Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Arkadaş üzerine alınmış ama bu söylediğiniz yeni oyuncuların geneli için çok doğruydu.

Sizinle konuşurken arkadaş araya girince insan ister istemez kendisine anlıyor.soyledigide doğru zaten ona bişey demiyorum ben işin YouTube kısmı için söyledim.hayatimda hiç başka birisine bakarak oyun oynamadım kendim keşfederek bularak araştırarak oynarım ps1 de tomb raider oynadığım günlerden bu yana bu böyle bende.aadece opsiyonel bölgelere nasıl gidileceğine baktım ondada bakmak zorunda kaldım yalan yok.

Tamam da nedir bu sürekli kendini ispat etme çabası? Hayır bir de sürekli kendinle çelişiyorsun. İlk denemde geçtim diyorsun, sonra işte kem küm ilk başta hareketlerini ezberledim sonra boss sağ gösterip sol vurdu kem küm. Işte hiç Youtube'a girip yardım almadım ama almış da olabilirim...

10 denemede yaptım desen kimse sana aaaaa kötü oyuncu seni demez.

Hocam sizin konuyla alakanız bile yok.

Kimsenin kendini ispatlama çabası yok burada ben iyi oyuncuyum felanda demiyorum ayrıca.Aksine o kendini ispatlama çabası diğer arkadaşlarda ben kimseyi alıntı yapıp hakkında bişey yazmadım çünkü.10 deneme yapsam 10 denemede geçtim derim zaten ama 1 boss haricinde ( Lothric, Younger Prince ) hiç bi bossta zorlanmadım.Lütfen alakanız olmadığı konuya beni alıntı yaparak cevap vermeyin bir daha.

Attığım 3 video var izleyip yorum yapılabilir ona ewy tamamda bi video ekledim böylemi? diye arkadaş tek vuruşluk video eklemiş bu kıyaslama değilde nedir ? neyse konu gereksiz yere uzadı.Hata bende konuya bişeyler yazdık, oyunumu oynayıp geçmek en iyisi .Sonra böyle boş muhabbetlerle uğraşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Eylül 2017; 20:52:39 >

• Kavga etmeyin arkadaşlar. Kimsenin kimseye bir şey ispat etmeye niyeti yok.

Ben tek vuruşta öldürme işine, oyunu birkaç defa bitirdikten sonra meraktan başladım. Dark Souls 1'de bütün bosslara bunu yapabiliyorduk, hatta böyle bir furya vardı, herkes birşeyler keşfederdi oyunla ilgili. Acaba Dark Souls 3'te de oyunda baştan sonra bütün bosslarda yapılabilir mi diye denemek için başladım. Youtube'ta da aradım, hiç oneshot videosu yok doğru düzgün, birkaç boss dışında. Neden acaba vs... diye derken. Yabancı sitelerde sorduğumda yapamazsın falan dediler, daha da gaza gelip başladım. Sonra onların şunu öldüremezsin, bunu öldüremezsin dedikleri birçok bossu öldürdüm.

Oyunun ne kadar detaylı olduğunu, birçok bilinen şeyin de hatalı olduğunu keşfettim oyunda. Ayrıca kimsenin bilmediği buffları vs... Eğlenceliydi. Ayrıca bu videoları izleyen insanlar cesaretleniyorlar. İyi oluyor.

Ben Lorian'ı tek vuruşta öldürebiliyorsam bunu herkes yapabilir, Dragonslayer Armour'u tek komboda öldürebiliyorsam herkes yapabilir.

• Oyun malesef bitti, bi daha oynarmıyım uzun bi zaman sonra anca.

Oyun arşivimde duracağı için yapılacak bişeyler kalsın diye sadece görmek istediğim son ile bitirdim yani "The Usurpation of Fire" sonu ile.

Dark Souls 3'ü bitirdiğim için şu kıyaslamayı rahatça yapabilirim artık Bloodborne'mü Dark Souls 3'mü ? Dark Souls 3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 15 Eylül 2017; 15:41:40 >
  • quote:

Oyun malesef bitti, bi daha oynarmıyım uzun bi zaman sonra anca.

Oyun arşivimde duracağı için yapılacak bişeyler kalsın diye sadece görmek istediğim son ile bitirdim yani "The Usurpation of Fire" sonu ile.

Dark Souls 3'ü bitirdiğim için şu kıyaslamayı rahatça yapabilirim artık Bloodborne'mü Dark Souls 3'mü ? Dark Souls 3.

Hocam DLC'leri de oynayin, zaten kisalar, 2 dlc yi 2-3 gunde bitirirsiniz. 2 dlc baglantili zaten.
  • Pontiff insan değilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Hocam DLC'leri de oynayin, zaten kisalar, 2 dlc yi 2-3 gunde bitirirsiniz. 2 dlc baglantili zaten.

Bu dark Souls'un son oyunu bi daha çıkmayacak malum.o yüzden diğer 2 sonu ve dlcleri ayrıcada bi kaç gümüş kupayı bir sonraki oynanışa bıraktım bi kaç ay sonra tekrar oynicam o zaman halledicem onları yapacak şeyler kalsın istedim yoksa tek seferde de halledip geçerdim ama bu şaheser oyunu süs diye hemen kenara koymak istemedim düşüncem buydu.

