Hatta 8 tane sigilları satmak ya da atmak aklıma da geldi ama kimse ne satın aldı nede üstümden atabildim. Ben şöyle hallettim.
    "Fire Keeper" e tüm hollowluğumu 750.000 soul karşılığında ilk defa temizletip daha sonra gözleri verip boss alanına davet ettim daha sonra bosu kesip direk bonefire yaktım ve kupayı verdi. Yani 1 kere olsun hollowluğu Fire Keeper ile kaldırtmak gerekiyor. Bu kupayı alamayanlara umarım yardımcı olur.
  • Ozik1983 O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın söylediğini yapmışsınız zaten. :)

• Ds 1 remake aldım, mage nasıl 1. Oyunda.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    O.P

• Arkadaşlar selam, demon's souls ve dark souls'un ilk oyununu uzun süre oynadım defalarca da bitirdim ama 2013 ten beri oyun falan oynamıyorum, yeni PS4 aldım doğal olarak unuttum oyunun konsepti. Hep tank karakter kullandım, büyüden haz etmedim. Sorum şu; Strength odaklı ultra great kılıç ve balta türevleri buff alma durumu için faith gerektiriyor gördüğüm kadarıyla. Ne derece faith basmam icap ediyor acaba ? Oyunun en başlarındayım. Bir soru daha; ds1 oynayanlar bilir DRAKE SWORD vardı, bunun gibi çok işlevsel ve -nispeten- uzun ömürlü bir kılıç haritanın neresinde bulurum (çerez oyuncuyum)

• Merhaba

Dark souls 3'ü Sorcerer oynuyorum Undead Settlement bölgesinde ki büyücü eşyaları satan kişiyi bulmak için Firelink Shrine da ki satıcıya item verip , anahtar almam gerekli ama vereceğim eşyayı bulamıyorum .

Eşyanın yerini nasıl öğrenebilirim ? Kapıyı açmanın yolu nedir ?

Teşekkürler
  • Karekterin birini yanlışlıkla kestim. Karakter sıfırlama olayı var mı oyunda?

• Ya beyler within the earthen peak ruins deki 2 ejderhayi gevemiyorum.. summon sign den gelen giden de yok tek basima olmuyor.. bi el atin be heh vallahi

• 3 tane bonfire acik olmasi garip olmus. Save dosyasina mi bisi oldu acana. En olmadi ng de yeniden ac bitir. Dlc leride oyle oynarsin.

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    yok
  • Guest-246FC0C8F G kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba oyunu 2yıl önce bitirip ng+ başlayıp bırakmıştım. Cleansing chapel o bölümün bossunu keserek geri döndüm fakat amca yinede yok. Oyunu ng 1 de komple bitirmem mi gerekiyor.?

• Herhangi bir bossta yardıma ihtiyacı olan olursa pm atsın hallederiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.