Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

Benim online olmamı bekleme Casper modunda takılıyorum

ne yapmam gerekiyor abi? hangi itemleri alayim ustume..bu gidisle birakicam galiba suan 2 saat oldu hic dusmedi..item discovery rusted coin bastigimda 406 olmasina ragmen..acaba bug filanmi oldu anlamadim 2 saatte 1 tane bile dusmezmi ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Ahah Alican ya kolay değil onu toplamak. Ben şöyle yapmıştım iki eline de Cristal sage rapier al birde sağ eline kendi silahını, kafana mimic takılar falan öyle dal. Son vuruşu yapabiliyorsan ana silahını değiştir Cristal sage ile vur. 2 sage, takı, kafalık birde coin basarsan luck 520 birşey oluyordu.

Sende kolay ölürler ben ng+3 de yapmıştım tek vuruşta %60 can alıyor o piçler.

He birde her düşürdüğün de covenant değiştir. Onunda etkisi var. Hızlı düşüyor böyle.

Bunu yapsan yeter ve gold coin bas her seferinde tamamdır.
  • Ne çektin be alican sana demiştim concord kepte gelince Allah sabır versin diye , bloodborne platin yapmak gibi değilmiş dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 23 Nisan 2017; 13:46:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Bi Bloodborne birde bu oyunu platinlemek müthiş zevkliydi. Diğerleri hep basit şekilde olmuştur. Bu oyunda platin için bildiğin emek var ya hiç bir kupa gelişi güzel alınmıyor hep bir uğraş içindesin kupa için. 😂😂

Bu oyunu platinlemek ayrı zevk heleki invader olup meşhur pvp mekanında 3vs3 savaşmaları unutamam gece gece kahkaha atmıştım evde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ne çektin be alican sana demiştim concord kepte gelince Allah sabır versin diye , bloodborne platin yapmak gibi değilmiş dimi

yenin ederim burak bloodborne bu oyunun yaninda devedeki kulagin icindeki bit anasini satayim...butun forum seferber oldu benim icin yok abi dusmuyor :)) hanimla kavga ettik korkuyom ps yi sokup atacak diye..kac gundur gece gunduz yok sunlight medal yok concort kep nevrim dondu..az kaldi birakacam ama okadar emegime yazik olacak..bu oyun ilmik ilmik emek istiyor arkadas..bu oyunu platinleyen adamin karsisinda sapka cikaririm..

bu arada gold coin birsey yapinca saticinin birinde satiliyordu..gecen oynadigimda satin aliyordum..bu sefer birseyi kacirdim galiba hicbir saticada yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 23 Nisan 2017; 14:3:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Ne çektin be alican sana demiştim concord kepte gelince Allah sabır versin diye , bloodborne platin yapmak gibi değilmiş dimi

yenin ederim burak bloodborne bu oyunun yaninda devedeki kulagin icindeki bit anasini satayim...butun forum seferber oldu benim icin yok abi dusmuyor :)) hanimla kavga ettik korkuyom ps yi sokup atacak diye..kac gundur gece gunduz yok sunlight medal yok concort kep nevrim dondu..az kaldi birakacam ama okadar emegime yazik olacak..bu oyun ilmik ilmik emek istiyor arkadas..bu oyunu platinleyen adamin karsisinda sapka cikaririm..

bu arada gold coin birsey yapinca saticinin birinde satiliyordu..gecen oynadigimda satin aliyordum..bu sefer birseyi kacirdim galiba hicbir saticada yok..

Şu concord kept yazısını görünce orgasm oluyordum ben

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Şu concord kept yazısını görünce orgasm oluyordum ben

Allah bin belasini versin o yazininda iteminde :D

Alican senin için dua edeceğim düşürmen için

Ben concord keptleri zamana yayarak düşürmüştüm, her gün 2 tane düşürüp çıkıyordum böylelikle fazla sinir olmadan toplamıştım. Aynı ekipmanı kullanmama rağmen bazen iki tane yarım saatte düşüyordu, bazen bir saati buluyordu, demek ki düşme oranını halen artırmamışlar, bence sen de zamana yay, sinirler gerilmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler. Benim hollowing puani 61.

