Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4’te Türkçe yama yok maalesef fakat oyun aksiyon odaklı o yüzden İngilizce olarak da oynanıp keyif alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim bugün tropy lerden 9 tane kaldı. 2 tane oyun sonu tropy si 1 tane covenant diğerleri master ile başlayan tropyler master lara bakmadım çünkü açıklamasında tüm silahlar tüm büyüler... Diye gidiyor ama 2 son ve 1 concernant ı yapmam imkansız videolarda baktım birçok şey gitmiş bitmiş karakter ölmüş vs ds un bu yönü çok gıcık oyunda normal geçip gittiğin bir yer ya da öldürdüğün bir karakter ileride tropy açmanu engelliyor.

Covenantın birinde sırtında kafes olan bir yaratık var videoda arkadan yaklaşıyor adam kafesi açıp içine giriyor ben de o yaratık saldırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    başlangıç karakteri knight açtıysan. adama R3 tuşu ile kitlendikten sonra L1 tuşu ile kalkanı çek. ve sağ analog ile çevresinde tek yöne doğru dön. ve boss a yakın dur. adamın kombosu bitince L1'i bırak can barının altındaki yeşil bar (stamina barı sen kalkan ile blokladığında da darbeye göre azalıyor) dolsun. arada fazla abartmadan 1 veya 2 kere vur. hepsi bu.
  • Fail olan görevleri tekrardan yapma şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambrosia_

Fail olan görevleri tekrardan yapma şansımız var mı?
    Ng+ dışında yok.

• Şu oyundaki pvpyi nasıl özledim anlatamam, platin için girdiğim pvplerde altıma sıçtığımı bilirim gülmekten acayip keyifliydi özledim

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    souls pvp’lerinin ustune pvp yoktur. trolluk de yaparsin, adam gibi de kapisirsin, ozgurluktur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oyunlar arkadaşlar. Aranızda bu oyunda bana rehber ve yardımcı olabilecek, beraber oynayabileceğim biri varmı acaba? Varsa çok makbul geçer.
  • Benim cuma günü finaller bitiyor sonrasında beraber oynayabiliriz psn halilegic ekle beni ember sıkıntısı çekmeden oynarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Halilegiç

Benim cuma günü finaller bitiyor sonrasında beraber oynayabiliriz psn halilegic ekle beni ember sıkıntısı çekmeden oynarız
    eyvallah hocam. benim de bugün bitti .
  • Oyunu The Ringed City ve Painted world of ariendel DLC sürümleri dahil olmak üzere tamamen bitirdim.
    Oyun Bloodborne'a göre çok daha uzun soluklu.
    Çeşitlilik olarak çok daha fazla seçenek mevcut.
    İster Dark mage ol ister Dark miracle yada paladin yap karakterini.
    Silah çeşitliliği de bloodborne göre çok daha fazla.
    Hiç sıkmadı valla.
    Pvpsi canlı red eye orb'a bastımmı direk invader oluveriyorsun.
    En büyük artısı herbir ng de 5 kere stat değiştirebiliyorsunuz bu çok iyi olmuş.
    2-3 120 lvl karakter yapıp (her bir class'dan) pvp de keyfin dibine vurabilirsiniz.

Zorluk olarak kıyaslamak gerekirse, bloodborne da bosslar daha zor yaratıklar daha kolaydı. Dark souls 3 de tam tersi. Ha yok mu iflahını söken bosslar?
    Evet var. Gördüğüm kadarıyla bir çok insan nameless king de zorlanıyor. Bana çok kolay geldi şahsen.
    Beni Ringed City de demon prince ve darkeater midir zorladı.

Zaman buldukça NG+ ve üstünü keyif ala ala oynarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCLawRex -- 6 Haziran 2018; 10:32:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Oyunu The Ringed City ve Painted world of ariendel DLC sürümleri dahil olmak üzere tamamen bitirdim.
    Oyun Bloodborne'a göre çok daha uzun soluklu.
    Çeşitlilik olarak çok daha fazla seçenek mevcut.
    İster Dark mage ol ister Dark miracle yada paladin yap karakterini.
    Silah çeşitliliği de bloodborne göre çok daha fazla.
    Hiç sıkmadı valla.
    Pvpsi canlı red eye orb'a bastımmı direk invader oluveriyorsun.
    En büyük artısı herbir ng de 5 kere stat değiştirebiliyorsunuz bu çok iyi olmuş.
    2-3 120 lvl karakter yapıp (her bir class'dan) pvp de keyfin dibine vurabilirsiniz.