• Yhorm denilen bossa 75 75 vuruyorum. Zar zor ikinci formunu görebildim. Şu anda 20. deneyişim olacak ve karnım ağrımaya başladı. Youtube'a bakmayım diyorum ama yetti artık :(

• quote:

O zaten en zor son yani rehbersiz keşfetmek imkansız, saçma sapan görevler zinciri vardı, diğer sonlar çok daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Yhorm denilen bossa 75 75 vuruyorum. Zar zor ikinci formunu görebildim. Şu anda 20. deneyişim olacak ve karnım ağrımaya başladı. Youtube'a bakmayım diyorum ama yetti artık :(

O bossu kesmek için, storm ruler isimli kılıcın skillini kullanman gerekiyor. O kılıcı, boss odasının en ucundaki tahtın önünden lootla al, silahı eline alıp
    L2 ile şarj edip öyle saldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pissacore -- 16 Eylül 2017; 9:03:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

quote:

Yhorm denilen bossa 75 75 vuruyorum. Zar zor ikinci formunu görebildim. Şu anda 20. deneyişim olacak ve karnım ağrımaya başladı. Youtube'a bakmayım diyorum ama yetti artık :(

O bossu kesmek için, storm ruler isimli kılıcın skillini kullanman gerekiyor. O kılıcı, boss odasının en ucundaki tahtın önünden lootla al, silahı eline alıp r2 ile şarj edip öyle saldır.

Hallettim çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

O bossu kesmek için, storm ruler isimli kılıcın skillini kullanman gerekiyor. O kılıcı, boss odasının en ucundaki tahtın önünden lootla al, silahı eline alıp r2 ile şarj edip öyle saldır.

Hocam Catarina'dan yardim alin, ben stormrouler i almadan ilk dovuste halletmistim ( Catarina halletti ). Cok eglenceliydi. Baya iyi dovustu Yhorm'la, izlemekten keyif aldim acikcasi.

• Let the sun shine upon this Lord of Cinder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

O zaten en zor son yani rehbersiz keşfetmek imkansız, saçma sapan görevler zinciri vardı, diğer sonlar çok daha kolay.

Rehberi dikkatlice okudum ayrıca queslinelarıda iyice okudum, en zor son olduğu için önce onu bitirdim.

Youtube'a hiç bakmadım dediysem rehberede bakmadım demedim ya :) aksine bulduğum rehberleri çok detaylı okudum zaten aksi halde oyunun içinden çıkabilmek mümkün değil.

siegward of catarina'nın görevini tamamlayamadım malesef, sirininde görevini tamamlayamadım bu yüzden darkmoon covenantına'da katılamadım, artık bunları bir sonraki oynanışta yapıcam bunlarda hata yapmışım neyse ki benim bitirdiğim sona etkisi yokmuş bunların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 16 Eylül 2017; 4:37:0 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Rehberi dikkatlice okudum ayrıca queslinelarıda iyice okudum, en zor son olduğu için önce onu bitirdim.

Youtube'a hiç bakmadım dediysem rehberede bakmadım demedim ya :) aksine bulduğum rehberleri çok detaylı okudum zaten aksi halde oyunun içinden çıkabilmek mümkün değil.

siegward of catarina'nın görevini tamamlayamadım malesef, sirininde görevini tamamlayamadım bu yüzden darkmoon covenantına'da katılamadım, artık bunları bir sonraki oynanışta yapıcam bunlarda hata yapmışım neyse ki benim bitirdiğim sona etkisi yokmuş bunların.

Ben son asamaya kadar getirdim Usurption'i sonra Age of Dark gelmesini istemiyordum zaten, Firekeeper'a ihanet etmek de istemedim, son asamada dark sigil i iyilestirdim,
    Yuria bi bozuldu Kaathe ile isimiz olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Catarina'dan yardim alin, ben stormrouler i almadan ilk dovuste halletmistim ( Catarina halletti ). Cok eglenceliydi. Baya iyi dovustu Yhorm'la, izlemekten keyif aldim acikcasi.

Neyse geçti artık. Zaten yeterince zor boss var bir de bununla kasmadım. Stamina da çok önemliymiş keşke ona yüklenseydim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neyse geçti artık. Zaten yeterince zor boss var bir de bununla kasmadım. Stamina da çok önemliymiş keşke ona yüklenseydim

Hocam cok level atlamayin benim hatam bu oldu. 1110 larda falandim dlcler bittiginde, sonra normal oyun icinde invade vs yapmak isteyince yapamiyorsunuz, o alanlarda gezen kisiler genelde 3-40 lv oldugu icin. en guzeli 30-40-50 araliginda level atlamayi birakmak. Simdi yeni karakter acmam gerkeiyor istedigim yerlerde invade vs. yapmak icin.

• Ben normal oyunu bitirdiğimde 109 Levelde bitirdim henüz DLC'lere gitmedim daha.

75-85 arası bi level ile final rahat görülebilir bence gerisi gereksiz gibi geldi bana.

Ayrıca ben bu oyunu kimseye tavsiye etmiyorum bitince insan boşluğa düşüyor resmen, resident evil 7'ye başladım hiç kesmedi oynayasım bile yok.Souls oyunlarının en kötü yanı bu işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 17 Eylül 2017; 15:53:23 >
  • Boşluğa düşüp çıkamamak için bir doz Witcher GOTY yazıyorum, sabah-öğle-akşam 2'şer saat alınacak

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Boşluğa düşüp çıkamamak için bir doz Witcher GOTY yazıyorum, sabah-öğle-akşam 2'şer saat alınacak

DLC'leride dahil bitirdim hocam çok uzun zaman önce , Horizon'uda bitirdim Dark Souls 3'den sonra kesebilcek oyunların hepsini bitirdim malesef :) Resident Evil 7 keser diye umuyordum kesmedi hiç.Neyse ki Bloodborne ve Dark Souls 3'ün DLC'lerine hala dokunmadım yani yapılacak bişeyler hala var onlarıda bitirseydim tümden boşluğa düşücektim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 17 Eylül 2017; 16:8:57 >

• RE7 kesmez, kesebilecek Nioh veya The Surge var, farklı tür olarak da Persona 5 olabilir

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.