Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nameless kingi oldurtukten sonra soul of the nameless king ile lightning storm yerine(miracle) storm curved sword aldim..umarim geri donusu vardir..bu miracleyi tekrar nasil alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

nameless kingi oldurtukten sonra soul of the nameless king ile lightning storm yerine(miracle) storm curved sword aldim..umarim geri donusu vardir..bu miracleyi tekrar nasil alabilirim?

save yedeğin var ise geri dön. değilse ng+..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

nameless kingi oldurtukten sonra soul of the nameless king ile lightning storm yerine(miracle) storm curved sword aldim..umarim geri donusu vardir..bu miracleyi tekrar nasil alabilirim?

yapma bunu uygar abi..gecmis olsun ben evde nekadar soguk su varsa iceyim ozaman..sinirlenmeyecegim sakin olacagim..

• quote:

quote:

quote:

yapma bunu uygar abi..gecmis olsun ben evde nekadar soguk su varsa iceyim ozaman..sinirlenmeyecegim sakin olacagim..

yeni ng'de direkt irythyll zindanlarından namaless king'in bölgesine ışınlanırsın. bende yardım ederim, 2 saatte geliriz oraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yeni ng'de direkt irythyll zindanlarından namaless king'in bölgesine ışınlanırsın. bende yardım ederim, 2 saatte geliriz oraya.

oyunu 64748373737363 kez bitirisim ve hala platinliyemedim beceriksizligin bu kadari :)) tamamdir abi oyle yapalim ama artik o miracleyi en sona birakiyorum digerlerini toplayayim bari :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Akşam sende gelirsin gruba grup yaparız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Akşam sende gelirsin gruba grup yaparız :D

tamamdir abi :D

• Bi Bloodborne birde bu oyunu platinlemek müthiş zevkliydi. Diğerleri hep basit şekilde olmuştur. Bu oyunda platin için bildiğin emek var ya hiç bir kupa gelişi güzel alınmıyor hep bir uğraş içindesin kupa için. 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

siteleri üzerinde 2 tane tema veriyorlar ikisi de hoşuma gitti özellikle de alttaki.

https://www.facebook.com/darksouls/photos/a.123871221019264.23050.119869331419453/1518260511580321/?type=3&theater

Sağol dostum ikincisi baya iyimiş. Oyunun özetini yapmışlar resmen ilk defa görüyorum böyle tema. 🙏🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 22 Nisan 2017; 20:47:21 >

• 4 saatte sadece 2 tane concord kept onerileriniz nedir arkadaslar..item sans ringi +3 takili, garip dili sarkan sapkada takili,rusted coin de var ama 4 saatte 2 concord nedir abi

Abi o tam bir sıkıntı harbiden bugün bende 30 dakikada 3 tane düştü symbol of avarice ve rusted coin kullanmayonca daha kolay düştü sadece şans ringini taktım rusted coin ile symbol of avarice kullanınca bendede düşmedi ama sende baya az düşmüş harbiden yada birisini bulup red sign ile birbimnizi öldürmek lazım istiyorsan öyle yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomsnakee

Abi o tam bir sıkıntı harbiden bugün bende 30 dakikada 3 tane düştü symbol of avarice ve rusted coin kullanmayonca daha kolay düştü sadece şans ringini taktım rusted coin ile symbol of avarice kullanınca bendede düşmedi ama sende baya az düşmüş harbiden yada birisini bulup red sign ile birbimnizi öldürmek lazım istiyorsan öyle yapalım

Alican1988 ekle dostum..lanet olsun bu iteme..bunda zorlandigim kadar hicbirinde zorlanmadim..bugun 3-4 saat icerisinde 30 sunlight medal topladim bunda saatlerdir dusuremiyorum gamepadi kirmamak icin makinayi kapadim

Kolay gelsin hocam. MMO oynuyormusuz gibi farm yapıyoruz resmen oyunda. Benim şansıma sanırım ben 8.5 saat gibi bir sürede 340 civarı rusted coin harcayarak 30 taneyi elde ettim. 367 item discovery ile hallettim hocam ben. Yüzük + mimic head ve coin ile beraber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

Kolay gelsin hocam. MMO oynuyormusuz gibi farm yapıyoruz resmen oyunda. Benim şansıma sanırım ben 8.5 saat gibi bir sürede 340 civarı rusted coin harcayarak 30 taneyi elde ettim. 367 item discovery ile hallettim hocam ben. Yüzük + mimic head ve coin ile beraber.

Tesekkurler dostum mesai ye basladik bakalim keske bugun dusursem 30 taneyi :)

Dediğimi yaparsan bugün 20'yi görebilirsin
    Ahah Alican ya kolay değil onu toplamak. Ben şöyle yapmıştım iki eline de Cristal sage rapier al birde sağ eline kendi silahını, kafana mimic takılar falan öyle dal. Son vuruşu yapabiliyorsan ana silahını değiştir Cristal sage ile vur. 2 sage, takı, kafalık birde coin basarsan luck 520 birşey oluyordu.

Sende kolay ölürler ben ng+3 de yapmıştım tek vuruşta %60 can alıyor o piçler.

He birde her düşürdüğün de covenant değiştir. Onunda etkisi var. Hızlı düşüyor böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 23 Nisan 2017; 9:33:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Dediğimi yaparsan bugün 20'yi görebilirsin

abi dun bekledim seni online olmadin :) dediklerin neydi unuttum bugun online olursan yapalim dediklerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Ahah Alican ya kolay değil onu toplamak. Ben şöyle yapmıştım iki eline de Cristal sage rapier al birde sağ eline kendi silahını, kafana mimic takılar falan öyle dal. Son vuruşu yapabiliyorsan ana silahını değiştir Cristal sage ile vur. 2 sage, takı, kafalık birde coin basarsan luck 520 birşey oluyordu.

Sende kolay ölürler ben ng+3 de yapmıştım tek vuruşta %60 can alıyor o piçler.

He birde her düşürdüğün de covenant değiştir. Onunda etkisi var. Hızlı düşüyor böyle.

bu level sistemi hikaye,baslarda tamamda sonlara dogru farketmiyor :) dun nameless king bosunda 4 kez falan oldum o topikler hala ayni ikisi bir oldumu affetmiyorlar :)) sunlight medal bitti bir tek bu kaldi iste bunuda toplarsin kalan 3-5 miracle saticidan alinacak seyler yani platine ramak kaldi ama bu concord kep olayi fena kastiriyor..red signstone ile o covenantta birbirimizi kessek dusmezmi acaba :) bir arkadasla onu deneyecegiz

O rastgele kim invade yemişse ona yollar, şifre çalışmaz onda deneyin yinede.

Benim online olmamı bekleme Casper modunda takılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.