Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.338
Cevap
74
Favori
190.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar irithyll straight sword kılıcına neden gem takılamıyor.Ayrıca bu silaha ateş,yıldırım gibi hasar veren eşyalarda neden olmuyor.Şimdiden teşekkürler.
  • ash_1408 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:24:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2E0F8F55

.
    Cevabınız için teşekkür ederim ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ringed city deki ejderha bossuna yardım edebilecek varmı solo denedim olmuyor npc summonlarda saçmalıyor son aşamada.
  • Arkadaşlar bı arkadaşım için yüzükler lazım trophy için varsa yardımcı olabilecek çok makbule gecer

• Oyunda silah çeşitliliği çok fazla olmasına rağmen işe yarar silah sayısı bana göre az.Aynı şey zırh setleri için de geçerli.Bide zırh setlerinin bazılarının görünüşü çok kötü duruyor.Bunların dışında mükemmel bir oyun.Biraz zaman geçsin 2.kez başlarım heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ash_1408 -- 18 Eylül 2018; 9:45:19 >
  • şu covenant itemlerini farm yapmaktansa invasion la alayım diyorum ne zaman invade yapsam mutlaka 4v1 giriyorum oyuna. Adamlar hep bi yere pusu kurmuş keyfine birilerini öldürmek için oyuna girmiş oluyorlar adam akıllı pvp yapamıyorum böyle parti yüzünden.
    Bir de ben darkmoon ken hiç otomatik olarak çağırılmıyorum ama kime atsam 2 dk sonra darkmoon orada. Bütün gece anca 5 vertebra alabildim farmlasam daha kısa sürerdi heralde.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Merdivenlerdeki ejderha mı

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    bitirdim bile o dlc yi.
  • soul atabilecek olan varmı ?
  • Yazık gerçekten şu büyücüyü nerfliyeceğiz diye yapmadığı şaklabanlık kalmamış yine from software in..Sonraki oyun çıkarsa orada da cast süresini 5 saniyeye çıkarsınlar. Tabi dark souls 1 pvp de büyücüden tek yiyen ergenler ağlayınca from abileri artık üzmek istemiyor onları...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda Soul kasmak zor. Bana Soul atabilecek biri olursa çok sevinirim

• Bu Ringed City DLC si neymiş arkadaş. 1. DLC nispeten kolayken 2. dlc ölüm gibi...
  • Merhaba hocalar, oyunun standart sürümünde ( ana oyun) sanırım sıralamasını bilmeden girdiğimden 1. Abyss Watchers 2. Yhorm the Giant 3. ve son olarak Aldrich i kestim, Aldrich ten hemen sonra aynı mekanda Dancer of the Boreal Valley süzüle süzüle aşağı indi ve Aldrich ile savaşımdan doğal olarak 2 estus flask kaldığı için fazla uğraşmadan ölür tekrar gelirim dedim zaten Dancer da sağ olsun baya yardımcı oldu hızlı bitirdi işi...

Ne olduysa bundan sonra oldu, öldükten sonra Anor Londo main bonfire da başlayıp aynı mekana gittim sadece bonfire i yaktım ancak ortada Dancer falan yok ve okuduğum kadarıyla opsiyonel bir boss da değil lothric castle a gidiş için kesmek gerekli.Yokmudur bu boss u bir şekilde tekrar tetikleyebilecegim bir yol ? Hakikaten sırf cinder lord sırası bozuldu diye oyun bu derecede hataya girmiş olabilir mi ?! :(

• Provisioner kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2E0F8F55

.
    Teşekkürler, izlediğim bir videoda yerini gördüm gece olduğu için hiç sinirimi bozmadan yatayım dedim :) işten eve geçince ona son dansını yaptiricam

• Pontiff invasion almada halen aktif olduğunu öğrendim. Uzun bir ara vermiştim oyuna. 120 level ve Max Level'de invasion bekleyen varsa 2. veya 3. olarak katılmak isterim aranıza.

• Selam arkadaşlar dark souls 3 deluxe arıyorum. Çift hak veya tek hakkını satmak isteyen ulaşırsa memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Dark Souls 2 veya Dark Souls Remastered için ne düşünüyorsunuz? DS3 ü bitirmiş biri olarak bu iki oyun tatmin eder mi yoksa çok gerek yok mu?
  • ellerimkirli kullanıcısına yanıt
    Kaçırma kesin oyna.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.