Zorluk olarak kıyaslamak gerekirse, bloodborne da bosslar daha zor yaratıklar daha kolaydı. Dark souls 3 de tam tersi. Ha yok mu iflahını söken bosslar?
    Evet var. Gördüğüm kadarıyla bir çok insan nameless king de zorlanıyor. Bana çok kolay geldi şahsen.
    Beni Ringed City de demon prince ve darkeater midir zorladı.

Zaman buldukça NG+ ve üstünü keyif ala ala oynarım artık.
    Hocam bu oyunu almayı düşünüyorum online oyuncu sayısı hala iyi mi fazlami yani

• Yok mu cevap arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Yok mu cevap arkadaşlar
    Net olarak bilmiyorum lakin, bundan 2-4 ay önce Dark Souls 3 online oranı pek iyi degildi. Yeni çıkan bir oyunun elbet bundan daha iyi olacaktır dolulugu. Seviyorsan Dark Souls 1'e bakabilirsin o sebeple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Dark souls oynadıktan sonra insan başka oyundan zevk almıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Yok mu cevap arkadaşlar
    Oyun da doluluk oranı iyi. Oyun da özellikle pvp yapmak istiyorsanız, yazılı olmayan kurallar mevcut.

Söyle ki;
    Mesela anor londo haritası, bu harita'ya giderek anında pvp yapabilirsiniz. (pvp yapan, yapmak isteyen insanlar genellikle bu harita da oluyor)

Bir de oyun da ben herşeyi çözeyim, hemde 200-300 level yapayım, milletin pvp de kafasına kafasına vurayım gibi düşünceler içerisine girmeyin derim.

Çünkü, level sistemine göre phantom yada invader olabiliyorsunuz. Mesela 130 levelseniz 120-140 bandında olan insanlarla online oynayabilirsiniz.

Pvp yapanlar genel olarak 120 level sonrası kasmıyor aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCLawRex -- 12 Haziran 2018; 7:1:19 >
  • BigCLawRex B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Online olayı bana daha çok boss kapılarında lazım hocam yardım için

• Boss kapılarında pek fazla oyuncu bulamazsın. Co-op modu bloodborne'daki kadar kullanışlı değil. Zaten gerek de yok, üstte yazdığım gibi bosslar bloodborne'dan kolay ve bazı bosslarda npc çağırabiliyorsun.

Eğer soul tarzı oyunları seviyorsan, kesinlikle oynamalısın. Hatta tamamen offline olsa bile.

Sırf her bir npc'nin hikayesi için bile oynanır.

Oyunun DLC paketlerini oynamayacaksan zor boss zaten yok. Ama kesinlikle DLC paketlerinide oynamanı tavsiye ederim. Bloodborne'daki old hunters DLC paketinden daha iyi olmuş. (aklıma geldi de old hunters'daki orphan of kos baya sinir etmişti beni)

• BigCLawRex B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam şu an indirim bekliyorum PS4 storede. Goty edition 209 lira çok pahalı .

• Oyun indirime girmiş . 49 TL Standart Sürüm . Eklenti indirimlerinden Season Pass alabilirsiniz.

Bu arada genel bir soru sorayım . Bloodborne oynuyorum şimdi. 20 saat vakit geçirmişim . Oyuna çok bağlandım . Epik görseller , epik bosslar çok hoşuma gidiyor . Şimdiden DS3 alıp kenarda dursun diyorum . Bloodborne'da karakter daha hızlı hareket ediyor . DS3 ' te karakter daha hantal diyorlar . Ne kadar doğru bu ? Bir de Bloodborne ile bir karşılaştırma yapabilir misiniz genel anlamda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 18 Haziran 2018; 11:21:14 >
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.