Bu nedir? Sifirlatmak islemi soulla yapiliyormus. Bu rakam artinca ne oluyor? Para verip sifirlatmam ne isime yarayacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Alican senin için dua edeceğim düşürmen için

Abi honkurdum yaaaa 😂😂😂😂 sagolun varolun..zaten platini alirsam cast hazirlayacam yayinda emegi gecen herkese tesekkur edecegim 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ben concord keptleri zamana yayarak düşürmüştüm, her gün 2 tane düşürüp çıkıyordum böylelikle fazla sinir olmadan toplamıştım. Aynı ekipmanı kullanmama rağmen bazen iki tane yarım saatte düşüyordu, bazen bir saati buluyordu, demek ki düşme oranını halen artırmamışlar, bence sen de zamana yay, sinirler gerilmesin

Abi dun 4 saatte 2 tane dusurdum dusun bu artirilmis hali ise 😂😂 dedigin gibi olacak herhalde oyle yapicam abi yoksa sikinti buyuk:) suan 11 adet var kaldi 19 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Beyler. Benim hollowing puani 61.

Bu nedir? Sifirlatmak islemi soulla yapiliyormus. Bu rakam artinca ne oluyor? Para verip sifirlatmam ne isime yarayacak?

o rakama geldiyse muhtemelen sigilleri toplanmissin..eger sifirlatirsan anri questi yalan olur ve sonlardan birini goremezsin..sifirlatmak birazcik pahali..illa sifirlatmak istiyorsan frelink shrinedeki towerin tepesinde bir item bulacaksin onu flre keepe vereceksin..yada undead settlementte asagida kanalizasyon kapisini acip irinayi kurtarmaya giderken heykel var o da sifirliyor..

• Arkadaşlar gesture trophysi için Hazel adlı NPC yi kesmem gerekiyormuş ama hiç bir şekilde gözükmüyor . Daha öncede galiba 2 kere invade olarak geliyormuş ama bana yine hiç gelmedi ... Tıkandıysa eğer bir yerde yeni karakter açacağım var mı bilgisi olan ?
    Hocam. 5 sigilide topladm.

Hollowing neyi etkiliyor? Temizletsem kazancm ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Hocam. 5 sigilide topladm.

Hollowing neyi etkiliyor? Temizletsem kazancm ne olacak?

hollow senin çürümüş halin ve sonlardan birini gormek icin gerekli o halin,temizletirsen bir yarari i gormezsin sadece sonu goremezsin..ama anrinin gorevini kacirirsan bir anlami olmaz..anrini gorevini iyi takip et..

Anri gorevini yapacagim hocam. Sknti yok.

Senin tarife gidiyorum :)

• 1.04 patch ile oyunu oynuyorum. lvl 64'üm ve dungeon'a kadar ilerledim. patch 1.33'a kadar mevcut. şimdi ben patch 1.33'ü yükleyebilirmiyim direk olarak? yüklersem save dosyam bozulurmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloween -- 24 Nisan 2017; 1:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Arkadaşlar gesture trophysi için Hazel adlı NPC yi kesmem gerekiyormuş ama hiç bir şekilde gözükmüyor . Daha öncede galiba 2 kere invade olarak geliyormuş ama bana yine hiç gelmedi ... Tıkandıysa eğer bir yerde yeni karakter açacağım var mı bilgisi olan ?

Yellow finger Heysel o npc'nin adı burdaki adımları uygula.

Rosaria covenantına giremiyorsan NG+ şart.

Zaten hertürlü ng şart kuledeki geline benzeyen kadından covenant aldıysan, rosariadaki covenanta giremiyorsun, ya da tam tersi çünkü diğer covenant da item veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Nisan 2017; 3:9:8 >

O İtem zor düşüyordu.dark moon ve galiba dark blade covenantın da ilken birisi seni yardıma çağırdığında pvp de kestiğin her Adamdan atıyordu.bana 3 4 tane tek seferde düştüğünü bilirim.direk göle şu büyük yengeçlerin orada doğuyordun galiba.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.