Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platini alabilirsek bende geçicemde :) onun için uğraşıyoruz....

Dlc bölgelerine hangi bölgeden ulaşıyoruz sorması ayıp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbulut79

Platini alabilirsek bende geçicemde :) onun için uğraşıyoruz....

Dlc bölgelerine hangi bölgeden ulaşıyoruz sorması ayıp :)

• Teşekkürler ..

Human Dregs Farm yapıyorum deyyusa 5 tane verdim daha vermedi büyüyü kaç tane yapınca verecek merak ediyorum :) Okyanusu geçtik derede boğuluyoz...
  • Playstation'da Trophy kasan karşılıklı Vertebra Shackles farmı yapacağım arkadaş arıyorum. İlgilenen ekleyebilir mi? Sırasıyla red soapstone ile invade'e çağıracağız birbirimizi.

30 tane Vertebra Shackle gerekiyor.
  • 2 DLC'yi de bitirdim. Gerçekten normal oyuna göre bosslar inanılmaz kanser ediyor. Bir de hepsinde iyi armor var. 200-200 vurarak 15k canı indirmeye çalışıyorsunuz. Bir de bunlar kütük gibi de değil. Ele gelmiyor ki şöyle 2 tane patlatasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun uğraşlarım sonucunda nihayet ilk iyi oyununu plantileyememiş olsam da Bloodborne sonrasında ikinci FS oyununu ve DS serisinin son oyunu olan DS3'ü plantinlemeyi başarabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

2 DLC'yi de bitirdim. Gerçekten normal oyuna göre bosslar inanılmaz kanser ediyor. Bir de hepsinde iyi armor var. 200-200 vurarak 15k canı indirmeye çalışıyorsunuz. Bir de bunlar kütük gibi de değil. Ele gelmiyor ki şöyle 2 tane patlatasın

Hangisi daha kolay ? ben dlc'lere başlıycamda ilk önce kolaydan başlıyım ona göre.
  • Ringed City'yi sona bırak. Çünkü diğerine göre boss sayısı daha fazla. Diğeri kısa sürüyor ama onun da final boss'u çok asil birisi

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ringed City'yi sona bırak. Çünkü diğerine göre boss sayısı daha fazla. Diğeri kısa sürüyor ama onun da final boss'u çok asil birisi

Gördüm gelme canına okuruz diyorlar resmen :)
    http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Sister+Friede

bu arada bu siteyide ingilizcesi olanlara ve oyuna yeni başlayanlara tavsiye ederim bana çok faydası oldu oyunda kendimi geliştirmemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Ekim 2017; 19:0:2 >

• Bugün girdim Darkmoon blade için yine concord kept'leri toplayamadım çıldırıcam artık platin alamıyorum bu yüzden herşeyi denememe rağmen 10 tane topladım 15-20 saatte.
  • Bloodborne alacaktım indirimden.. Dark Souls anılarım canlandı x360 ve pc de.
    Yemedi almadım.
  • Item discovery'yi 400 küsür yapsanız dahi Anor Londo'da merdivenlerdeki şövalyeleri öldürerek proof kazanma şansınız %1 falan galiba.

O sebeple iki-üç gün sürer otuz adet toplamanız, tabii item discovery'niz 400 ün üstündeyse.
  • Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Luck'ı 99 yaptım üstüne Symbol of avarice dagger yüzük falan yaptım yinede işe yaramadı
  • Crystal sage rapier, +3 ring, bir de gold veya diğer tip coin kullanırsanız daha yükselir. Şansınız biraz daha artar.

• Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Uğraşıyoruz bakalım dediklerinizin hepsini uyguladımda artık çıkarsa çıkar çıkmazsada kalır.
  • Ben concord kept için her gün girip 1-2 tane düşürüp çıkıyordum, böyle böyle 15 günde falan toplamıştım 30 taneyi, hepsini birden toplamak için girince sıkıcı oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ben concord kept için her gün girip 1-2 tane düşürüp çıkıyordum, böyle böyle 15 günde falan toplamıştım 30 taneyi, hepsini birden toplamak için girince sıkıcı oluyor

katılıyorum. koca bir pazar günümü hiç etmişti namussuz item :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay concord kept vay concord kept...sevgilerimle.. :)

• Bir de bana sanki ilk 1-2 tane daha hizli dusuyor, sonrakiler daha seyreklesiyor gibi gelmisti, o yuzden de boyle gunlere bolerek tamamladim.
    Gunluk 1-2 adet hedefin olunca daha da heyecanli oluyordu, bu sefer dustu mu acaba diye her silver knight kesiste piyango heyacani yasiyordun, hedef de 1-2 adet olunca bazen yarim saatte, bazen 45 dakikada, bazen 1 saatte dusurup cikiyordum
    Oyle uzerimde item discovery artiran rapier falan da yoktu, sadece mimic kafasi takip her bonfire resetlemede bir adet rusted gold coin kullaniyordum
  • Merhaba arkadaşlar yeni youtube kanalı açtık hepinizi bekleriz. 300 abone olduğunda dark souls 3 deluxe edition çekilişimiz olacak. Abone olup izlenmemize yardımcı olursanız çok teşekkür ederim iyi günler :)

https://www.youtube.com/channel/UCyeJorlevLKvsbEyAumgodA?view_as=subscriber
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.