Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boss ruhlarından alınan silahlara gem takılamıyo ve resin basılamıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 20 Ocak 2018; 15:14:32 >
  • Tesekkurler sacmalik olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne’u platinledim buna başladım. Bloodborne gerçekten sanat eseriydi.

Dark souls çok yavaş geldi. Umarım alışırım.

• Selamlar, standart 1 glık ps4 ile oyunu blueraydan oynuyorum. şu an undead settlementtayım. yalnız fps düşüşü oluyor hareket halindeyken. normal mi sizlerde de var mı bu durum? ve son olarak çözüm önerisi olan var mıdır?
  • MeanMachine M kullanıcısına yanıt
    oyun yer yer 25-30 fps arası gidip gelebiliyor ama aşırı bir düşüş yok diye hatırlıyorum.
  • fpsdeki düşüşü bir yandan koşup diğer yandan sağ analog ile sağa sola bakarken yaşıyorum. savaşlarda çok sıkıntı olmuyor.

Co-op ve convenantlar ile ilgili sorularım vardı. Cevaplayabilirseniz sevinirim :)

1)invasion a maruz kalmam için ember durumda olmam gerekiyor. değil mi? ben way of the blue convenanttaysam, bir süre sonra blue sentinel yardıma geliyor.

2) peki invasion sonrasında ölürsem ember ı kaybediyor muyum?

3) bir sebeple kaybettim diyelim... gidip convenantımı blue sentinel olarak değiştirdim. way of blueya desteğe giderken otomatik mi summanlanıyorum? yoksa blue eyed orb gibi işi mi kullanmam gerekiyor.

4) blue sentinel in darkmoondan farkı nedir?

5) warriors of sunlight convenantında bir arkadaşım var diyelim. bana destek atıyor. level farkımız 100 lvl ve oyunu normalde bitirmiş olsun. normal modda oynarken white soapstone ile benim dünyama geldi diyelim. boss fightlarda destek atamıyor mu?

şimdiden okuyan ve cevaplayan herkese teşekkürler.

• Ds2 ninde böyle rehberi varmı bulamadımda

• quote:

Orijinalden alıntı: MeanMachine

fpsdeki düşüşü bir yandan koşup diğer yandan sağ analog ile sağa sola bakarken yaşıyorum. savaşlarda çok sıkıntı olmuyor.

Co-op ve convenantlar ile ilgili sorularım vardı. Cevaplayabilirseniz sevinirim :)

1)invasion a maruz kalmam için ember durumda olmam gerekiyor. değil mi? ben way of the blue convenanttaysam, bir süre sonra blue sentinel yardıma geliyor.

2) peki invasion sonrasında ölürsem ember ı kaybediyor muyum?

3) bir sebeple kaybettim diyelim... gidip convenantımı blue sentinel olarak değiştirdim. way of blueya desteğe giderken otomatik mi summanlanıyorum? yoksa blue eyed orb gibi işi mi kullanmam gerekiyor.

4) blue sentinel in darkmoondan farkı nedir?

5) warriors of sunlight convenantında bir arkadaşım var diyelim. bana destek atıyor. level farkımız 100 lvl ve oyunu normalde bitirmiş olsun. normal modda oynarken white soapstone ile benim dünyama geldi diyelim. boss fightlarda destek atamıyor mu?

şimdiden okuyan ve cevaplayan herkese teşekkürler.

1- evet, ember'li haldeyken invade yersin sadece.

2- sen invade attığında ölürsen ember'in gitmez. (soul'un öldüğün yere düşer) senin dünyana gelen invader seni keserse ember'in gider.

3- way of blue'ya girdiğinde sana işgalci gelirse yanına otomatik bir yardımcı summon olur. blue sentinel'e girersen, işgal yiyene yardıma yine otomatik olarak sen gidersin.

4- hatırlayamadım :)

5- destek yapar. yalnız çağırabilmen için o bölgenin boss'unu kesmemiş olman lazım. ayrıca level farkınız fazla olduğu için şifreli buluşmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 29 Ocak 2018; 10:2:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

Ds2 ninde böyle rehberi varmı bulamadımda

ds2 için youtube'u kullanmaya bak. forumda yanlış hatırlamıyorsam bu çapta bir rehber yoktu.

https://www.youtube.com/channel/UC14NjHD1Cf2Lx0NOauWJT6g bu kanalda ds oyunları ile ilgili çok şey bulabilirsin. türkçe. oynatma listelerinden ilgili rehberlere ulaşabilirsin.

birde forumda zamanında "FIRTINA" nickli bir arkadaş vardı. onun da rehberi mevcuttu. youtube kanalı da galiba FIRTINA idi. bi göz at.

edit: buldum. kanalı şu;https://www.youtube.com/channel/UCuz2ZjALApdi56jRJ0NeyaA

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bakıyorum

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    5. sorum için bir sorum daha var. Arkadaşım oyuna yanıma geldi diyelim. fakat bölgenin bossunu kesmediğim halde boss odasına falan benimle gelemedi. bu neden olmuş olabilir?
  • Bir de blue sentinel olarak yardıma gidebilmem için ember modda mı olmam gerekiyor? :)
  • quote:

5. sorum için bir sorum daha var. Arkadaşım oyuna yanıma geldi diyelim. fakat bölgenin bossunu kesmediğim halde boss odasına falan benimle gelemedi. bu neden olmuş olabilir?

bunun olması için aklıma gelen 2 sebep var;

1- arkadaşın yere kırmızı renkli imzayı bırakmış olabilir. bu durumda düşman olarak gelir ve boss odasına sen girdiğinde o evine döner.

2- arkadaşın mound maker kovenantında olabilir. bu durumda da boss odasına sen girdiğinde o evine döner.

yere white sign soapstone ile imza bıraksın. mound maker harici başka bir kovenantta olsun o esnada. mesela warrior of sunlight veya way of blue gibi...

• quote:

Bir de blue sentinel olarak yardıma gidebilmem için ember modda mı olmam gerekiyor? :)

yo, öyle bir zorunluluk olmasa gerek. şöyle emin olabilirsin;

girdiğin kovenantın simgesi can barının en solundaki bölgede beliriyor biliyorsun. eğer ki o simge yanıp sönüyorsa, kovenant özelliği aktif demektir. sen blue sentinel, darkmoonblade, aldrich faithfull gibi kovenantlara girdiğinde o simge otomatik olarak yardım ya da rakip aradığından yanıp söner.

• Bloodborne oynuyorum şuanda ama sıkılınca ds2 yada 3 almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar item transferi yapıcam bu konuda bana yardımcı olabilcek varmı ? (Steam-Pc)
  • Arkadaslar bunda yardima basil birini cagiriyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jybe

Arkadaslar bunda yardima basil birini cagiriyoruz ?

öncelikle ember'li modda olmalısın. sonrasında ise boss önü ya da bonfire kıyılarında yerde sarı/beyaz imzalar görürsün. onları yanına çekebilirsin. mor ve kırmızı imzalar düşman olarak gelir.

• Emberli mod derken ember icmem sanirim degilmi ? Yeni basladigim icin pek bilmiyorum ne ne ise yarar.Ember bu is icinmi kullaniliyo?

• Ember halde hikayeyi oynamak ne kadar zor yaw. dün yeni bir kararkter ile road of sacrifice da gezinirken sırayla 3 kişi invade geldi. birinden kurtulurken diğeri geliyor. hayır adamlar estusları bitiyor basıp gitmiyorlar da. mobların arasına kaçıyorlar :s desteğe gelen blue sentinellerin hepsi çöp çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.