Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Firebomb vs kullan biraz, bir iki vurup geriye kaç. Daha öğrenmen gerekecek.

Tutorial boss oluyor o. İkinci aşamada dikkatli olmazsan, tecrübesizsen daha çabuk öldürür.

O zaman firebomblara karşı daha zayıf oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Goty versiyonunu satın aldım 4-5 mob öldürdükten sonra boss a denk geldim ama hiç bir türlü öldüremiyorum. Boss tek vuruşunda canımın yarısını indiriyor. Iudex Gundyr

Merhaba ilk kezmi dark souls oyunu oynuyorsunuz? Eğer öyle ise bu oyunda diğer oyunlar gibi sürekli saldırı yapamazsınız, şöyle yapacaksınız 1-2 kere vurup sonra kaçacaksınız. Kaçma işinide yuvarlanarak yapın. Canınızı yarının altına düşürmeyin tek atabilir. Souls oyunlarında her boss un sürekli tekrarladığı hareketler vardır bunlarıda ezberlemenız lazım.

Ds3 serinin en kolay en yumuşak oyunudur. Bu oyunda tecrube kazanıp serinin daha iyi ve zorlayıcı olan oyunlarına dark souls 1 ve 2 ye geçmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Temmuz 2017; 17:4:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    GOTY sürümü derken ?
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    Tüm dlcleri içeren sürümü kastediyor, dijital olarak deluxe edition diye geçiyor, şu an itibariyle TR psnde indirimle 104 TL'ye satılan sürüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım hocam Deluxe Edition
  • Şu Abyss Watcher'i nasıl geçeceğim, ikiye bir dalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce hiç bir souls oyununu oynamadım ilgim var fakat çekiniyor insan sonuçta souls, psn de indirime girmiş alışma süreci ne kadar sürer ya da düşük zorluk seviyesinde becerebilir miyim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: weblessed

Daha önce hiç bir souls oyununu oynamadım ilgim var fakat çekiniyor insan sonuçta souls, psn de indirime girmiş alışma süreci ne kadar sürer ya da düşük zorluk seviyesinde becerebilir miyim acaba

Oyunda zorluk seviyesi yok malesef kendini alıştırman lazım. Oyunda öyle aşırı derecede mob sayısı yok zaten her karakterin belli saldırıları var öldükçe ne yapman gerektiğini, nasıl vurup nasıl kaçacağını oyun sana zor yoldan öğretiyor bir şekilde.

Öyle hızlıca koşa koşa bam bam vur öldür oyunu değil malesef. Her saniye tetikte olmak, keşfederek ilerlemek lazım. Normal bir oyuncu her türlü üstesinden gelir, oyunun mekaniği belli. Hedefe vur kaç, saldırısı bitince öldür.

Bende ilk souls serisine Bloodborne ile başladım ilk saatler ölüm simülatörü gibiydi benim için, alışınca nekadar kolay olduğunu anladık tabi.

• Güzel bir maceranın daha sonuna geldim. Şimdi biraz soul farm yapıp material almam, DLC'leri alıp oraları da temizlemem gerekiyor. Ama araya bir Nioh sıkıştırayım diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Şu Abyss Watcher'i nasıl geçeceğim, ikiye bir dalıyorlar.

Çok zorlanıyorsan bossta yardımcı olması için phantom (npc veya gerçek oyuncu) çağırabilirsin.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Zorlasa da geçtim, elimde adamakıllı silah yok. Black Knight Sword'u bulsam da rahatlasam.

• Dark sword da iyidir abyss watchersin oradaki npclerden dusen.

• kollaps kullanıcısına yanıt
    Dark sword daha 4. geliştirmede STR'den A skalası alabilen bir silah.

Abyss Watcher'ın orada düşürtükten oyunu bitirene kadar ana boss silahımdı. Son seviyede özellikle boost critical attack yüzüğüyle backstepte dehşet işler yapıyordu.

Bence str üzerinden build yapanlar için Dark Sword ve Dark Axe çok iyi iki silah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 14 Temmuz 2017; 19:33:4 >
  • Aynen ben de dlcler dahil o silahla oynamistim tum oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Zorlasa da geçtim, elimde adamakıllı silah yok. Black Knight Sword'u bulsam da rahatlasam.

Ekle beni yardımcı olurum bosslarda

Psn: sherlock091985

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdfilmdepo_09 -- 14 Temmuz 2017; 20:24:43 >
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Pc'de oynuyorum ben, yine de sağol.

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 de ds3 60 fps mi? sanırım pro için 60fps patchi gelmiş ama normal ps4 için durum nedir bilginiz var mı
  • weblessed kullanıcısına yanıt
    Patch ile gelen fps boost sadece pro için diye biliyorum

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Baya next gen olmuş bunlar yapıcak bi şey yok malesef 30fps oynayacağım

• Belki parch'in pro olmayan ps4'lere de etkisi olmuş olabilir.
    Şu konuda ds3'ü en çok oynayan @ @UyGaR___ olsa gerek, eğer o pro olmayan bir ps4'te oynuyorsa fps değişimini hissetmiştir, yorum yapabilir.

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.